Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

berenooo seninkini secemedikleri icinposter seklinde koydum canim :roflol: :roflol: :roflol: $aka $aka nasil becerdim bilmiyorummm kusura bakmain artik

berenooo seninkini secemedikleri icinposter seklinde koydum canim :roflol: :roflol: :roflol: $aka $aka nasil becerdim bilmiyorummm kusura bakmain artik

:roflol::roflol::roflol: saol canım benimmmm :)))))))) olsun böle daha iyi olmuş.
Bu arada senin siyah elbiseli bi foton vardı orda göbişin daha kocamandı sankim biraz inmiş gibi geldi bana doğrumudur acep

yok kiz inmedi daha cok sisti son bi kac günde .. üzerimdeki gebe kiyafeti deil ya ondan öyle duruodur .. yarin baska kiyafetle gönderim :))))))

masallah kiz askito bebek buyuo ha annesi
cok seker gobus masallah
hele de su gobusleri araya toparlaman super oluyor ellerine saglik canim

yaa arkadaşlar benim karnım aşağı doğru indi gibi geçen annemde dedi.sanki karnın inmiş diye nedendir acaba doktora gitsem mi?

ağrın sancın yoksa bide bebeğin rutin hareketleri varsa bişey yoktur. ama için rahat değil galiba yinede telefonlada olsa doktoruna danışmanda yarar var..

yaa arkadaşlar benim karnım aşağı doğru indi gibi geçen annemde dedi.sanki karnın inmiş diye nedendir acaba doktora gitsem mi?

bende kızımı aşagıda taşıyorum karnım resmen aşagı dogru inik :sm_confused:

çok güzel göbişler maşllah hepinize bende en kısa zamanda yenisini çekip son halimi koyucam

Son düzenleyen: Moderatör:
off kızlar yaa bu deterjan reklamı iyice canımı sıktı bu nee canım böyle alla alla yaaaKötü Kazen

aşkito çok iyi etmişsin göbişleri bir araya toplamakla.
hepinize maaşallah kızlar.allah nazarlardan saklasın hepinizi.

aynen katılıyorum reklam yuzunden sayfada gezinmek sıkıcı hale geldi yaaaaa
bide reklamı kapattıktan sonra bilgisayarda beyaz iz kalıyor o gecmiyo kac saniyeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…