Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

cnm allah şifa versin yaşlılık böyle iste herkes aynı durumlarla karşılaşıor daha kötü durumdakileri düşün moralini bozma cnm

İnce sözlerin için teşekkürler, sende çok tatlısın, çokda narin.:1hug:

öncelikle deryacık çok emeğin geçmiş ve işini ne de güzel bir ciddiyetle yapmışsın maşallah =)herşey için çok teşekkür ederim.emeğine sağlık ve taş house sahibi ve çalışanlarınada çok çok teşekkürler=)kızlar herkes tahmin ettiğim gibiydi önce bir sessizlik sonra yavaş yavaş konuşmalar ve sonra kıkırdamalar başladı...kendi payıma çok keyif aldım zaten mekan çok hoştu gelen tüm arkadaşlarımda o hoşluğa çok yakıştılar.gelemeyenler çok şey kaçırdı bunu söyleyebilirim..biraz erken ayrılmak zorundaydım malum işe devam=)herksei öpüyorum=)bu arada ıyre gerçekten avatardaki kız gibisin ince narin kibar=)bebişimizde annesini başta biraz yordu ama sonra uykuya dalınca annesine sıra verdi=)ayaklarına sağlık seninde o tatlı anneninde bebişini kokla benim için =)kızlar inşallah tekrarlarız sevgiyle kalın=)

belinayım çok üzüldüm yaaaaaaa
İnşalah geçer canım
drum ardır mutlaka bi bildiği yarın ayrıntılı sor aklına ne takılıyorsaaaaa

Resimler hazırlanıyor kızlar yaaaaa sabredin azıcıııııııııkkkk

tamam deryaammmm yarın sabah 8.30 gibi gidicez kan vermeye o sırada iner ortapediye sorarım.... Ben resimleri bekliyorum ondan sonra yaatıcammm deryamm çünkü sizi aşırı merak ediyorummm

sabırla bekliyorumm
eminim çok komik çıkmışımdır bennn hehheeee:roflol:
fotoda heç beyenmem gendümülülülülülülü

derya şimdi mi koyucan kız
ders çalışmaya öbür odaya gidiyorum kapatmıyım pc yi
arad bakıyım

canım geçmiş olsun
bir arkadaşımın başına geldi
2 hafta alçıda kaldı ama 45 günde anca yürüdü
sanırım düştü.allah daha beterinden korusun

amiinnn canım çok sağolasınnnn annem iyi olsundaa ben onu hiç bastırmammmmmkiiii ((

kızlar bende gelemedim .
babamlar geldi retinası yırtılmıştı
dün gene bir operasyon geçirdi.
herşey bittikten sonra haberim oldu .
gün boyunca bende oldukları için gelemedim ama
yüreğimde sizlerle kaldı.senağlamasenağlamasenağlama

beklioz heycanan şakkıdı

kıss deryoş heycan yapıyorum bak
panik atağımın nevri şaştı hihihiiiiii

deryaa kırcam kafanı hee nerde kaldı resimler yahuu tamam çatlicamm şimdi az kaldı.. oturduk annemle beraber resimleri bekliyoruzz tüm gün aklım sizdeydi anneme anlattım durdummmm hadiiiiii

belinaycım annenin durumuna çok üzüldüm bu aralar çok sıkıntı yaşadın diğer topiclerden biliyom rabbim annene tez zamanda şifa versin bencede sen resimleri merakla bekle çünkü senin sandelyen vardı ve seni andık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…