İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

ne dedın sen adama:KK70: bıde ben arayım :KK70: dıyım haha sovım bıde:KK70:

Cumartesi günü bir bayan grubu olarak gelicez razarvasyon yaptırmak istiyorum sonra sıkıntı çekmeyelim yer açısından didim
Adam bana rezarvasyon yapmıyoruz hanımefendi buraya gelmeniz gerek dedi
Bende sandım ki gidip bişeyler ayarlamam lazım
Cumartesi günü gelicez vakit yok geldiğimde ne değişecek o şekilde mi alıyorsunuz rezarvasyonu garanti olsun diye dedim
Adam bana yok zaten rezarvasyon almıyoruz dedi
Bende peki teklifiniz nedir dedim işletmeci sizsiniz sonuçta
Gelirsiniz restaurantta yer olursa alırız olmazsa sıra beklersiniz dedi
Bende kalabalık bir gurubuz tabiki bekleriz ama öncesinde yer lazım bize dedim
Bence adam öküz beni anlamadı
Tamam nhanım efendi hafta sonları kalabalık oluyoruz sıra beklersiniz zaten toplantı yaptırmıyoruz dedi
Dicektim memeleket meselesi çözmicess lak lak yapıcaz dedikodu yapıp kahkaha atıcaz mesele yapmaaaaaaaaaa
Ama teşekkürler beni anlamadınız sanırım diyip kapattım
Olurda o gün o adam orada ben sanırım sizinle konuştum falan derse suçu bitliye atmayı düşünüyorum hehehehee :)

Cumartesi günü bir bayan grubu olarak gelicez razarvasyon yaptırmak istiyorum sonra sıkıntı çekmeyelim yer açısından didim
Adam bana rezarvasyon yapmıyoruz hanımefendi buraya gelmeniz gerek dedi
Bende sandım ki gidip bişeyler ayarlamam lazım
Cumartesi günü gelicez vakit yok geldiğimde ne değişecek o şekilde mi alıyorsunuz rezarvasyonu garanti olsun diye dedim
Adam bana yok zaten rezarvasyon almıyoruz dedi
Bende peki teklifiniz nedir dedim işletmeci sizsiniz sonuçta
Gelirsiniz restaurantta yer olursa alırız olmazsa sıra beklersiniz dedi
Bende kalabalık bir gurubuz tabiki bekleriz ama öncesinde yer lazım bize dedim
Bence adam öküz beni anlamadı
Tamam nhanım efendi hafta sonları kalabalık oluyoruz sıra beklersiniz zaten toplantı yaptırmıyoruz dedi
Dicektim memeleket meselesi çözmicess lak lak yapıcaz dedikodu yapıp kahkaha atıcaz mesele yapmaaaaaaaaaa
Ama teşekkürler beni anlamadınız sanırım diyip kapattım
Olurda o gün o adam orada ben sanırım sizinle konuştum falan derse suçu bitliye atmayı düşünüyorum hehehehee :)

keısn o adam ökuzdur anlama ozurlu ıyı rezervasyonsuz gıdelım ben bı cırkeflık yapımda gorsun onlar:KK70: derız aradık bız bıze boyle boyle dedıler ayarlayın bıyer bukadar ınsandan alıcagınız okadar parayıdamı dusunmuorsunzu :KK70: bızde baska korumu yok oraya gıderık deruz:KK70: puhahah

selam hatuncanlar günde deişiklik varmı nezman buluşuoruz gidip kendim kendime beklemiyim orda burda:KK1:

Yok canım bi değişiklik:KK34:
Aslında kızlar yarın bu saatlerde gelin de kararlaştıralım beşiktaşta buluşma saatini akşamları giremiyorum ben kkya:KK59:
Yada kararlaştırıp bana mesaj atın bi zahmet.Ben 12 buçukta buluşalım diyorum?

deseydın keske patronunla konus bugun hafta sonu hasta gormeye gıdıcez de:KK70: haha

canım hastanede çalıştıgım için sen önce bu hastaları bir gör diyebilir bana hahaha:)) personel eksiğimiz var olmasa izin verirlerdi de şimdi mümkün değil gıcık oldum bak ya bi dahakini pazara getirin mümkünse nolarrrr:KK52:

keısn o adam ökuzdur anlama ozurlu ıyı rezervasyonsuz gıdelım ben bı cırkeflık yapımda gorsun onlar:KK70: derız aradık bız bıze boyle boyle dedıler ayarlayın bıyer bukadar ınsandan alıcagınız okadar parayıdamı dusunmuorsunzu :KK70: bızde baska korumu yok oraya gıderık deruz:KK70: puhahah

deseydın keske patronunla konus bugun hafta sonu hasta gormeye gıdıcez de:KK70: haha
hahahahaaaa senden korkulur valla:KK47:
Adamın cebine oje ruj doldurup senin kızçeyi üzerine salarız
Yok canım bi değişiklik:KK34:
Aslında kızlar yarın bu saatlerde gelin de kararlaştıralım beşiktaşta buluşma saatini akşamları giremiyorum ben kkya:KK59:
Yada kararlaştırıp bana mesaj atın bi zahmet.Ben 12 buçukta buluşalım diyorum?

canım kimler gelecekti biliyorsan bi mesaj herkese topluca
Akşam yazsınlar ki beklemeyelim benim daha kesin değil

canım hastanede çalıştıgım için sen önce bu hastaları bir gör diyebilir bana hahaha:)) personel eksiğimiz var olmasa izin verirlerdi de şimdi mümkün değil gıcık oldum bak ya bi dahakini pazara getirin mümkünse nolarrrr:KK52:
kız hangı hastanedesın sen asta olunca gelırık sana:KK70:
hahahahaaaa senden korkulur valla:KK47:
Adamın cebine oje ruj doldurup senin kızçeyi üzerine salarız

he ballaha korkulur benden bıraz cırkefımdır :KK70:
canım kimler gelecekti biliyorsan bi mesaj herkese topluca
Akşam yazsınlar ki beklemeyelim benim daha kesin değil

ben gelıorum ınsallah ogun bı aksılık cıkmaz ıse cıkmasında cıkaranı oldurucem:KK70:

resepsiyon kuzucan :)) hastanenin vitrini diyoruz biz kendimize ne vitrinn ne vitrin kendine hayrı yok şuraa bak yaauuwww:KK54:

X