İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

selam. ilk gelenlerden birisi olucam sanırım
çünkü çok kalamıycam :KK4::KK4: :KK59: :KK59: 3*4 gibi falan nişanlımla buluşucaz.
sonra gelinlik bakmaya geçeriz offf tabi bu gelinlik işi hava çok yapmurlu olmazsa :KK76:

Ben sanırsam o gün 12,00 da cıkarım işten.
ikitelli civarından gelen varsa bana haber versin.
çok iyi yol arkadaşıyımdır :82:
sessiz,sakin .. sadece dakikada 54545454 kelime üretebiliyorum :KK60:

derya bence sen gidiceğimiz yerlerle önceden git görüş 40 kişilik grubuz ona göre masa ayarlayın de :KK53: yemek yemeğe geçsek kimse bizi kabuk etmez :KK60:
yani deryacım önceden git kafana uyan güzel mekanları ayarla çocuklar için park alanıda olsun
ayrıca masada pembe kart olsun kadınlar kulubü yazan En Büyük KK olurya birileri bulamazsa ordan tanırlar En Büyük KK

bizi herhalukarda kimse kabul etmez ki:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
birakin 40 kisiyi 10 kisi olsak bile yemek katinda yer bulamayiz sanirsam artik kim nerde ne iyecekse bos buldugu yere oturacak:KK60:

:KK60:
yemeksiz bende yapabilirim.
abaşım olmadı gider bi yerde çömer,hem dedikodu hem tüttürürüz.
benim şansıma izmirde arkadasımın kardesi calısıyodu hemen randevu verip yaptılar
tabe bende şu an 3 dövme var :KK60:

aşkımla arama girmezsen ilişmem ama girersen atarım aşağı :KK57:
kimler kimler ayırmaya calıstıda başaramadı bizi.
bi gün göbemde bebik olursa ancak o ayırır :82:
hem anlama bu aşkı boşver
şizofren bi aşk. Allah düşmanımın başına virmesin :KK5:

bize her yol parise çıkar nasılsaaaa çömeliririzzzz tüttürürüzzzz cigaramızı :KK53: :KK53:
ne güzel sende 3 tane varrrrr benimki çok onaylamıyor aslında ama dinleyen kimmmm :KK60: :KK60: :KK60:

selam. ilk gelenlerden birisi olucam sanırım
çünkü çok kalamıycam :KK4::KK4: :KK59: :KK59: 3*4 gibi falan nişanlımla buluşucaz.
sonra gelinlik bakmaya geçeriz offf tabi bu gelinlik işi hava çok yapmurlu olmazsa :KK76:

Geliyorsun ne güzelll çok sevindimmmm :KK64: :KK64:

yemeyiii geçiyom da cigarasızzzzz olmazzzz :KK53: :KK53: merak ediyom bendeeee taksime gittiğimd uğradım dövmeciyeee ilkbaharda tekrar kampanya yapacaklarmışşşş

Şikayettt edenleriii terasdan aşağı atıyoz ona göreeeee :KK53: :KK53: dokanmayın cigaramızaaa :KK61: :KK61:

Zaten bizde 1.30 gibi filan orada oluruzzz direk kahve dünyasına gideriz olmazsa
Deryacım bir arkadaş daha varrr eski efsunefe belki tanırsın şimdi mentalist oldu onunda gelme durumu varrr
tamam ablacık akşama ekliyorum listeye efsunefeyi tanıyorum bu arada:KK34:
Ben sanırsam o gün 12,00 da cıkarım işten.
ikitelli civarından gelen varsa bana haber versin.
çok iyi yol arkadaşıyımdır :82:
sessiz,sakin .. sadece dakikada 54545454 kelime üretebiliyorum :KK60:

derya bence sen gidiceğimiz yerlerle önceden git görüş 40 kişilik grubuz ona göre masa ayarlayın de :KK53: yemek yemeğe geçsek kimse bizi kabuk etmez :KK60:
yani deryacım önceden git kafana uyan güzel mekanları ayarla çocuklar için park alanıda olsun
ayrıca masada pembe kart olsun kadınlar kulubü yazan En Büyük KK olurya birileri bulamazsa ordan tanırlar En Büyük KK

Canım o gün isteyen istediğini alır orta nokta belirler otururuz artık
Ben şimdi kim ne yiyecek bilemem bi mekan belirlemiş olsam mesela avm olmasa
önceden öyle buluşmalar yaptım özel menü yaptım özel fiyatlar aldım ama koskoca avm
Böyle bir karar verirsem 45 kişiden mutlaka bir uymayan çıkar ve kimseyi kırmak istemiyorum
yaşadım ben bunu buluşmalarda
Hep bir yönlendirme içindesin diye canı sıkılan sarmaya başlıyor sonra

Buradaki hiç kimse üzerine alınmasın lütfen
Bir kişiyle fazla muhabbet ettim diye her buluşmada bana laf sokarak yaşayan bir ablacığım(!) vardı
Ne yapmamı bekliyordu acaba onu merak ettim durdum:44::KK52:

Yemek olayı herkesin keyfine kalsın bence
45 kişi bile olsak havada kaparlar bizi ortak bir yer seçersek:KK34:
Orta noktada buluşulabilinir ben her ortama uyarım yemek seçmem açıkcası
Ama bunu ogün konuşalım derim
Ben bu işin organizatörüyüm diyorum bu tabiki işin espirisi ben sadece bir araya gelmemiz için çabalayan bir aracıyım
Samimiyetinize güvenerek kendime yakıştırmalar yapıyorum kızlar
Sizden yardım bekleyerek yapıyorum bu işi
Sizin yönlendirmenizle yol alırım bunu bilin
Ben yönlendirip kararınızı etkilemeyeyim kırılmayın benim yüzümden ki bu en son isteyeceğim şeydir
Birisini kırmak.....:KK71:

deryacım eğer cevahirde ki yemek kısmını unutmadıysam ortada masalar var
herkes istediği yerde alır yemeğini masalarda otururuz.
hatta yemek almaya giderken masalara nöbetçi bırakırız :KK37:
kahve dünyasında sorun yaşamayalım yeter bence :KK69:
olmadı ben minikim ank06 ablamın kucagına otururum yer kaplamam :KK60:

mesajınada bayıldım bu arada :82:

deryacım ogün özel bigün kimsenin yemek seçme zevki olmamalı bence sen bi yer planla git orasıyla görüş şu saatte 40 kişi gelebiliriz hazırlıklı olun gibisinden
masalar sandalyeler hazır olsun ayrı ayrı oturunca buluşmanın ne anlamı kalır ki ?
bence en güzeli önceden 40 kişilik yer ayarlamak
zaten cevahirin kalabalığını biliyosunuz kahve dünyasında bile oturabilcekmiyiz tartışılr
yoksa herkes çantasına bi minder atsın yere çömeriz :27
:

EVET :KK9::KK9: :KK71::KK71:
ama Çok kalamıycam :KK43::KK43: bu hafta da bakamadık çünkü :KK52:

Olsun ya gelebilmen bile güzel bak fedakarlık yapıon kk içinn :KK34:

deryacım eğer cevahirde ki yemek kısmını unutmadıysam ortada masalar var
herkes istediği yerde alır yemeğini masalarda otururuz.
hatta yemek almaya giderken masalara nöbetçi bırakırız :KK37:
kahve dünyasında sorun yaşamayalım yeter bence :KK69:
olmadı ben minikim ank06 ablamın kucagına otururum yer kaplamam :KK60:

mesajınada bayıldım bu arada :82:

Gell miniğim benimmm :KK53: emme ben büyüğümmm bana saltanat koltuğu lazımmm :KK60: :KK60:

deryacım ogün özel bigün kimsenin yemek seçme zevki olmamalı bence sen bi yer planla git orasıyla görüş şu saatte 40 kişi gelebiliriz hazırlıklı olun gibisinden
masalar sandalyeler hazır olsun ayrı ayrı oturunca buluşmanın ne anlamı kalır ki ?
zaten cevahirin kalabalığını biliyosunuz kahve dünyasında bile oturabilcekmiyiz tartışılr
:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Olsun ya gelebilmen bile güzel bak fedakarlık yapıon kk içinn :KK34:

Gell miniğim benimmm :KK53: emme ben büyüğümmm bana saltanat koltuğu lazımmm :KK60: :KK60:

ben bulur buluştururum sana koltuk ..
abilam gelmiş bi koltugun lafı mı olur..
hatta koltuk dolu olursa üstündekini döve döve kaldırırım (cok sadist gördüm kendimi)
bu aralar enerjim fena
inşallah o günde böyle olurum :KK1:

sen çekingen değilmiydin kıs valla çekingenler bana sokulsun :KK60: o konuda hiç tereddüt etmeyiniz okuldayken konuşmuyim diye hoca en sessizi yanıma oturturdu bigün bana diyoki en sessizide kendine benzettin :KK60::KK60: yanıma oturan açılıyo maşallah :KK60:

:

:KK60::KK60::KK60: cevahirin orta yerinde çömdüğümüzü düşündüm de bi an :KK60::KK60:

Ben ve çekingen hiç bi zaman (benim kurduklarım hariç) bir araya gelmedi hiç bi cümlede.:KK37:
Konuşarak bayıltabilirim insanı , çok pis cana yakınımdır aha nissan şahit ona sorun :KK60:
ah gencliğim ah senin yaşta olsam daha fenaydım o zamanar :KK53:

sen çekingen değilmiydin kıs valla çekingenler bana sokulsun :KK60: o konuda hiç tereddüt etmeyiniz okuldayken konuşmuyim diye hoca en sessizi yanıma oturturdu bigün bana diyoki en sessizide kendine benzettin :KK60::KK60: yanıma oturan açılıyo maşallah :KK60:

maşallah maaşallah.. :KK60:

canım yaşın kaçtı senin :26:

1-Deryacık

2-Pehli5884

3-A m o n r a

4-Ank06

5-Kılıçbalığı

6-Başak1984

7-niltt

8-seray8686

9-MeleGiM_BeNİM (ve annesiii)

10-nissan

11-Lyre

12-Philemon

13-fenuerna

14-talyacan

15-derinss

16-Tethys

17-atessizprenses

18-yaseminnn1987

19-prensesi

20-pasaklitanrice

21-mutsuz82

22-cadikazani23

23-f.yigit

24-yesim.a

25-gamze_20

26-medaa

27-neslihang

28-ca_cansu

29-incim34

30-fulya1234

31-su_peri

32-yagmurgozlu

33-cyd86

34-alici_bjk

35-SEHERSPS

36-tugbanur2008

37-gündüzün karanlığı

38-hoscakal

39-Pasakliminiktanrica

40-pamukprensesim_

41-minikdepresif

42-babyboys

43-Katre_g

44-nese123

45-mervehayati

Kızlar sizden ricam herkese haber verin daha önce tanıdığınız İstanbullu KK lılara
Arkadaş grubunuza listenizdekilere

Yardımcı olursanız sevinirim.....

Buluşma saatimizde bir değişiklik yoktur....
Gecikecekler benden telefon numarası alsınlar
14:30--15:00 gibi gelecekler.....
Saat 15:00 dan sonra yemek katına inmiş oluruz.

İstanbul'da olasım var :97: resimlerinizi merakla bekliyorum güzel kk bayanları :KK71:

Ben ve çekingen hiç bi zaman (benim kurduklarım hariç) bir araya gelmedi hiç bi cümlede.:KK37:
Konuşarak bayıltabilirim insanı , çok pis cana yakınımdır aha nissan şahit ona sorun :KK60:
ah gencliğim ah senin yaşta olsam daha fenaydım o zamanar :KK53:

hahha al birini vur ötekine desene bende öyle yoldaotobüste tanımadığım kadınlarla bile konuşurum :KK3::KK9:

maşallah maaşallah.. :KK60:

canım yaşın kaçtı senin :26:

21 yaşındayım bekarım yengeç burcuyum :KK31:

ben bulur buluştururum sana koltuk ..
abilam gelmiş bi koltugun lafı mı olur..
hatta koltuk dolu olursa üstündekini döve döve kaldırırım (cok sadist gördüm kendimi)
bu aralar enerjim fena
inşallah o günde böyle olurum :KK1:

şöleee şatafatlı ossun koltuğum ama ona göreee:KK53:
şiddetli hatun seniiii:KK60: :KK60: yazık ya dövmeeee bariiii ben döverimmm :KK22: :KK22:

:KK60::KK60::KK60: cevahirin orta yerinde çömdüğümüzü düşündüm de bi an :KK60::KK60:

bu kk kadınlarından her şey beklenirrrr :KK60: :KK60: :KK60:

hahha al birini vur ötekine desene bende öyle yoldaotobüste tanımadığım kadınlarla bile konuşurum :KK3::KK9:

21 yaşındayım bekarım yengeç burcuyum :KK31:

Senden 1 yaş büyük kızım var benimmm oda bekar oğlak burcuu :KK64: :KK64:

X