Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

aman boşver canım zaten ikimizin göbişler birbirine çokk benziyooo.ama doğru söylüyosun düşünemedim:teselli:

bidahakine daha dikkat lütfen :mymeka: bende bugün ebru hamile giyimden siyah pantolon aldım kızlar hafta sonu nikah iicn ohh cok rahat vallahi :dance:

sorma şekerim benden gördü gitti lc wakikiye bulmuş almış cicimi:dilcikar:

Yok Kizlar Yaa Ne Piştisi Bilerek Giydim Bikerem.habersiz Giyilince Pişti Olur Değil Mi? Sus Kiz Adasu Oklava Geliyoo Haaa

amannnnn kızlar ikinizinde göbişi süpppeeeerrrrrr.nazlıcım alınma seninkide o masa basındaki resmini gördüm seninde benim gibi sivri sanırım karnın beni her gören ayyyy oğlun olucak diyip duruyosenağlamasenağlamasenağlama

CANIM ALINIRMIYIM BiTANEM.
EVET BENİM GÖBİŞTE ÇOK SİVRi...
YÜRÜRKEN SANKİ ORADA TOP VAR, BİR SAĞA BİR SOLA GiDİYOR. :icecream::icecream::icecream:

gobışlerınızı gorunce bende hamıle kalmak ıstedım bırden ama benım 2 tane var onlar bıraz daha buyusunler ondan sonra benım gobısıde gosterırım sızlere hepınıze masallah dıyorum inş saglıklı bır sekılde kucagınızada alırsınız bebışlerınızı

güncelleme :)

unbenanntrg5.jpg

unbenanntrg5.9e44403227.jpg

bu buluzu bende beğendim bende alıcam haberiniz olsun :roflol: tam istediğim gibi tiril tiril.. korkmayınpişti olmayız ben göbüş resmi eklemiyorum ama:roflol:

aşkito yeni foto çok güzel canım kocaman olmuş göbüşün..:nazar::nazar:

canım göbiş süperrrrrr.ya ama bişey sorucam böyle vücudun sanki korse giymişsin gibi sıkı duruyo.tabi hamileyken korse giyecek değilsin ama ne bileyim işte öyle duruyooo amma çok sşekerrr:1hug:

ta$ gibi kariyim i$te canimmmm :dance: heheh bi de zayif olsam tam züper olucakta .. :eek:

askıtocum masşşal canımm göbişinee..valla hıç kılonu göstermıon şekerım...abartma bencee..:mymeka::teselli::teselli:::icecream:

X