Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

ghaneli canım sen zaten eklememişmiydin büyüdümü anlamadım ki eskisiyle yenisini yan yana koysaydın yaa aynı benim gibi senin göbüşte Şeniz

YOK KIZ BEN 1 AY FALAN ÖNCE KOYMUŞTUM BUNU DÜN ÇEKTİM.AMA DİĞERİNDE DAHA BÜYÜK ÇIKMIŞTI.DEMEKKİ BADİDEN BADİYEDE FARK EDİYOOkafamçokkarıştı

ghaneli canım sen zaten eklememişmiydin büyüdümü anlamadım ki eskisiyle yenisini yan yana koysaydın yaa aynı benim gibi senin göbüşte Şeniz

YOK KIZ BEN 1 AY FALAN ÖNCE KOYMUŞTUM BUNU DÜN ÇEKTİM.AMA DİĞERİNDE DAHA BÜYÜK ÇIKMIŞTI.DEMEKKİ BADİDEN BADİYEDE FARK EDİYOOkafamçokkarıştı

ADASU CANIM BEN DİĞERİNİ EKLEYELİ 1 AY OLDU NEREDEYSE BUNU DÜN ÇEKTİM.AMA DİĞER BADİDEN DAHA BÜYÜK GÖRÜNÜYODU.DEMEKKİ BADİDEN BADİYEDE FARK EDİYOOkafamçokkarıştı

Kizzzlar Kusura Bakmayin Göndermiyo Diye Habire Gönderdim.şimdi Baktim Hepsi Gelmiş.kizlar Nasil Siliniyoooo

kızlar maşallah hepinize sizde de sabah akşam göbek görüntüsü değişiyomu sabah tekil gebelik gibi akşam yemekten sonra çoğul gebelik gibi görünüyormu mesela:1closedeyes:yerimsenibenfisfisfis

aynen akşam herkes ne kadar büyük karnın diyor sabah normale dönüyor gaz sorunundan dolayı neyse özliycez bugünlerimizi

Canım yarım dünya gibi olmuşsun... çok hoş.. Laf aramızda ben tam dünya gibi oldum.. Maşallah Allah nazarlardan saklasın..

genciza cok güzel olmus göbüsün canim..
ayy daha ne kadar büyüyecekler acaba ??

bidisim ben sana 3 oldu göbüsünü koy diorum küscem artik heeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…