Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

Hosgeldiniz kizlar...kaydirigubbakcemile5

InsALLAH bir sonraki bulusmada bende olurum..

Resimleri bir an önce eklerseniz cooook sevinecegim...meraktan catlayacagim...sırnaşık şey

a.s.

ne diym bilemiyorum sevineyim mi üzülyim misenağlama

Kiz sen´de gidememissin...Beni gelmiyor diyemi gitmedin yoksa..kaydirigubbakcemile3 gecmisler olsun aybike..nasil oldun bacim?? Bebis simdiden üzmeyemi basladi seni

InsALLAH gecici bir dönemdir...:Saruboceq:

Kiz sen´de gidememissin...Beni gelmiyor diyemi gitmedin yoksa..kaydirigubbakcemile3 gecmisler olsun aybike..nasil oldun bacim?? Bebis simdiden üzmeyemi basladi seni

InsALLAH gecici bir dönemdir...:Saruboceq:

2 gündür pek iyi değildim aslında bugün de abarttı cadı olayı kaydirigubbakcemile
ayağa kalkınca başım dönüyor midem bulanıyor ne yesem çıkıyor nasıl halsizim anlatamam

:))))))))))
en gezentiniz benim heralde kısslarr daha yeni geldim soluklandım
ve hemen kk ya girdim
ilk önce menuniyetimi belirtmek istiyorum
böyle sevis böyle ilgi beklemiyodum açıkçası
çünki birbirimizi hiç tanımıyoruz ama gerçekten iy niyetle emek verilmiş
deryacım çok teşeşkkürlerr
birdakihaki buluşman bana uyarsa gelicem inşlh
ikinci memnuniyetim ordada dediğim gibi inanın tahmin ettiğim gibi çok iy insanalrsınız hepiniz
yanılmadım hepiniz temiz yüzlü cana yakındınız saolun kızlar
bide çüçük bi erkekekimiz vardı armaızda çok tatlıydı maşalhh kız güzeli derler ya öyle
emeğe karşılık verildi diye düşünüyorum en azından masamızı doldurduk
çok eğlendim .dahada muhabbet etmek isterdim sizlerle :)

aybikocum bebişim inşlh yine görüşürüz üzüzlme
bende seninle tanışmayı cok istiyordum ama olmadı üzüldüm ama sen sağlıklı ol oke üzme tatlı canını

Son düzenleme:
Resimler gelecekkkkkkkkkkkk kızlar sabıııııııııırrrrrrrrrrrrr
BELİNAYI BEKLİyorUUUUUUUUUUUMMMMMM

kujum öncelelikle mmnun olmna sevindim ama zaten böle olacağına emindim
inş bidahakine görüşür tanışır koklaşırız:1hug:

be geldim deryacım ekleyebilirsin kusura bakmayın beklettim sizleride moralim çok bozuk sonra anlatırımm huzurunuz kaçmasınn.. resimleri ekleyebilirsin deryamm

canımsın benim yaanede güzel şeyler yazmışssın çok teşekkür ediyorumm.. inşallah gelicem birdakine aybikemm bu sefer kesin gelicemm.... canım inşallah dediğin gibi feraha ereriz ama bugün hastaneden hiçde olumlu dönmedimm.. geldiğimden beri ablamın evine gittim orda ağladımda ağladımm senağlama​

Geçmiş olsun canım, Allah tez zamanda şifanızı verir inşallah.
Olumsuz düşünme, şimdi güçlü olmalısınki, annenede kendinede faydalı olasın.
Kısa zamanda sağlıklı günlere dönmen dileklerimle...

Deryacık sanada teşekkürler, bizim için güzel bir ortam yaratmışsın,
emek harcamışsın, herşey gönlünce olsun...

canlarım bende kurstan şimdi geldim
yorulmusum mirmirmirmir
bugun güzel bi gündü benim için herkes çok tatlıydı 2.bulusmada göreşmek üzere :1closedeyes:
anteranörcümm o iskelede çengelköy iskelesiymiş üsküdar iskelesi sirkeci durağna daha yakınmıs delikafadulden
sarp cok tatlısın maşallah
annesi gibi

aynı avatarındaki gibisin hakkatennn
kaydirigubbakcemile3
kibar zarif

tşk ederim
sende avatarın tam aksine çok tatlı ve içtensin

be geldim deryacım ekleyebilirsin kusura bakmayın beklettim sizleride moralim çok bozuk sonra anlatırımm huzurunuz kaçmasınn.. resimleri ekleyebilirsin deryamm

Tamam kızlar eşim resimleri düzenliyor biraz zaman alacak

Belinayım noldu yaaa
senağlamasenağlamasenağlama

Geldiğiniz için ben teşekkür ederimma.s.
aynı avatarındaki gibisin hakkatennn
kaydirigubbakcemile3
kibar zarif

Kesinlikleeeeeeea.s.

kuzumm sen hiç yağmur yağmadan gökkuşağını gördün mü..
hepsi geçicek inş.bundan sonra dilerim seni üzück hiiiiiç bişey olmaz hayatta:teselli:

hadii resimlerrrrr

Bi türlü yakamızı bırakmıyor şu olumsuzluklar şu dertlerrr.. nezaman feraha çıkıcaz nezaman ağlamicam ben

Kızlar biliyisonuz diğer konumdan annemle babamm babaannemin vefaatı dolayısıyla memleketimize giresuna gittiler, 7 gün orda kaldılar ve bu süre içerinde annemin bir gün sağ ayağı burkulmuş ve ayak bileği şişmi.. bikaç gün basamamış ağrıdan duramamış annem ve dedemle annemde annemi kırıkçı çıkıkçı diyebilinen bir adama götürmüşler maksat ayağı düzelsin annemin sözde ayağını iyi edicek bu adam.. neyse orda adam annemin ayağındaki ağrıyan yerleri bastırmış neresi olduğunu öğrenmek için bulmuş ve annemin sağ ayağını çekmiş bağırttmış annemi çığlık attırmış ağlatmışş...sonra annem eve dönüyor ve sakın çocuklarıma bişi demeyin die annanemle babamı tembihliyor ve ablamla bana söylemiyorlar üzülmeyelim die.. Annem memleketten döndüğünde sağ ayağına basamadığını farkettim ve sağayağının bileği şişmişti resmen kemik gözükmüyordu neyse bengay sürdüm ve bandaja sardım dilendirdim hiç bastırmadım ayağını bi kaç gün ama baktımki geçicek gibi değil dün ortapediden randevu aldım ve bugün göttürdüm doktora, anneciğim diyorki sakın ayağımın çekildiğini söyleme olurmu dedim söyleyelimki tedavi şeklini ona göre yapsınlar bilsinler ne olduğunu dedim.. (kızlar birde benim annemde iltihaplı romatizmada var vebunun adını doktorlar prenses hastalığı dedi bize yani yorulmicak çok gezmicek çok ayakta kalmicak..ve anneciğimde şekerle kolestrolde var) neyse girdik doktora annem ayağını açtı başladı anlatmaya durduğum yerde dönüyo oğlum yatakta yatarken bile ayağım dönüyo kemiklerimden ses geliyor ama bu son burkulmada şu son 3 gündür ayağıma bastıkça ağrısı belime kadar ağrılar vurmaya başladı oğlum dedi ve ben girdim lafa dedimki doktor bey annem memleketteydi ve 1 hafta önce orda ayağını çektirmmiş yerine gelir ağrısı diner diye dedim.. doktor çok kızdı olurmu öyle şey teyzecim sen şeker hastasısında şeker hastalarında belirli bi zaman sonra kemikler inceleşir ve burkulmalar olur amaa sen böyle ayağını çektitrirsen kırılır çıkar, senden şimdi röntgen ve kan tahlili isticem ve buna göre ayağını dondurmaya alıcam büyük bir ihtimal dedi....
Röntgen bölümüne geçtik ve anneme röntgen çekildi sonra birdah çağırdılar ve tekrar çektiler röntgeni.. yarında kan tahlili yaptırcaz.. Kızlar röntgen sonucumuzda şu yazıyor

TANI: Hastanın Diz eklem ve ligamentlerinin çıkık,burkulma ve gerilmesi... Bu nedir allah aşkına biri bana yardım etsiin doktor olan varmı aramızda yada aynı bu durumu yaşayan ailesinden biri bu durumu yaşayan veya annesi bu durmu yaşayan?? ve şu ayağını dondurmaya alıcaz nedemek inanın beynim durdu..... annemi eve bıraktım yukarı çıkardım eve bırakttım ve ablamın evine gittim ağladıkça ağladımmm nedir bu bizim son günlerde çektiğimiz, babam babannemin vefaatından sonra çöktü köşesine çekildi eski neşesi yok ben deseniz evdeki olayları unutmak için karamsarlığa kapılmamak için ve eve biraz daha olumlu hava yaymak için babama biraz daha pozitif enerji verebilmek için günlerdir sitedeyim ve burda kafamı dağıtıyorum azda olsa uzaklaşmak için ve kızlardan destek alıyorum burda,annem deseniz bunca ağrısına rağmen kaç gündür sesi bile çıkmadı hep hizmet etti hep ayaktaydı sonunda dayanamadım olucak gibi değil doktora götürdüm ve işte sonuçç.... RABBİM SEN BİZE YARDIM ETT NE OLURRR

varmı arkadaşlar bana yardım edebilecek biri??:Saruboceq::Saruboceq:senağlama

olmuyoo deryaamm olmuyooo yakamı bıakmıyorr iştee bu olumsuzlukkk.. en sevdiklerim gözümün öndünde eriyooo işteeeeeee senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…