İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

kızlar şimdi konuştumm kahve dünyasında buluşma :KK66::KK66:
derya konuşmuş ikna etmiş :KK1::KK1::KK1:
sözde almıs:21::21::21:
artık cumartesi günü kahve dünyasınaaa :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
son 3 gün :KK64::KK64::KK64:

sadece kahve dunyasında mı oturulacak.. program nasıl kızlar

katrecim avon sayfasınada yazdım gelirken yeni aldığın kolyeyi takarmısın bende almayı düşünüyorumda:KK9:

Tamam canım zevkle takarım zaten orda da belirttim ne kadar çok sevdiğimi :KK16:

aman ne güzel komşularımız çoğalıyor babyboysla beraber gidicez biz senide alalım istersen cnm

Valla olabilir canım ne de olsa aynı yerden çıkıcaz. Hem ben erkek arkadaşıma da kız arkadaşlarımla buluşcam dicem. Yoksa bana bi şey demez ama tanımadığım insanların yanına gidiyorum diye de deli gözüyle bakar bana :KK9::KK9: Sayenizde yalan söylememiş olurum :21:

derya canım ekle benı lısteye kesın gelıyorumm

yaşasınnnn..:KK1::KK1::KK1:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

izin aldım eşimden... ohh beee

kocama o kadar laf söyledım ,adam sonunda izin verdı yaa

Tebrikler canım senşn adına çok sevindim:KK75:
Kesin adamın başının etini yedin:95:

Slm kızlar kusura bakamyın bu saate kadar beklenmedik işlerim çıktı malesef
planda herhangi bi değişiklik yok
Şimdi gelemeyecekler ve kesin gelecekler bildirirse buradan çok sevinirim
Şimdi yine çıkıyorum kendinize iyi bakın görüşürüz

Slm kızlar kusura bakamyın bu saate kadar beklenmedik işlerim çıktı malesef
planda herhangi bi değişiklik yok
Şimdi gelemeyecekler ve kesin gelecekler bildirirse buradan çok sevinirim
Şimdi yine çıkıyorum kendinize iyi bakın görüşürüz

Ben geliyorummmmm :KK55:
Saat 1 de kahve dünyasında buluşuyoruz şimdi değilmi gelen arkadaşlar direk oraya gelsinler o zaman orada toplanırız...

Tamam canım zevkle takarım zaten orda da belirttim ne kadar çok sevdiğimi :KK16:

Valla olabilir canım ne de olsa aynı yerden çıkıcaz. Hem ben erkek arkadaşıma da kız arkadaşlarımla buluşcam dicem. Yoksa bana bi şey demez ama tanımadığım insanların yanına gidiyorum diye de deli gözüyle bakar bana :KK9::KK9: Sayenizde yalan söylememiş olurum :21:

Tebrikler canım senşn adına çok sevindim:KK75:
Kesin adamın başının etini yedin:95:

evet bak böle daha iyi olcak cnm tanımadığım 50 kişiyle buluşcam biraz gariplerine gidebilir erkeklerin:KK33:

ya kızlar bende başka bebegı olan kaç kışı var acaba... orada tek bebeklı ben olacagım galıba

evet bak böle daha iyi olcak cnm tanımadığım 50 kişiyle buluşcam biraz gariplerine gidebilir erkeklerin:KK33:
Canım bırak 50 kişiyi 2 kişi desem bile yadırgar. 50 kişiyi düşünemiyorum. Bi de beni sizinle görüyomuş cevahirde erkek arkadaşım :KK9:
heheh şok olur herhalde 50 kadının arasında beni görünce :KK9::KK9: gerçi sizin içinizden beni bulamaz da :KK9::KK9:
ya kızlar bende başka bebegı olan kaç kışı var acaba... orada tek bebeklı ben olacagım galıba

Var canım var hem de bi sürü :KK9::KK9:

he heheyt ben şanslıyım çok şükür eşim kızımı dolastırıcak bende sizle takılıcam evde bıraksam benden ıyı bakıyo hakkını yıyemem ama aklım kızımda kalıcaktı hep içim buruk eylenıcektım arabayla gelıcez çok sukur gönlume göre oldu hersey yefuuuuuu

bende kızım asyayla gelmek istiyorum 3.5 yaşında haftaiçi olsaydı kızım olmadan daha rahat ederdim ama eger cocuklu başka arkadaşlarda varsa katılmak isterim

bende kızım asyayla gelmek istiyorum 3.5 yaşında haftaiçi olsaydı kızım olmadan daha rahat ederdim ama eger cocuklu başka arkadaşlarda varsa katılmak isterim

var canım var buyur gel sen de :87:

Allahtan bi sağlık sorunu fln çıkmazsa bende kesin cmt günü saat 13.00 te kahve dünyasındayım:KK64:

X