İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Kızlar ayarladım ben 40-45 kişilik yer
Adamın gözünü korkutmuşsunuz yahuu:KK53:
Suyuna gidttim hallettiiiiiiiiimmmm:KK23::KK60:
Ama bir kaç kişini erken gelmesi lazım 12:KK12:30 gibi mesela kimler gelebilir
Ben ve pehlim erken gitmiş olucaz

Neyse yemek içinde ben bir kaç yerle görüşüyorum o zaman
Bu grupdan pürüz çıkırtıp can sıkacak kimse yok gibi
Yemek işinide ayalayıp geliyorum

Kızlar ayarladım ben 40-45 kişilik yer
Adamın gözünü korkutmuşsunuz yahuu:KK53:
Suyuna gidttim hallettiiiiiiiiimmmm:KK23::KK60:
Ama bir kaç kişini erken gelmesi lazım 12:KK12:30 gibi mesela kimler gelebilir
Ben ve pehlim erken gitmiş olucaz

Neyse yemek içinde ben bir kaç yerle görüşüyorum o zaman
Bu grupdan pürüz çıkırtıp can sıkacak kimse yok gibi
Yemek işinide ayalayıp geliyorum

kahve dünyasından mı ayarladın canım :44:

kızlar yemek olayını HD iskenderden ayarlayalım mı
başka şey yemek isteyenler alır yanımıza gelir
En az 20 kişi onaylarsa eğer kimse elinde başka şeyle gelirse ses çıkarmaz
Ne dersiniz??

Su_peri gelemiyorum diye mesaj atmışsın canım
çıkartıyorum seni listeden
Mesaj atamıyorum şuan o nedenle buradan yazıyorum

deryaaa ben OKAFE yi aradım dedimki 40 kişilik bi grup gelicez adam diyoki derya hanım sizmisiniz :KK53::KK60::KK60: ben dedimki ben arkadaşıyım biz bi konuşup dönelim size :KK60:
adam dediki 20 li ikişer grup halinde masalar hazırlayabiliriz çok keyiflidir yerimiz memnun kalırsınız dedi bence uygun gibi orası isteyen yemek yer isteyen çay kahve
zaten önemli olan karın dıyurmak değilki bir arada olmak
Adam bana çok cana yakın geldi yinede sen bilirsin tatlım kahve dünyası full kalabalık biyer sadece kahve mevcut ama cafe tarzı bi yerde hem yemek yenip hem bişeyler içilebilir kahve dünyasında çok önünde oluruz dikkat çekeriz bence

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla benim rejim yapasım tuttu 2 gündür ama bozarım sizin için:KK53:
2 kg almışım da hatta 3 te diyebilirizzz:18:bi de benim gelmem 2 yi bulabilir gerçi cuma günü kesin netleşir di mi...

Kızlar gelemeyecekelr bildirsin lütfeeeennnnn
40 kişi toplanamayız ama çokda düşmez umarım sayı:2:

deryaaa ben OKAFE yi aradım dedimki 40 kişilik bi grup gelicez adam diyoki derya hanım sizmisiniz :KK53::KK60::KK60: ben dedimki ben arkadaşıyım biz bi konuşup dönelim size :KK60:
adam dediki 20 li ikişer grup halinde masalar hazırlayabiliriz çok keyiflidir yerimiz memnun kalırsınız dedi bence uygun gibi orası isteyen yemek yer isteyen çay kahve
Adam bana çok cana yakın geldi yinede sen bilirsin tatlım kahve dünyası full kalabalık biyer sadece kahve mevcut ama cafe tarzı bi yerde hem yemek yenip hem bişeyler içilebilir kahve dünyasında çok önünde oluruz dikkat çekeriz bence

yawru orası nerde
en üst katındaki cafe mi

Ne dersiniz??

HD iskender 2 li masalar halinde ayrı ayrı herbirimiz dağılıcaz üstelik kimse birbirini tanımıyor şahsen ben tanımadığım kişilerle aynı masada ne konuşucam ? o bana bakıcak ben ona ama hepimizin masalr bir olsa sen bi yerden ben bi yerden kaynatırız
OKAFE 15+15+15 üçlü de masalar hazırlayabilir

yaaa benim zamanım olmadığı için kimseckleri tanımıyorum:KK43:((siz yine muhabbet ediyorsunuz,yani birbirinizi bi nevi tanımıs oldunuz,,yaa ben franszi kalmıyım buluşmada:KK43::-)43:

meraket etme canım yaa bende kimsecikler,i tanımıyorum ama bulusunca tanısıcaz işte :KK16:

Kızlar kimse aramasın artık
ADAMLAR DALGA GEÇİYORUZ ZANNEDECEK
Ben yarın gidicem görüşmeye

Şimdi kim bana mesaj atmada gönüllü yardım eder gelecekler listesine duyuru yapmak için

yahu konuşum hepimize bir masa yarlayabilen varsa oraya gidicez kızlar
ayrı ayrı oturmayız tabiki

yawru orası nerde
en üst katındaki cafe mi

aşkım bilmiyorumki netten baktım cevahirde pek cafe tarzı yok mc donans burger vs. onlarda halka açık full yerler bize kafe türü biyer lazım hemen OKAFE yi gördüm aradım adam derya hanımmıydı dedi :KK60:
ben 2 laf yaptım adama ağzım iyi laf yapar tamam istediğiniz şekilde masa ayarlarız dedi yani hem bi cafede tost hamburgersalata vs. çay börek meyve suyu herşey mevcut hem cafe olduğu için kalabalık bi grup yani özel olduğumuz belli olur özel muamele görürüz iyi para kırarlar çünkü bizden

Şimdi kim bana mesaj atmada gönüllü yardım eder gelecekler listesine duyuru yapmak için

ben msjatarım canım sen bana hangi üyelere msj atılcak gönder 15 tane

aşkım bilmiyorumki netten baktım cevahirde pek cafe tarzı yok mc donans burger vs. onlarda halka açık full yerler bize kafe türü biyer lazım hemen OKAFE yi gördüm aradım adam derya hanımmıydı dedi :KK60:
ben 2 laf yaptım adama ağzım iyi laf yapar tamam istediğiniz şekilde masa ayarlarız dedi yani hem bi cafede tost hamburgersalata vs. çay börek meyve suyu herşey mevcut hem cafe olduğu için kalabalık bi grup yani özel olduğumuz belli olur özel muamele görürüz iyi para kırarlar çünkü bizden

ben msjatarım canım sen bana hangi üyelere msj atılcak gönder 15 tane

tamam canım ben yarın görüşücem hepsiyle
düşünüyorum şuan
sanki böyle daha iyi olacak
ayrıca yardımın için teşekkürler:KK71: minettarım valla

evet canım yarın gidip kesinleştiricem konuştum adamla onayladı

Ne dersiniz??

bana uyar :KK34:

:KK60::KK60:

OKAFE profilo'da da var di mi :44:

kız adamların muhasebesini de yaptın 2 dk.:KK60:

tamam canım ben yarın görüşücem hepsiyle
düşünüyorum şuan
sanki böyle daha iyi olacak
ayrıca yardımın için teşekkürler:KK71: minettarım valla

nedemek tatlım :KK71: şuan çalışıyo olmasam dahaçok yardımcı olurdum
sen yarın bi gez bütün cafeleri hangisi kafana uyarsa bize bildir ama dediğim gibi kim ne yiycek düşünürsekk ooo işin yolunu bulamayız sonuçta kimse ogün çocuk gibi yemek ayrımı yapıcanı zannetmiyorum ki biz yemeğe değil tanışmaya geliyoruz
şahsen benim özel bi zevkim varsa gelmeden önce karnımı doyurur öyle gelirim
ee madem cevahir herkese uygun ortak nokta ki hafta sonu full kalabalık kimse ses çıkarmadan sana uymak zorunda sen bize saati ve mekanı bildir gelenler gelir zatenb çok kalabalık :KK24:

X