Işte Benim Son Sekiz Yilim

Evet canım bunu hepimiz hak ediyoruz.İster yeni başlamış ol ister bazılarımız gibi 7-8 yıllık ol ister 20 yıllık.Hepimiz de bence de çok hak edyoruz.Umarım sen de en kısa zamanda dileğine kavuşursun.Teşekkür ederim

canım mesajını çok duygulanarak okudum tek temennim yüce allah en kısa zamanda kucağını doldursun allah yardımcın olsun...

Amiiiiiin.Çok teşekkür ederim canım sağol ...

Bundan sonra her şeyin en olumlusunu düşün ve 2. denemeden önce bizlerede örnek ol ve bunun başarıldığını burdan haykır. Her şey gönlünce olsun ilk yazından gönlünün güzelliğide belli zaten. sevgiler.

az-ra çok güzel yazdıkların kısaca anne olmak isteyenlerin duygularını anlatmışsın kendimi buldum yazdıklarında inşallah bu bekleyişin sonunda bebişine kavuşacaksın allahın izniyle hepimiz kavuşuruz inşallah allahım kucaklarımızı boş bırakmasın

çok güzel anlatmışsın. inşallah bebişini öğrendiğin zaman yaşayacağın mutluluğu, doğum hikayeni, küçük yaramazın nasıl büyüdüğünü de böyle güzel bi yazıyla bizimle paylaşırsın.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım sağol.İnşallah Allah en kısa zamanda sesimizi duyar.

Teşekkür ederim canım sağol.İnşallah Öyle güzel haberler alırım da böyle yazıların duygusal yoğunluğunda tekrar buluşuruz...

lütfen bu kadar üzülme bende senin yasadıkları aynı yasadım ümitler kesin hamileyim diye testler hamilileri gördükce gizli gizli aglamalar ne dedilerse yaptım sıcaktan haslanırcasına buhar banyoları buldugum ot cöp hasladım ictim degisik doktorlar bos kürtas o her ay iskence olan test günü sokaklarda aglaya aglaya dolastıgımı ya düsüne biliyormusun catıdaki kusun yavrusu olunca ben bile bunu yasamadım diye saatlerce aglamalarve kendini bilmez insanlar cok yıpranıyor insan ama lütfen bu kadar üzülme seninde olur ben asılam yapıldı 6 defa artık tüp bebek yapılıc biraz da olmaz artık degim dönemde oldu adettim kesildi heralde dedim sıkıntıdan tahlil yapmadım üçhafta tek cizgiyi görücem diye lekelenme basladı hadi dedim icimde bir sey kalmasın ve iki cizgi cıglık ben bile unutamıyorum o anı esim anlamamıs önce kıriz gecirdim sanmıshemen doktora gittik bebek düsme asamasında doktor hic ümit vermedi ve ben o bebeyi yedi ay tasıdım bin bir ümitle malesef erken dogdu ve üc gün yasadı hep ona karnımdayken mini mini kusu söylerdim o bunu duydugu zaman tekmelemeye baslardı ama ellerim bom bos kaldı o sarkıdaki gibi sonramı arkasından iki kızım daha oldu darısıda size ve tüm isteyenlere lütfen ümidi kesmeyin dotorların olmaz degi insanların bile bebeginin oldugunu gördüm darısıda sana üzüldüm cünki yasadıklarım aklıma geldi yalnız deyilsin bunu hic unutma ve allaha duaa edecegim baska insanların duaası kabul olurmus

Çok teşekkür ederim canım sağol.Senin yaşadığın olaya da inan çok üzüldüm.
Allah iki kızını sana bağışlasın.Mucizelere inanmak ümitlerimi taze tutmaya yarıyor.Tekrar teşekkür ederim güzel duyguların için..............

AZ-Raaaaaaaa yaa
allahım deli etceksiniz beni.Zaten yaprak dökümü izledim ağladım.Bi de sen ağlattın bak.
Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

Az-ra cım hepimizin yaşadıklarını öyle güzel anlatmışsınki, bunlar sadece senin değil hepimizin duyguları, Allah bu içten yakarışlarını karşılıksız bırakmaz inşallah gönlünün güzelliği gibi güzel evlatlar nasip eder sana rabbim amiiiiin

Sevgili ,kuzi lente ,darkinlife
Kızlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.İyi ki varsınız.........

azracim inan bana cok duygulandim, cok guzel yazmissin.. seni o kadar iyi anliyorum ki, ve eminim burdaki butun arkadaslar hepimiz ayni duygular icersindeyiz ister az bekleyelim, ister cok. dilerim rabbimden suanda hamile olasin. Allahim tum olmayanlara versin hepimizin yuzu birgun guler ins bebislerimize kavusuruz..

Azraciğim Canim
Belki çoğumuzun Içinde Sakladiği Birtürlü Dişa Vuramadiğimiz Duygularimizi Dile Getirdin .allah Yardimcin Olsun. Zor Durum Dediğin Gibi Hiç Bir şeye Benzemez.şu Anda Durumun Ne Belirtiler Varmi .

Sevgili kışgüneşi ,
öncelikle çok teşekkür ederim.Sağol
Şu an kasıklarımda iğne şeklinde batmalar oluyor.Başka bir değişiklik yok.Bir de o iğneler sanki belime giriyo çıkıyor gibi hafif ağrı yapıyor.
Bir de fazlalaşan süt beyazı gibi bir akıntı var.

tarlacım
Güzel duyguların için çok teşekkür ederim.Umarım senin meleğin de şu an içindedir......
sen ne yaptın hala bekliyor musun?Bence 7 gün epey bir zaman...

Bu hafta sonuç alanlar diye bir bölüm açmıştık burda sohpet ettiğim 3 arkadaşımın 2 sinin sonucu pozitif geldi bir bak istersen sende ve hiç biri umudunu yitirmeden bekledi allahta kısmet etti sen gönlünü ferah tut bebişin seninledir.

Az önce o topikten aldım canım onların haberlerini .Onlar adına çok sevindim.İnşallah darısı bizlerin başınaaaaa!!!!!!!!.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…