İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

kızlar derya gelınce tekrar konuşalım kahve dünyasını aradım ben malesef 11 den önce belkı bir tölerans yapabılırm dedı ama 12 30 ve ondan sonraso ıcın tıklım tıkısık doluyo dedı ayırda oturcaksak anlamı olmaz napçezzz

yaa tam öğle zamanıya o yüzden bole bı ınsıyatıf kullanmazlar dogal olarak amaaaa avm dısınada bu soguk havada çıkılmaz(

kızlar sizlere sormadım ama baska cafeyı aradım yıne cevahirde rezerve için arıcaklar sımdı benı bir sorun olmaz inş önemlı olan hepımızın birlıkte oturup laflamak napıcağımıza rahat karar vermek dıye dusundum adam kısı sayısını duyunca duda ucuklamıstır yaa hemen dönucez sıze hanfendı dedı koptum resmen

hahahahah yaa o konusmayı duymak ısterdım cıdden adam kız sayısını duyunca yuzundekı ıfadeyı merak edıyorum

o kadar kişi bir arada dolaşmak da tehlikeli valla miting neyim yapıyoruz zannedip de içeri almasınlar bizi

derya bi gelsin hele o halleder kızlar merak etmeyin
kendi de kedigillerden sıcağı seven
bi insan olduğu için en sıcak yeri seçer emin olun

HEMEN hemen 3 hafta falan oldu geçmedi hala :85:

benim de eşim çok hastalandı dün gece. salgın mı vardır nedir.

Geçmiş olsun canım, iyi bak kendine

adam neye uğradığını şaşırmıştır

cafenin ismi nedir canım?

hahahahah yaa o konusmayı duymak ısterdım cıdden adam kız sayısını duyunca yuzundekı ıfadeyı merak edıyorum

kuzum sesini duysaydın adamcağızın afallar kalırdın yanlız en çokta şeye guldum ( yanlız hanfenndi herhangibi bir siyasi boyutta deyıl dimi dedi bende yokn biz kadın kadına ayşeyi fatmayı çekiştircez dedım adam guldu resmen ay koptum unutmam ben bunu uzun süre gider bana

puhahaaa ay koptum yaa tek amaç dedikodu deseydin

eee adamcagız napsın yawrum hiç bu kadr kadını bi arada gordumu:)))yaaaa amaaa yaaa duymak ısterdım kopardım heralde:))))))yani o kadr kalabalık grubu duyunca halıyle bişi yapcez zannetmiş garibim:)

haklısınız kızlar yarına kadar en geç perşembeye kadar bize uygun biyer ayarlanmalı cumartesiye kadar herkes bilgilendirmeli ki cumartesi rahat olalım yoksa derya bizi evinde ağırlamak zorunda kalabilirr

evet kızlar yer işini halletmemiz lazım ayyy çok güldüm yaa o kafenin adı ne cnm?

orada mıçımız donabilir kuzu. haftasonu kar gelcekmiş çünkü:2:

kızlar cevahirin alt katında serander cafe var kahve dünyasından daha güzel yemek de yenilebiliyor şu var cevahirde yemek yenicek yer bulunmuyor bunuda söyliyim sözlümle bir gidiyoruz yemek alıyoruz hopppp sonra yer ara ikis aat ayakta işimiz yoksa ... çok kalabalığız bence serander cafeyi arayalım 40 kişi gelcez diyelim bize içerde yer oluştursunlar diyorum .... ne dersiniz...?....

günaydın kızlar
deryacım benide yazdın mı listeye canım?
kaçar mı hiç
geldimmm
Kusura bakmayın dün gece ben koltukda sızmışım valla
Biraz rahatsızdım şimdi iyiyim ama ve hazırım sorularaaaa
derya bi gelsin hele o halleder kızlar merak etmeyin
kendi de kedigillerden sıcağı seven
bi insan olduğu için en sıcak yeri seçer emin olun

evettt sıcak olsun yahhh
alt kattaki yerleri bulmak çok zor olabilir söyliyim şimdideeennnn
haklısınız kızlar yarına kadar en geç perşembeye kadar bize uygun biyer ayarlanmalı cumartesiye kadar herkes bilgilendirmeli ki cumartesi rahat olalım yoksa derya bizi evinde ağırlamak zorunda kalabilirr
Ben bunu düşüneyim ama bana yardımcı olun lütfen mesaj atma konusunda

işte o cafe buz gibi olur ve orayı bulmak çok zor olur kızlar bebelerle geleceklere işkence resmen

Kızlar küçük bir araştırma sonucu geliyorum buraya tekrar

bekliyoruz derya arkadaşın dediği cafeyede bak bu 2 gün içersinde bi yer ayarla 40 kişilik çay kahve içip bişeyler yiyebilceğimiz bi yer
not ( yemek seçme gibi bi derdi olmasın kimsenin malum derdimiz yer problemi )
derya burdan bize ayrıntıları bildir sonra tektek gelenlere özel msj yoluyla bildirelim buluşma kahve dünyası değil X cafede olucaktır diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…