İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

:KK60::KK60::KK60::KK60:bızım koyde koye ılk kez gelene suprız var derler bastan asagıya suya sokarlar ıslatırlar :KK70: haha suprız bu :KK70: calısanlarla anlasdık arkadasın sandalyesıne fıske takcaklar:KK70:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Len 3 temmuz değil yanlış kişilerle buluşursun sonra aman dikkat:89:

Evet biraz uzak kalıyorsun ama biz beşiktaşta buluşcaz oaraya gelebilirsen beraber gideriz:KK34:

:KK60::KK60::KK60::KK60:ay koptum kendime .. ben 3 temmuz'da taşınıcam ya ona gitmiş aklım :KK60:

selam hatunlar nasilsiniz:KK3: simdiden soyleyeyim gelebilirim de gelemeyebilirim de:KK14: neden derseniz evi kaldirdik badana boya falan eger toparlanabilirsem kosa kosa gelicem:18:
Koşa koşa gelmeni beklicez
ne rezervasyonu kzı gıder comerız:d hahah bız arabıstandan gelıoruz buraya kamp kurcaz derız olur bıter:KK70: ayyy bende ne gıysem dıye dusunuorum daha alısverısede cıkmaıdm yaz geldı ama :KK70:
Gider çömeriz ha hehhehheee :KK60:
ben yarın bi tur alış veriş yapayım diyorum:KK22:
bi çanta bi ayakkabı

oo çanta tamm sen yenı bı çanta al ben göz koyarım ona:KK70: puhahah ne ac gozluyum ya :KK70:

heheheee göstermelik bi eski çanta uydururum bende artık napalım deermişim:KK22:

Canın saolsun senin yahuuu:KK22:

Bu arada dışarda kalırsak eğer bütün suç bitlinin valla çömeriz dedi çömücez artık:44::92:

Bu arada benim nereden geleceğim belli değil daha kızlar yarın akşam kesinleşir alici telim var mı sende can
Varsa bi dürt beni

Pehlim nerde acep oooffff yanımda olsaydı ne iyi olurdum şimdi
Tek başıma yatağı kaldıramadım ben yaw
Karşi komşida yok neyse bıraktım artık öylece kociği bekleyecek ama azar işiticem birde acaba silmeden çeksem mi diyorum yok yok içim rahat etmez o kadar boşalttık şimdiii
İç sesime kulak verin ne kadar çok konuşuyor:KK60::KK60::KK60::KK60:

Belim ağrıdıııııııııııııııı

Pehlim nerde acep oooffff yanımda olsaydı ne iyi olurdum şimdi
Tek başıma yatağı kaldıramadım ben yaw
Karşi komşida yok neyse bıraktım artık öylece kociği bekleyecek ama azar işiticem birde acaba silmeden çeksem mi diyorum yok yok içim rahat etmez o kadar boşalttık şimdiii
İç sesime kulak verin ne kadar çok konuşuyor:KK60::KK60::KK60::KK60:

Belim ağrıdıııııııııııııııı

gelımı hu komsu yardıma:KK70:

Gel valla nerde oturuyordun sen karşıdasın ama onu biliyorum

arayıp seni tarif ettim bitli gelecek yakalayın dedim kaçmasın amannnnn

rezarvasyon almıyorlarmış gıcıklar
Ayyy teldeki adamı dövecektim az daha

haha e ozman deseydın bız kalabalık gelıcez ne yapıcaksınzı otların ustunemı oturucaz

X