İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

:KK60::KK60::KK60::KK60:bızım koyde koye ılk kez gelene suprız var derler bastan asagıya suya sokarlar ıslatırlar :KK70: haha suprız bu :KK70: calısanlarla anlasdık arkadasın sandalyesıne fıske takcaklar:KK70:

selam yeni geldim bende ya üsküdar çok uzak bize eşimin de çalıştığı güne denk geliyo çok isterdim gelmek.Ama takipteyim eğer avrupa yakası bayrampaşa civarı falan olursa hiç kaçırmam.:KK1: ama kendi kendimi davet etmiş gibi oldum:KK17::KK17:

Deryacım mesajını aldım canım kızım pazar günü dönüyor kıbrısa maalesef ben gelemiyorum,çok isterdim orada olmayı ama bu seferlik böyle oldu inşallah bir başka sefere artık gelirim .Haber verdiğin içinde teşekkürler fıstığım :KK16:
ablaaaammmmm okudum mesajını
Hayırlısı olsun diyelim yakında bir buluşma daha yaparız zaten ramazana kadar kaç kez buluşursak artık
Yaa bende istiyorum nerde buluşcaksınız tarih ve saati alabiliriyim kii:))
tabikiiii
Tamam hanımlar gördüm bende orda olmaya çalışıcam ilk kez buluşcam sizinle kabulmüdür hııı??:nazar:
ne demek canım sana mesaj atmıştım ben galiba hoşgeldin:KK71:
hade bakalım hos geldın aramıza:KK70: ılk kez gelene suprızmız var :KK70:
bende ilk kez geliyoruuuummmmmmm
:KK60::KK60::KK60::KK60:bızım koyde koye ılk kez gelene suprız var derler bastan asagıya suya sokarlar ıslatırlar :KK70: haha suprız bu :KK70: calısanlarla anlasdık arkadasın sandalyesıne fıske takcaklar:KK70:
Ama bu süprizi kabul etmiyoruuuummmmmm:KK37::KK36:
selam yeni geldim bende ya üsküdar çok uzak bize eşimin de çalıştığı güne denk geliyo çok isterdim gelmek.Ama takipteyim eğer avrupa yakası bayrampaşa civarı falan olursa hiç kaçırmam.:KK1: ama kendi kendimi davet etmiş gibi oldum:KK17::KK17:
sen neredesin canım kısa zamanda yapıcaz bi buluşma daha ama nerede olur bilemem

deryacık evet banada mesaj atmısısn teşekkür ederim inşallah orada olacagım hepinizi çok merak ediyorum ve heycanalnıyorum acıksası çok güzel olacak hadi bakalım :)) birbirimize o günün adına hediyemi alsak ???

kızlar bu arada işteyim şimdi cıkıyorum eve gidiyorum işlerim var şimdi siz fikrinizi yazın ben yarın okluyayım herkez eş belirlesin yani çift halinde birbirimize hediye alalım değişik hoş olur daha önce yapıldımı bilmiyorum ama fikrim geldi işte :KK66:öpüyorum hepinizi şimdilik iyi gecelerrrrrrr:KK54:

deryacık evet banada mesaj atmısısn teşekkür ederim inşallah orada olacagım hepinizi çok merak ediyorum ve heycanalnıyorum acıksası çok güzel olacak hadi bakalım :)) birbirimize o günün adına hediyemi alsak ???

:KK70: hadı bakalım ılk kezmı gelıcen sen bulusmaya daha oncekı bulmalarda bulunmadınmı

listede 27 kişi var hatırlatırım ama güzel fikie belki hediye çekilişi yapar bir buluşma düzenlerizzz:82:

kızlar bu arada işteyim şimdi cıkıyorum eve gidiyorum işlerim var şimdi siz fikrinizi yazın ben yarın okluyayım herkez eş belirlesin yani çift halinde birbirimize hediye alalım değişik hoş olur daha önce yapıldımı bilmiyorum ama fikrim geldi işte :KK66:öpüyorum hepinizi şimdilik iyi gecelerrrrrrr:KK54:

canım fikrin çok güzel ama vakit onun için malesef

1-Deryacık (ilk sıra benim vermeeemmmm)

2-Pehli5883

3-A m o n r a

4-Kilicbaligi

5-cyd86

6-zynbche

7-ddemir10

8-f.yiğit

9-Speedy-gonzales

10-Alici_bjk

11-cadikazani23