Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

ikisinide aynı anda çektim her çekmemde sanki bi büyük bi küçük çıkıyo.be benim yeni halimmm

oyyy maşllah ghaneli ne kadarda büyümüş anam senin ki :1shok:benimde aşagı indi karnım kızım dönmüş dogum pozisyonu almış:dance:

Teşekkür Ederim Kizlar Yaa Evet öyle çok Büyüdü Ama üste Doğru Bi Büyüme Yok Alttan Büyüdü Ileriye Doğru Gidiyo..adasucum Benim Oğlumda Yerleşti Doğum Kanalina şimdiden Hazirlandi Anne Ben Geliyorum Diyolar.ayyy Allah Herkezin Kuzusunu Nazarlardan Saklasinn

evet canım benimde öyle zaten aşagı döndügü icin yukarı dogru degil aşagı dogru büyüo karnım

maaşallah kızlar ya ne guzel gobus onlar ben daha sormadım zaten benım kı yukarı hıç cıkmadı desem yerıdır

ghaneli canim gobusun buyumus masallah
ay ne guze levet dogum pozisyonu almalari cok guzel bi sey ama insallah donmezler artik kalsinlar ole
yerleri hazir bekleyin bizleri diler hepsi heheh

maşallah ghanelicim baya büyümüş göbüşünn.allah nazarlardan saklaısn canımm

Maşallah Canim Büyümüş Seninkide.kizlar Artik Bundan Sonra Daha Bi Hizli Büyiycek Karnimiz.ayy çok Tatlilar Yaaa

masallah kizlar gobusleriniz buyuyor he daha da buyur belki belki de buyumez bakalim hayirlisi olsun
ben simdilik cikiyorum gorusuruz aksam insallah bye bye

ayyy kızlar hic farketmemişim benim fındık kurdum bi kutucuk daha atlamış :sm_cool:heytt be 7 aylık oldukmu şimdi zaman gittikce azalıyor kızıma kavuşmama az kaldı :dance::asigim:

ayyy kızlar hic farketmemişim benim fındık kurdum bi kutucuk daha atlamış :sm_cool:heytt be 7 aylık oldukmu şimdi zaman gittikce azalıyor kızıma kavuşmama az kaldı :dance::asigim:

canım ben de az önce 28.haftalık bir takvimde açıklamada bebeğin gelişimiyle ilgili ''bu hafta paris ve nicky hilton un toplam beyin hücresinden daha çok beyin hücresine sahibim''yazıyodu çoook ii ya koptum:roflol:

hadi yaaa :roflol::roflol: sen hafta hafta gebeligi gebelik sitesindenmi okuyorsun canım:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…