işte 50 günlük tosunum yusuf emre

cok tatlı maşallah allah bağışlsın. valla bizimkiside tıpıkı babası,caktırmıyorum ama bande cok bozuluyorum bu işe

coook sirin Allah anali babali büyütsün.. Saglikli nice nice yillar ömürler versin... Cok sirin (nazar degmesin)

Bebeğin çok güzel allah analı babalı büyütsün canım allah acısını göstermesin en önemlisi hayırlı bir evlat olur inşaallah darısı başıma kardeşim dualarını eksik etme............
Herkes anneliği tatmalı......

cok tatlı hayırlı evlat olsun allah analı babalı büyütsün..

oo bisürüü yorum yazılmışşş
elleriniz dert görmesinn
hepinize tek tek çokkk teşekkürediyorum kıslarrr
RABBİM hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın
olmayanlarada aratmadan versin inşlhhh

oy cok tatlı bu masallah,rabbım sıkıntı yuzu gostermesın ınsallah gule gule buyut canım......

canım masallah allah nazarlardan saklasın oğlusun cok tatlı allah uzun ömurler vrsın ınsallah:asigim:

çok saolun kızlarr darısı sizlere inşlh

allah anali babali büyütsün
uzun saglikli bi ömür versin insallah

Maşallah çok tatlı.
Allah analı babalı büyütsün.
Uzun ve güzel bir ömür nasip etsin canım a.s.

oy oyyy oglusun cok tatliymis....
bu arada ismide cok güzel...
allah anali babali büyütsün... :Saruboceq:
41 kere masallah...

amin kızlarrr
Allah razı olsun
darısı olmayanlara inşalh

maşallah allah analı babalı uzun sağlıklı bi ömür nasip edsin inşallah çok tatlı yakışıklı bi oğluşun var

maşallah canım oğlun çok güzel bir melek...
Rabbim sağlık ve sıhhatli hayırlı uzun ömür versin analı babalı...
darısı başımıza bu arada bende oğuma yusuf ismi düşünüyorum...

Allah nazarlardan saklasın canım çok tatlı size bağışlasın uzun ömür versin inşallah.benim oğlumda bana hiç benzemez fizik olaraka ama büyüdükçe görüyorum ki bütün huyları aynı ben bu biraz zorluyo beni ama :smiley-cool:..senin yakışıklında büyüdükçe huyları sana benzer belki.sağlıkla büyüt inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…