İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

canım sımdık cekılıs olsada kım nasıl neyı sever acıkmı kapalımı neyden hoslanır bılmedımız ıcın aldımız hedıye bakalım ona goremı onuda bılmedımız ıcın bıraz abes kacar :KK70:

haha 27 kısıyız dusunsene bıde oraya hedıye ıle geldıgımzıı mılet ne olı der sunet falanmı var :KK70: hahah

canım 27 kişinin hepsi gelse ne güzel olur ama fire veririz mutlaka yazan kişi azaldı bile
Ama isterdim valla hepimiz orada olalım
cevahirde 25 kişiydik yaa süperdi
3 kişide olsak şahane geçer eminim

1-Deryacık (ilk sıra benim vermeeemmmm)

2-Pehli5883

3-A m o n r a

4-Kilicbaligi

5-cyd86

6-zynbche

7-ddemir10

8-f.yiğit

9-Speedy-gonzales

10-Alici_bjk

11-cadikazani23

12-arzm

13-MELTEMRE

14-nissan

15-crazy46

16-kapicininbitlikizi

17-merve-ber

18-Lavinya29

19-yagmurgozlu

20-pasaklitanrica

21-fumda30

22-turkuaz_turkuaz9

23-iuwe

24-Hymarry

25-Neslihang

26-gamze-20

27-haies

28-ayisiltisi

29-sevilay

ovvv cocuklar ıle yıne 30u gecıcez desenıze:KK70: :KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62: ya suraya halay ceken topluluk smaılı falan koysunlar:KK70:

ablaaaammmmm okudum mesajını
Hayırlısı olsun diyelim yakında bir buluşma daha yaparız zaten ramazana kadar kaç kez buluşursak artık

tabikiiii

ne demek canım sana mesaj atmıştım ben galiba hoşgeldin:KK71:

bende ilk kez geliyoruuuummmmmmm

Ama bu süprizi kabul etmiyoruuuummmmmm:KK37::KK36:

sen neredesin canım kısa zamanda yapıcaz bi buluşma daha ama nerede olur bilemem

ben bayrampaşadayım canım en yakın yer forum istanbul işte avrupa yakasındayım

kızlar yaaa cumartesi günü bana mesayi var:KK43:( 6da çıkıcam yaa offfffffffffffffff moral 00000000 gelde çalış şimdi ne güzel gelecektimm

sorma ya ne giycemi felan düşünüyordum pff:KK43:( zaten bu aralar neye niyetlensem olmuyo bi cenabetlik var ama töbe töbeeeee

Bişeyi çok istersen olmazmış zaten:KK8:
bir sonraki buluşmaya inşallah o zaman kısmet değilmiş
Bu arada neresinde oturuyorsun istanbulun

bende ne giyeceğime karar veremedim henüz akşam seçenekleri kocike sunucam bakalım hangileri onaydan geçecek:89::90:

selam hatunlar nasilsiniz:KK3: simdiden soyleyeyim gelebilirim de gelemeyebilirim de:KK14: neden derseniz evi kaldirdik badana boya falan eger toparlanabilirsem kosa kosa gelicem:18:

X