Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

kız valla süper çıkmişsın.
yok anacım göstermiyorsun 90 falan.kilo milo dert etme sen.doğumdan sonra göbüşün gitsin yeter valla....

yav ne şekersiniz ya:sm_cool: sizin bu bölüme bakmadan geçemiyorum. moralim bozuk bile olsa yazdıklarınızı okuyunca düzeliyor. amma esprili hatunlar biraraya gelmişsiniz. ayrıca ASKİTO bende, doğuma bir haftam kaldı ve 92 kiloyum:roflol::roflol: aynen senin gibi hiç kimse inanmıyor.(kendimede pay çıkarıyorum:))) yalnız gerçekten taş gibisin:emir_bebek: bebeğim erkek olduğu için sanırım hiç yüzüm filanda şişmedi. Allahım sırası geleni hayırlısıyla bebeklerine kavuştursun.1 hafta sonrası için dualarınızı beklerim...a.s.

Son düzenleme:
kızlar allah iyiligini versin emi askito ve meraklı siz ne cadılıklar yapmıssınız oyle hihohhaaaaa
bu arada askitocum resim bombaa
yok yok sen bombasın :))

ulen deli askito hic 90 gostermiyorsun masallah nazardan saklasin rabbim
esine bagislasin bi de ogluna
cok seker cikmisin
he bi de kollarini acmis hatun ucuyor havalara yavas uc bak dusmeyesin :))

ya canım cooookk güzel cıkmışsın.bu arada varya coook fotjeniksin yani degişik bişey var sende her koydugun fotarafta farklı cıkıyosun.başkalasıyosun yani.
hemmm üzme kendini gayaet hoş duruyosun 90 da neymiş verirsun daaaa :sm_cool:

Son düzenleme:
eee dedim artık benimde göbüşümü ekleme vakti geldi:dance:sırnaşık şey

resim054jp3.jpg

tatlicadiarzu

Kız bumu küçük göbiş Allah iyiliğini versin bende benimki küçük büyümedi diyince hiç yok sandım Maşallahı var göbişin :nazar: büyümüş büyümüşşşşşş....

Bu arada diğer arkadaşlar hepiniz çok tatlısınız aksini söylemek mümkün değil zaten içindekileri düşününce...... :nazar:

en son gittigimde 89 dum simdi garanti 90 olmusumdur ...tatlicadiarzu
[Binbir surat aşkitoooooo :roflol: Burdada bi farklı çıkmışın ama yine güzelsin tabiki vücut görüntünde 90 lık bişey yok ama yüzün biraz toplamış aşkitom :nazar:

Son düzenleme:
Şeniz hamile bir kadini mutlu ettiginiz icin allah sizden razi olsun:eek: kendimi süper hissediorum bugün artik süslenir süslenir gezerimm :teytey:

ay ben simdi bu fotografi nasil silcem:roflol: ben kendikimi sileyimde sizde alinti yaptiginiz yeri silin kizlarr..poster gibi resmim durmasin.. ne olur ne olmaz :roflol:

canım aşkito çok hoş ve güzelsinn allah bebene ve kocana bagışlasın tatlım avatarındaki resimde sensin dimi

İŞTE BENİM GÖBÜŞÜMMM
SON HALİM.BU SABAH ÇEKİNDİM FOTOYU.
AMA KARNIM KÜÇÜK GÖRÜNÜYOR,SANKİ DAHA BÜYÜK NORMALDE...
BEBEĞİM İÇİNDE KIPIR KIPIR,ÇOK GÜZEL BİR DUYGU.
ALLAH İSTEYEN HERKESE BÖYLE KUTSAL BİR GÖREVİ NASİP EDER İNŞALLAH...

981.jpg

kızlar hepinizin göbişi çok güzel maşallahhhh hepinizi püpüpü :Nazar:bende en yakın zamanda çekiliyim koyucam buraya

Şeniz hamile bir kadini mutlu ettiginiz icin allah sizden razi olsun:eek: kendimi süper hissediorum bugün artik süslenir süslenir gezerimm :teytey:

ay ben simdi bu fotografi nasil silcem:roflol: ben kendikimi sileyimde sizde alinti yaptiginiz yeri silin kizlarr..poster gibi resmim durmasin.. ne olur ne olmaz :roflol:

canım silelimde nası ben bilmiyorummm:a015:benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkikafamçokkarıştı

İŞTE BENİM GÖBÜŞÜMMM
SON HALİM.BU SABAH ÇEKİNDİM FOTOYU.
AMA KARNIM KÜÇÜK GÖRÜNÜYOR,SANKİ DAHA BÜYÜK NORMALDE...
BEBEĞİM İÇİNDE KIPIR KIPIR,ÇOK GÜZEL BİR DUYGU.
ALLAH İSTEYEN HERKESE BÖYLE KUTSAL BİR GÖREVİ NASİP EDER İNŞALLAH...

981.jpg

CANIM MAŞALLAH GÖBİŞİNE ÇOOK TATLI ÇIKMIŞSIN:nazar:

X