Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

anam bunlar devasa çıkmış nasıl küçültebilirim yardımmmmmmmmm...........

canım resimlerini upload ederken imageshack.us ta gözat dediğin yerde resize image diye bir kutucuk var altta onu seçili duruma getir ve bir boyut belirt boyutları da deneme yanılma yöntemi ile öğrenebilirsin yerimseniben

resiimuf7.jpg

bidisimin kocasiiiiiiiiii kendimi paraladim göbüs göbüs dieeee Kötü Kazen Kötü Kazen
ahanda kiziyom bak CADIARZU

:teytey:eek:leyyy başardım küçültmeyi artıkın benimde göbüşümün resmi var. aslında kızlar göbek giyinilen kıyafete göre çok değişiyor.özellikle hamile kıyafeti giydiğimde çok belli oluyor otobüste falan yer veriyolar sırnaşık şey ama biraz büyük beden normal kıyafet giydiğimde çok dikkat çekmiyor.

kız bu ne gobuse bak maaşallah sende benım gıbı paso popo ve bacaklara çalışmışsın

kız aslında çok kilo almadım yani 5-6 kilo falan aldım bacak kalça çok çıkmadı gibi geliyor bana sanki sadece göbek var gibi.ayy yoksa ben şimdiye kadar kendimi kandırmışım :çok üzgünüm:

gencize maşallah canım ne güzel olmuş göbüşün.küçük kuzu kimbilir ne yapıyordur şimdi içerde.
ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN. :nazar::nazar::nazar::nazar:

gencıza cım göbişin çok tatlı valla seın ust beden küçük bısımkılerın maşşallahı var valla .. evet bıldış hanım sısınkınıde beklıyoss...kocisine slmlar okadar kıskanmasın bı resımden bışı olmass..ay gene kılo aldım kalıa bende acık şiştım son halımden sonra..

kız aslında çok kilo almadım yani 5-6 kilo falan aldım bacak kalça çok çıkmadı gibi geliyor bana sanki sadece göbek var gibi.ayy yoksa ben şimdiye kadar kendimi kandırmışım :çok üzgünüm:

ay canım resım buyukmuste ole gormusum kucultunce ole deıl valla kusura bakam canım ya:sm_cool::sm_cool:

maşallah genciza çok güzel göbüşün büyümüş ay ne tatlı.ya kızlar resim nasıl ekleniyodu unutmuşumda :)

X