Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

senace biliyomusun bizim prensesin adıda elif sena olucaktı ama son kararımız elif azra.adaş olucak bizim kızlar.

İncecikten bir kar yağar Tozar Elif Elif diye Deli gönül abdal olmuş Gezer Elif Elif diye Elif'in uğru nakışlı Yavru balaban bakışlı Yayla çiçeği kokuşlu Kokar Elif Elif diye Elif kaşlarını çatar Gamzesi bağrıma batar Ak elleri kalem tutar Yazar Elif Elif diye Evlerinin önü çardak Elif'in elinde bardak Sanki yeşil başlı ördek Yüzer Elif Elif diye Karac(a)oğlan eğmelerin Gönül sevmez değmelerin İliklenmiş düğmelerin Çözer Elif Elif diye
TÜMM ELİFLERE.

ELİFİM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM TEYZESİ :teytey:

KLASİK OLACAK AMA, BEN ELİF ve ZEYNEP İSMİNİ ÇOK SEVERİM.
KIZIM OLURSA MUTLAKA BUNLARDAN BİRİ OLMALI DİYORDUM YILLARDIR.

SENA DA BİZİM İÇİN ÇOK ANLAMLI.

SE
dat & NAzlı = AŞKIMIZIN İLK MEYVASI SENA

ELİF AZRA DA ÇOK GÜZEL, KULAĞA HOŞ GELİYOR İKİ İSİMDE
SAĞLIKLA DOĞSUN CADICIKLAR

çok güzelmiş sebebi gerçekten canım.dur ben deniyim mah-mut+çiğdem=mahçiğnaniknanik olmuyo ne güzel sizinkiler uyuyo kafiye olarak.ama kulağa hoş gelen bi şey çıksa ortaya bende koyardım güzel yöntem.adıyla yaşasınn..

MAHÇİĞ ALEMSİN VALLA:roflol::roflol:

cigdemcim masallah canim büyümüs büyümüs ..
yha benim kilomda fazla .. ondan dahada büyük duruyo göbüs :roflol:

......................................................................................

Son düzenleme:
bıras abartılı olmuşşşş resmımmm tekrar deneyelımm...
[/IMG]
[/IMG] ay bunuda öğrendım sonunda....

askitom , cigdemcim ,secanecim rose-17kizlar supersiniz masallah vallaha gobusler ne guzel yahu masallah allah nazarlardan saklasin
buyusunler bakalim bebisler icinde annelerin gobusleri de onlarin sayesinde hamile oldugumuz belli oluyor

maşallah diyelim

ben 25 haftama girdim ama karnım küçük:bbo:

seninki ikizmi

yok walla bir de ikiz olsa el arabasıyla tasırdım karnımı herhalde
ama bana herkes karnın kücük diyor biliyor musun :hooray:
sanırım fotolardaa heybetli cıkacak benim oglan
bir karı koca uzun ve iriyiz armut dibine düşer oglumda simdiden belli ediyo kendini

çorumlu cadım,bıldışım çok teşşekkürler ..valla göbüşlerımız büyüdükçe dahada heyecanlanıyoruzz yafff..Allah cümlemizi nazarlardan saklasın kıslarrr

canımm maşallahhh

inş hayırlısıyla kucağına alırsın:dance:

bizde karı koca pek boylu değilizzztatlicadiarzuondan sanırım bizim oğlanda ufak olacak

hadiyin yeni göbüsler beklioruz ..
özellikle bidisim valla darilcam sana heeeee koycam dedin hala koymadin .. devhasa göbüsünü görmek istiyorum :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…