İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Vay kokoşlar vaaaayy!!!
yav benim de ayın 11 inde lazer seansım var karşınıza bıyıklı bıyıklı çıkabilirim hee :KK1:
keşkem daha önce olaydı seansım:KK53:

sorun etme bende öle cıkcam
işten güçten fırsat bulamıyom
atölyeden cıkıp gelcem :KK60:
amele ufak bişe görürseniz benim :KK1:

bi paçozda benim
ama oğlumu iki dirhem bi çekirdek giydiririm ordan tanırsınız artık

ben var ya hep forum ist olarak algıladım buluşma yerını.. oh dedım metro ile gıderım.. dun gece cevahır oldgunun farkına vardım... kafa gıtmiş bende :))):KK1::KK1:

derya canım şartları zorlayıp gelmeye çalişacagım.. gelırsem sızı bulmak zor olmaz... bagırırım kk nerdesınız dıye :)))
listeye ekleme beni.. ben akşam eşimi ikna etmeye çalişayım.. bıraz..

evet canım dışarda rahatız sorun yapmıyor hıç kızım... ama gelde bunu eşime anlat..

erkeklere bazı şeyler anlatılmıyo canım :))
ben hep oğlumla gezdim akşamına onu yaptım bunu ettim diye anlattım alıştı
eşime kalsa biz oğlanla yaşına kadar zor çıkardık
hasta olurmuş küçükmüş acıkırmış altını kirletirmiş vs...

bebegımle fuar a falan gıttık.. yakın avm lare gıdıyoruz... emzırıp çıkıyorum hıç sesı çıkmıyor yavrumun.. bana kalsa ben gezerım sorun yok. eşim bıraz huysuz. onunda ikna edıyorum bazen zor da olsa..

Anammmmm :KK9: Vallahi komşularımı internetten buldum :81:

Canım buluşma günü neler giyceni falan düşün. Giysi düşünmek de tam bi bayan aktivitesi ne de olsa :KK9::KK9::KK9: Giy çıkar hem hazır makyaj falan yapmışken :KK23:

aman ne güzel komşularımız çoğalıyor babyboysla beraber gidicez biz senide alalım istersen cnm

deryacık ne yaptı acabaa??:KK24:

Kizlar,

ben Cevahir´e cok yakin calisiyorum ve öglen yemegimi hep orada yerim...Tek bildigim sey, 5. & 6. kat Cumartesi & Pazar günleri coooooooooook kalabalik oluyor..!! Biz´de anladigim kadariyla baya kalabalik bir bulusma yapacagiz!! Nasil olacak onu düsünüyorum suan...:KK53:

Bazen oturmaya bile yer kalmiyor...Hadi HAYIRLISI bakalim..! :KK53:

yakın deyılım ama sureklı gelıp gıdıyorum ayrıca eşimde cevahirin az aşağsında çalışıyo oda dıyo nasıl yer bulucaksınız derya ayarlamıstır inş

bende kesin geliyorumm eşime söyledim tmm dedi havada soğuk olsa eşim getirir o gün çalışmıyomuş oleeyyy .. ama gerçekten kalabalık olur ctesi .. Deryacımm yer ayarlamıştır ama bakalımm...

Neslihang sanada özel mesaj attım okumadın sanırım ?

arıyorum ama ulaşamıyorum bakmıyo telefonuna belki araba kullanıyordur bekleyelim arar şimdi beni

derya canım ekle benı lısteye kesın gelıyorumm

yaşasınnnn..:KK1::KK1::KK1:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

izin aldım eşimden... ohh beee

kocama o kadar laf söyledım ,adam sonunda izin verdı yaa

X