Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

28 +3

son güncelleme

askito gözlerime inanamıyorum bu senmisin hay maşşalah :1shok::1shok:

kız benim göbüşüm senin göbüşünün yarısı kadar bile yok beee :1shok: anam bazen kızım hareket etmese hamile olduguma inanmıycam valla fisfisfis

NURCANIM İNAN BANA HAZİRAN ANNELERİ BÖLÜMÜNDEN ÇOK, TEMMUZ ANNELERİNDEYİM.
ZATEN NORMAL ŞARTLARDA 27 HAZİRAN, BEN NORMAL DÜŞÜNÜRSEM
BENİM KIZDA TEMBEL ÇIKARSA TEMMUZU BULURUZ... :roflol::roflol:

hay maaşallah ne yaptınız kızlar ole göbişler büyümüş valla sankım benım kı yerınde duruyo tobe tobe

1 ay öncesi
vee şimdiki halim.
benim kız çok narin olucak.sizi görünce benim hiç karnım yok gibi.ama ben acaip rahatsızım kendimi taşıyamıyorum.ömrümde ilk defa 70 e vurdum siz düşünün kızlarrr.ama nerde okadar kilo anlamadım gitti.

acayip büyümüş canım yaa:1shok: gözle görülür bir fark var yani maşallah a.s.

teyzesi ilk resimde 420 gr cıktı kızım.şimdi 1 kiloo olduu yaa.teşekkür ederim canım sanırım aşkitonun o göbüşü görünce sanki benimki az gibi geldi gözüme ama ii demi büyümüş yani.tabii onlarınki errrrkkek olacakya olsun okadar heybet farkı.

canım onların erkek hadi onları anlıyorum senle ikizimin ki kız senin karnında yuvarlak benim hic öyle degil benim göbek deligimin altından oval şekilde büyüyor üste büyük degil bu seferde giydigim hamiş kıyafetlerini yakıştıramıyorum kendme bak senin ne güzel duruyo :çok üzgünüm:

adasucuğum ewet yaa biliyomusun herkes öyle diyo erkek karnı gibi yuvarlak diyolar.yaa ama dr gösterdi geçen hafta tekrar %100 kız dedii.bi süpriz yapmaz dimii.çok korkuyom ya son anda fikir değiştirirse bizim velet.al sana bi sonradan çıkma veee erkek.yanlış anlaşılmasın erkek istemediğimden değil ama şoka girerim sanırım.çok hazırladım kendimi kızıma da ondan.senin yakıştırmamana gelince ADASUUUU bütün hamişlerin göbüşleri güzeldir.sen kendine dert etme onu.keyfine bak yaaa.yuvarlak olsa neee yassı olsa nee.içindekini düşün sen canım.

EVET CANIM İSTEMEMEK DEĞİL AMA, KIZIM DİYE SEVERKEN OĞLUNUN OLMASI ÇOK TUHAF OLUR.
BENDE BAZEN DÜŞÜNÜYORUM.
YA ERKEK OLURSA DiYE.
BİR CADIMIZ OLACAK DİYE, HERŞEYİ PEMBİŞ PEMBİŞ ve SÜSLÜ.
SAĞLIKLA DOĞSUN BEBİŞLERİMİZ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…