İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

iyiz bea sen napisin:KK66:

bugün misafirim vardı canım, onları uğurladım, evi topladım buraya geldim :KK16: yorgunum ve regl olmuşum heç farkında değildim yeni farkettim şimci belim ve karnım ağrıyor :KK43::KK43:

kuzum sorması ayıp sen nerelisin, ''bea'' yazmışın da ondan şeyettim, ben Trakyalıyım da :KK60:

bugün misafirim vardı canım, onları uğurladım, evi topladım buraya geldim :KK16: yorgunum ve regl olmuşum heç farkında değildim yeni farkettim şimci belim ve karnım ağrıyor :KK43::KK43:

kuzum sorması ayıp sen nerelisin, ''bea'' yazmışın da ondan şeyettim, ben Trakyalıyım da :KK60:

eee bende trakyalıyım kuzum nabüysün bea

slm kızlar.. nasılsınız bakalım..
bız bugun dr gıttık kızımla.. çok yorulmuşum.. şukur sorun çıkmadı ama kzımda egzama varmış.. üzüldüm bıraz

:KK53:

bizim anne tarafı bulgaristan göçmeni tekirdağ baba tarafıda aynı şekilde sen nere bakem süle:90:

Ben doğma büyüme istanbul' luyum kuzum ama aslen Kırklareli Babaeski 'liyim. :KK51: Babamın dedeleri falan BUlgaristan Varna' dan, annemin dedelerinin babaları falan da Yunanistan' da göçmüşler :82:

Ben doğma büyüme istanbul' luyum kuzum ama aslen Kırklareli Babaeski 'liyim. :KK51: Babamın dedeleri falan BUlgaristan Varna' dan, annemin dedelerinin babaları falan da Yunanistan' da göçmüşler :82:

anladum kuzum hemşoyuz sonuçta kalk gidelim varnaya varnnayaoturalım yan yana:KK51:

slm kızlar.. nasılsınız bakalım..
bız bugun dr gıttık kızımla.. çok yorulmuşum.. şukur sorun çıkmadı ama kzımda egzama varmış.. üzüldüm bıraz

geçmiş olsun tatlım, inş. bir an önce iyileşir kuzun :KK16:

üzüldüm canm allah baska hastalık vermesın ne dedi doktor nasıl bir süreç uygulicak

alerjık bır şey canım.. zamanla geçer dedi. krem verdı.. cildinin kuru olmasından kaynaklanıyormuş.. yanagın bır tarafı kızarık şu an.

yavrumun başı bır de konak olmuş.. egzamada olunca başını kaşıyor... :)))

geçmiş olsun tatlım, inş. bir an önce iyileşir kuzun :KK16:

sagol canım..

alerjık bır şey canım.. zamanla geçer dedi. krem verdı.. cildinin kuru olmasından kaynaklanıyormuş.. yanagın bır tarafı kızarık şu an.

yavrumun başı bır de konak olmuş.. egzamada olunca başını kaşıyor... :canım konak benım kızımdada oldu 4 5 aya kadar kendımle alakalkı sanıyorum hijyenınemı dıkkat etmıyorum dıye doktor bu konağın geçmesi ıcın bir şampuan verdi allaha şükür bişy kalmadı konak önleyıcı

yaaaa ne gıecegımı bilemedım ben.. off off. eşortmanla gelıcem artık.. pasaklı pasaklı...

:KK53::KK53:

1-Deryacık

2-Pehli5884

3-A m o n r a

4-Ank06

5-Kılıçbalığı

6-Başak1984

7-niltt

8-seray8686

9-MeleGiM_BeNİM (ve annesiii)

10-nissan

11-Lyre

12-Philemon

13-fenuerna

14-talyacan

15-derinss

16-Tethys

17-atessizprenses

18-yaseminnn1987

19-prensesi

20-pasaklitanrice

21-mutsuz82

22-cadikazani23

23-f.yigit

24-yesim.a

25-gamze_20

26-medaa

27-neslihang

28-ca_cansu

29-incim34

30-fulya1234

31-speedy_gonzales

32-yagmurgozlu

33-cyd86

34-alici_bjk

35-SEHERSPS

36-tugbanur2008

37-gündüzün karanlığı

38-hoscakal

39-Pasakliminiktanrica

40-pamukprensesim_

41-minikdepresif

42-babyboys

43-Katre_g

44-nese123

45-mervehayati

46-efsunefe

47-MELTEMEMRE

[/COLOR][/B]Kızlar sizden ricam herkese haber verin daha önce tanıdığınız İstanbullu KK lılara
Arkadaş grubunuza listenizdekilere

Yardımcı olursanız sevinirim.....

Buluşma saatimizde bir değişiklik yoktur....
Gecikecekler benden telefon numarası alsınlar
14:30--15:00 gibi gelecekler.....
Saat 15:00 dan sonra yemek katına inmiş oluruz.

listeyi tekrar yayınlayım dedim gelemeyecekler bildirsin lütfen bekliyorum.

X