Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

ay kıslar okudumda şimdi butun sayfalrı çoğunuz kılolu hamile kalmışsınız ama az kılo almışsınız.. ben 19 kılo aldım hala filinta gibiyimmmmsırnaşık şey

Sus Kiz Yalan Söyleme Sen Değilmiydin Bas Bas Bağiran şişkoyuuum Diye:roflol:YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM:bbo:NAPALIM ŞİŞKOYUZ İŞTEE.YOK YOK YAAA HEPİMİZ FİLİNTA GİBİYİZZZ.:roflol::roflol:

şişkoyummmmmmm evetsırnaşık şey ama bişey unutmuşun ghanecimmm 1 82 boyum var 120 kılo kurtarır beniii anca toparlak olurum :roflol:

şişkoyummmmmmm evetsırnaşık şey ama bişey unutmuşun ghanecimmm 1 82 boyum var 120 kılo kurtarır beniii anca toparlak olurum :roflol:

AYY DEME KIZ KISKANDIM ŞİMDİ SENİ BENDE NERDE O BOY.1 65 BOYUM VAR BEN ŞİMDİDEN TOMBALAK OLDUM BİLE KÖTÜÜÜ KIZ SENİİ ZATEN BOY KOMPLEKSİM VARR:roflol::roflol:

kızlar ben görmeyeli yeni göbüşler eklenmiş.süpersiniz...
ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN...

ayy göstermiyom demi :))))))) durun bi bakayim bilgisayarda komple boydan varsa koyyim.. saka bi yana gösteriyorum yha top gibi oldumm ..

en son gittigimde 89 dum simdi garanti 90 olmusumdur ...tatlicadiarzu
....................

Son düzenleme:
hiç göstermiyosun aşkıtocummm.arkanı dönseydin görseydik kıss belki ordadır soylediğin kılolar :roflol: maşallah pekte güzel çıkmışın eşine bebişine bağışlasın Allahım

ayyy saolun yha acaip moral oldunuz.. bugünde kendimi berbat hissediyordum valla.. ne giysem olmuoo------

meraklicim msn ver sana cesitli pozlar veriim cam da :roflol: :roflol:

ayyy saolun yha acaip moral oldunuz.. bugünde kendimi berbat hissediyordum valla.. ne giysem olmuoo------

meraklicim msn ver sana cesitli pozlar veriim cam da :roflol: :roflol:

nasıl pozlar vercen askitocummm :1ninca: alışık değilim ben öyle pozlaraaa lülülülülülü msn mi verim ben sana özelden atıyorummmm :1rolleyes:

anam 1.65 .. zaten kimse kilomu dogru tahmin edemiyo 75 falan diolar kiii neredeyse 15 kilo fark yani.. insallah dogumdan sonra böleee citi piti olabilirim.. yani dogumdan 1 2 yil soora :roflol:

kızlarrrr göbişler super yaaa maşallahh bende haziran annesiyim kısmetse 8 i gibi oğluma kavuşucam.şimdiden hepinize saglıklı ömurler kolay dogumlar dılıyorum..
bu aralar o kadar duygusalım kı bu göbeklere bakarken bıle gozlerım dolabılır . maşşalahh hepimizeee diyiim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…