Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

Şeyy peki ufak tifek kuzunuzu da getirecek misiniz?

oyyyyy bak dekii yarın adda gitcezz orda antrenör ablan sana spor öğretcekkk derya ablan varr esmer bombaa onu görünce gözün gönlün açılcak zaten birde deryanın sesini duydumu tamam mest olurrr o ses tonu ona ninni gibi gelirr..sonracığıma deki orda mamalar varrr giderken düüütle gitcezzz dee maasal anlatt benmi öğretcem kızım.. sar çocuğu bi kundağa kapa ışığı al ayaklarına sallaa hızlı sallaki beyni dönsün hemencecik uyusun annesiii :))) uyumayı inat edersede kaldır enişteyi kalk bunu ben tek yapmadım sende yardım et huriler beklemede kalsın de :)))

Son düzenleyen: Moderatör:

mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

:1sh
ok::mymeka: kız çabuk yatt yarın şiş gözlerlemi katılcan buluşmaya çabuuuk gir deryanın kolunaa hadi bakimm doğruuuu goncalarınızn yanınaaaaa:1hug:
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ben kuföre sabahleyin gidicem önce temizlik yemek en son kuaför aksam kurs cok yoğunum çok
:1shok::1shok:-tatlicadiarzu-

:lepi::lepi::lepi::içelim::dance:

ayyyyyy annem geldi aklımaaaaa
Anlatırım sana bir ara
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
getirecek getirecek sırf senin için getircekk yoks bırakcağı yer olmadığından değilll gamyoncuiremsuhihoyyyt:ecrin_bebek:
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bir de bu ses konusu psikolojimi bozdduuuuuuuuuu nedenini
klavyem bozuk olmasa yazardım da bu pc nin bozuk öbürüne eşim var:dilcikar:
:roflol:sositososito
parmaklarım acıyor yaww:roflol::roflol::lepi::lepi:

kızım git yat deryaaa hadii sizi görüyom ben çıkamıyom yarın hastaneye gidemicem sizin yüzünüzdenn

Şeyy peki ufak tifek kuzunuzu da getirecek misiniz?

yok maalesef getirmicümmm kaydirigubbakcemile3
annannesine bırakıcimmm
çünkümm iki vesayit olduğu içün taşıması zor olur huysuzluk yapar vs.
ama yaza bi buluşmada tek vesayit bi buluşmaya denk gelirsem mutlaka inşlh getiricimm oğluşumuda

getirecek getirecek sırf senin için getircekk yoks bırakcağı yer olmadığından değilll gamyoncuiremsuhihoyyyt:ecrin_bebek:

cicim oğluşumu getirmicümm valla dossun oldu için kollarım yoruluyo taşırkenekaydirigubbakcemile3

ben yatıyorum sizin yatacağınız yokk :)) hadi iyi geceler sizlereee öptüm sizi yarın resimleri ve benim sandalyemi bekliyorummm yanınızda olmayıı çoook istiyordu yaa bennn ((( offf off offf sizi seviyorummmm gününüz umduğunuzdanda güzel geçsin inşallahhh

ben yatar artıkkkkkk
sabah bakarımmmmmmmmmm
öğlen görüşüyoruuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzz

çok süslenmeyin lemm, benim midem burnumda zati bi de kendime dudak bükmemeyim, onlar güzel ben çirkin ördekim diyekaydirigubbakcemile3

Günaydın yavrulaaaaaaaarrrrrrrr
Anaaaaammmmm çok heyecan bastııııııııı

ay benide ben çıkıom kızlarr netten kköyde görüşmek üzere nesli aybikee canlarımmm

gelemiyorum işim bitmez 17 ye kadar en az üzgünüm canlar :bbo:haber veriyim dedim ii eğlenceler sizea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…