İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Kısmetse bende geleceğim inşallah bi aksilik çıkmazsa ama benim gelmem 2'yi bulur..

günyadın kızlarrrrr
yaaa valla 50 kişi nasıl kahve dünyasına sığcaz bilemiorum adamlar tamam dese de yer olmaz kiii çok kalabalık oluyo zaten normalde yer bulamıoruz
deryacık adamlar ne dediii tam olarak??:KK37:

Günaydın herkeze.

Benim telefonum bozuk arkadaşlar yani kayınvalidemin cep telefonunu kullanıyorum. daha önce görüştüklerimin numarası var fakat. eski telde telefon hafızasında.
deryacık canım bana cep telefonunu yollar mısın erken gelicem çünkü. :KK34:

kahve dünyasına sığacakmıyız:)bi de kovulmayalım:)

Derya oranın yetkililerine belirtti canım kaç kişi gelicemizi, haberleri var. Hem kovarlarsa da 50 kişiyiz yahu girişiriz kovanlara allah ne verdiyse :KK15::KK4:

:KK74::92:

Bu arada bunlar don,sütyen sallıyomuş ben daha yeni farkettim :KK23::KK53:

:KK66::KK66:slm kızlar bugun ilk günaydını ben diyeyim dedim ama benden önce davranmışlar

GÜNAYDINLARRR KIZLAR

gününüz yarınınız her baktığınız aydın olsun

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar günaydın,ayyy çok az kaldı buluşmaya.herşeyi erteledim valla bu buluşma için,inşallah çok eğleniriz,çok kaynaşırız:KK61:

ben güngörenden gelicem eğer eşim arabayla bırakamazsa taksiyle gelicem bu tarafta oturan bayanlar varsa onlarıda alıyım beraber gidelim ne dersinz:KK36:

Sevgilime yalan söyleyemedim sizl buluşmaya katılmak istediğimi söyledim bana düşündüğüm gibi deli gözüyle baktı:KK59: evet evet bi tuhaf baktı bana :KK14:

selam deryacım.ben hala izin işimi halledemedim.ama çabalıyorum.bane telini gönderir misin?bir gelişme olursa arayıp haber vermek isterim...

X