İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Şimdi sigara içenler ne yapacak dışarı çıkıp gelecez demekki :KK53: bende ilk defa gideceğim içini filan hiç görmedimm

şöle ki (ben hep öle yapıyom)
arka kapıdan çıkıyom , büfe var orda çay alıyom,banka oturuom sigara tüttürüyom.
büfenin çayıda güzel he :KK53:

sanirim kahve dunyasinin terasi olmasi gerek sigara icenler icin? gerci alt katta var teras cafe ben genelde orada kahve iciyorum buluruz canim yer

bende eciş bücüş minik yaşlı bi hatunum ni var :63:

sanada tatlım :KK16:

eee ne güzel işte yaşlı başlı hatunlarımız demekki :KK53: :KK34:

şöle ki (ben hep öle yapıyom)
arka kapıdan çıkıyom , büfe var orda çay alıyom,banka oturuom sigara tüttürüyom.
büfenin çayıda güzel he :KK53:

Bu kahve dünyası ne tarafta pekiii açıkınca ne yiyecez :KK61: biz uzaktan geliyozzzz amaa :KK55:

nerdesiniz siz ben niye goremiyorum altta sizi :KK51:

hayaletisiz ya ondann gözükmüyozzz :KK61: :KK61:

hayalet takılıyoz biz :KK33:
kk proyuk ya :KK68:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

sanirim kahve dunyasinin terasi olmasi gerek sigara icenler icin? gerci alt katta var teras cafe ben genelde orada kahve iciyorum buluruz canim yer

Daha önce gittiğimde alt katta oturmuştuk kızlarla gerçi çocukla gelen arkadaşlar olursa onlara göre hareket edelim rahat edebilecekleri yer olsun onlarada

bi araya gelelimde, yiycekte,tüttürcek yerde buluruk :KK12:
zaten tüttürmeden duramam ben :KK60:
terasta içildiğini bilmiyodum bak öğrendiğim iyi oldu :KK33:

ank06 ablaaaaaaaaaaaaaa ben sana dövemmi göstercemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK60:

selam bacularr değişiklik yok dime 5 mart tamammıdır bende içiom bırakamadım şu sigarayı ya:44:

herkese iyi haftalar diliyorum canlarımm
ben hem çocukla gelcem hemde sigara tüttürüyom o nasıl olcak bulun bakem bi çözüm :KK60::KK62:

X