İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Senden 1 yaş büyük kızım var benimmm oda bekar oğlak burcuu :KK64: :KK64:
[/B][/QUOTE]

hönk :KK53: benden 1 yaş büyükmü teyze sen kaç yaşındasın :KK74:

hönk :KK53: benden 1 yaş büyükmü teyze sen kaç yaşındasın :KK74:

şşşşşşşşşşşş ne ayıp :KK57::KK57::KK57:
abla o abla ne teyzesi :KK4:[/QUOTE]

ben ona göre küçüküm :KK3::KK15: küçülde cebime gir smili :KK1:
profiline baktım babamla yaşıtlar :26: o artık benim kk teyzem :KK71:

şşşşşşşşşşşş ne ayıp :KK57::KK57::KK57:
abla o abla ne teyzesi :KK4:

[/QUOTE]

bak hala teyze diyo ya :KK57::KK57:
banada abla der bu tirbiyesiz :KK37:
halbuki ruhani olarak senden gencim.
eminim fücud olarakta senden diriyimdir.

ben ne diyorum yahu :KK60:
yaşlılık yaşlılık :82:

bak hala teyze diyo ya :KK57::KK57:
banada abla der bu tirbiyesiz :KK37:
halbuki ruhani olarak senden gencim.
eminim fücud olarakta senden diriyimdir.

ben ne diyorum yahu :KK60:
yaşlılık yaşlılık :82:[/QUOTE]

abla ben seni zayıflama topiklerinde gördüm bikere :KK60::KK3: ayyy daha konuşmayayım yoksa buluşmaya gelemeden :KK57: olucam :KK9:

bende gelmeyı çok istiyorum.. akşam eşimle konuşup netleştiririm.. kımınle irtıbat kuracagımızı bana bilgi verirmisiniz..

benıım bebegımde olacak yanımda.. başka bebegı olan var mı acaba

benıım bebegımde olacak yanımda.. başka bebegı olan var mı acaba
kuzum tam ben sorucaktım bebekle gelıcek anneler varmı dıye alıcakmısın yanına ben babacığına attım topu ama almakta ıstıyorum aslında senı nekadarlık benımkı 7 ayına gelıyo getırıcekmısın yanında

kuzum tam ben sorucaktım bebekle gelıcek anneler varmı dıye alıcakmısın yanına ben babacığına attım topu ama almakta ıstıyorum aslında senı nekadarlık benımkı 7 ayına gelıyo getırıcekmısın yanında

evet canım getırecegım kızımı da.. çunku bırakamam kımseye.. yanımda abım de olacak gelırken. iki kıişi idare ederız.. sorun olmaz bence

ben babasına güvenıyorum her taraf salgın ben dısarı bıle cıkartamıyorum korkuya ne yalan söylım eşim dıkkatlı bakar kış kıyamet araba var ama zor olur ya zaten bende 2 3 saat takılır dönerım napim yaza sefa süreriz artık dıyorum tek avuntum hiç hasta olmaması en azından bu kışı atlatalım ama

benimkide 8 aylık
bende oğlumla gelcem gerçi büyük ihtimal eşimle geliriz o oğlanla turlar bende biraz sizinle takılırım

deryacım eğer cevahirde ki yemek kısmını unutmadıysam ortada masalar var
herkes istediği yerde alır yemeğini masalarda otururuz.
hatta yemek almaya giderken masalara nöbetçi bırakırız :KK37:
kahve dünyasında sorun yaşamayalım yeter bence :KK69:
olmadı ben minikim ank06 ablamın kucagına otururum yer kaplamam :KK60:

mesajınada bayıldım bu arada :82:
canım evet ortada serbest masalar var toplarız bir yere otururuz diye düşünüyorum ben

Ama endişeniz varsa kahve dünyasına gittiğim gün aratırayım sizin için
tek bir yere otururuz diyorsanız
deryacım ogün özel bigün kimsenin yemek seçme zevki olmamalı bence sen bi yer planla git orasıyla görüş şu saatte 40 kişi gelebiliriz hazırlıklı olun gibisinden
masalar sandalyeler hazır olsun ayrı ayrı oturunca buluşmanın ne anlamı kalır ki ?
bence en güzeli önceden 40 kişilik yer ayarlamak
zaten cevahirin kalabalığını biliyosunuz kahve dünyasında bile oturabilcekmiyiz tartışılr
yoksa herkes çantasına bi minder atsın yere çömeriz :27
:

CANLAR MELEĞİN DEDİĞİNE NE DİYORSUNUZ
HERKES AYNI ŞEYİ YEMEK İSTERMİ
YOKSA HERKES ALIP OTURURMUYUZ Bİ KÖŞEDE

:KK60::KK60::KK60: cevahirin orta yerinde çömdüğümüzü düşündüm de bi an :KK60::KK60:

bende gelmeyı çok istiyorum.. akşam eşimle konuşup netleştiririm.. kımınle irtıbat kuracagımızı bana bilgi verirmisiniz..
canım geleceğini buraya yazman yeterli listeye alıcam seni
Birde geç gelme ihtimalin varsa benden cep numarası al

evet canım getırecegım kızımı da.. çunku bırakamam kımseye.. yanımda abım de olacak gelırken. iki kıişi idare ederız.. sorun olmaz bence

abin bizimle oturmayacak dimiii:26::44:
Yanii bizce sakıncası yokda yazık adama şimdi 50 hatun cır cır cır konuşurken :KK36:
:KK37::KK37::KK37:
şehri terk edebilir yanii:KK53::KK35:

derya bence sen önceden bi yerle görüşüp saat 3 gibi 40 kişi gelebiliriz vs. de o yere gidelim daha mantıklı öbür türlü rezil oluruz valla herkes ayrı gayrı olmaz

kk şekerleri maşallah valla size 2 gün girmedim sayfalar akmış gitmiş öpüyorum hepinizi buluşmayıda iple çekiyorumtabi bi aksilik olmazsa yanlız ogün bende fazla kalamam sanırım kızlar oğlanı kayınvalideme bırakıcam 2 yasında uzun süre durmuyor o mızmızlanmadan evde olmamm gerekiyor şimdiden kusura bakmayın artık:KK9:

Derya bana özelden numaranı verirmisin buluşma günü sizi bulamazsam sorun yaşamamış olurum bende yada bende sana verebilirim. Yemek için bi yer ayarlarsan bana uyar sorun olmaz benim için:KK66:

Derya bana özelden numaranı verirmisin buluşma günü sizi bulamazsam sorun yaşamamış olurum bende yada bende sana verebilirim. Yemek için bi yer ayarlarsan bana uyar sorun olmaz benim için:KK66:

deryacım bende geç gelirim iş çıkışı gelicem çünkü özelden numaranı atarsan sevinirim bende sana veririm numaramı benim içinde yemek sorun olmaz hep beraber yense daha iyi ayrı gayrı iyi olmaz ya:26:

X