Işte Benim Son Sekiz Yilim

Fsh Yüksekti 1 Kez Aşilama Yaptik Olmadi Gonal F 900 Menagon Filan Kullaniyorum

aramıza hoşgeldin yumy. tahmin edebiliyorum heyecanını.İnşallah allah çabalarının karşılığını verir. Benimde fsh değerim yüksek malesef. Ama umudumu yitirmeden devam edicem önümüzdeki ay 2. denememi yapmayı planlıyorum. Merak ettiğin bir şey olursa yardımcı olurum. Bu arada kendini korumaya bak grip olma vucudunu yıpratma besınınne uyku düzenine dikkat et ki yumurta gelişiminde aksaklıklar yaşama. sevgiler.

canım yaaa çok teşekkür ederim.ben o yazıyı nasıl yazdım bilmiyorum o halimi inan hiç hatırlamıyorum şoktaydım sanki.tam 6-7 saatte ağlaya ağlaya yazdım o yazıyı peçeteler mendiller dayanmadı.bir birimizi tanımasakta aslında hepimiz aynı şeyleri hissediyoruz...güzel dileklerin eçok teşekkür ediyorum sevgiyle kall............

evet ben de senin düşündüğün gibi düşünüyorum .okullar açılsın zaten hiç vaktim kalmayacak bir yandan okul bir yandan ev ve bir yandan sosyal faaliyetler ...bir hafta sonra başımı kaşıyacak vaktim kalmayacak.....
biraz bu konulardan uzaklaşacağım.
güzel duyguların ve hislerin için çoooooooooook teşekkür ederim Allah seninde ne dileğin varsa kabul etsiiiin.....

azra yazin icin cok tesekkur ederim cok guzel dile getirmissin ben kan vermekten ve igne vurulmaktan yillar once cok korkaardim su bes yilda nelere alismisim gozyaslarimi bende tutamadim kitaaalar arasi olsada duygular ayni iste i nsaallah bebegin olmustur canim mutlusundur

bir öğretmen olarak sorunlarımızın ve hayallerimizin aynı olduğunu farkettim

biz de atandık ev-iş-eşya herşey tamam ama o eksik
çocuk odası yapacağımız yer çamaşır odası şimdi bazen ben de bakıp hayalliyorum

ne deyim Rabbim dularımızı kabul etsin, bir hatamız varsa affetsin inşallah

azra arkadaşımızdan haberi olan var mı acaba ...bu yazdıktan sonra pek girmemiş sanırım

çok kötü oldum keşke okumasaydım dükkandayım yani kendime ait bi dükkanım var evimin alt katında çok şirin ama boguldum ağlamaktan hemen dükkannın kapısını içten kilitleyip üst kata koştum ağladım ağladım baktım aynaya gerçekten çok zavallı gibi görünüyorum.. sağlıklıyım , maddi durumum iyi , güzelde sayılacak kadar çekici biriyim insanlar tarafından kıskanılırım .. oysa ben aslında çok zavallı biriyim.. hepimiz gibi...

canım ne diyebilirim ki.... Allah sana küçük azra lar ,küçük oğullar nasip etsin....
tüm isteyenlere hayırlı evlat bagıslasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…