Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

benim göbeğim birden buyumeye başladı ve yukarı doğru sancılarım var.kasık ağrılarım oluyoor.bebişim buyuduğunden diye düşünüyorumm.bebişimin ayakları aşağıdaymış tekmeledikçe çok ağrı oluyor.biraz zor geçiyorr senağlama

kıyamam canımm biraz katlancaz napalım canım onlar büyüsünlerdee bende bu gittiğimde sorucam bebeğimin ayakları nerde dönmüşmü diye merak ediyorum çokk:smiley-cool:

delphincim teşekkür ederiz canım topiğimiz açıldığı içinn meralcim göbüşün çok güzel çıkmış canımm bende son halimi çekeyimde buraya koyayım bariii

Ben Daha Yeni Koymuştum Ama Yarin Tekrar Koyucam çok Eğlenceli Yerim Ben O Göbiş Içindekileri Yaaa

Kızlar son halimi ekliyorum ışık biraz yetersiz gibi ama anlaşılıyo herhalde

06042008344uz0.th.jpg
[/IMG]

ilkyas unutmusum seni sorry... sen de hoşgeldin... kaç kere dedim şu 301'i halledin diye ama olmadı işte :)))
canım sorma 301 mağdurlarıyla eş değer durumum halledemediler provakoor olacak adım sonunda:KK70: ya ben ne yapsam suç bu ara sadece bu web sitesinde değil bizim kız fazla mucadeleci olacak herhalde:KK70:

çok güzel çıkmışın berenocum maşallah sana baya büyümüş göbişinn...

bereno canım zor seçebildim ama baya büyümüş haa maşallah allahım inşallah tüm hamişlerin hamileliklerini tamamına erdirir

X