Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

kızlar topikte problemmi var? sayfa 51 gösteriyor ama 47 ye geçiyor diğer sayfaları görmek isteyince. son durumunuz ne öğrenemiyorum yaw :1shok:

aklım sizde kızlarsenağlama
gece ne giycemi belirleyip kocişe ütülettim herşeyim hazır olsun diye hevesim kursağımda kaldı zaten başıma ne gliyosa bu kursaktan gelio:çok üzgünüm:

zehramamm gidemedinmiiii canım benim yaa rahatsızdın sen dimiiiii aşkımmm (( bende gidemedim aklım deryalarda birazdan aricam onları sürpriz yapıcammm olsun zehramm sen yat dinlenn birdaki buluşmada hep beraber oluruuz inşallahh dinlen bitanemm

buluştular mı acep CADIARZU
biri bana yazsın

wewem gidemedimsenağlama sabah fırıldak gibi dönüyodu başım wc ye bilem eşim götürdü
aradım kızları çok mutlu mesuttu sesleri aklım onlarda kaldı valla kızları çok özlemiştim
bide b&m glicekti onla tanışmayı çok istiodum inş bidahaki buluşma tez zamanda gerçkleşir geleceksin değilmi valla bak seni de çok merak ediyorum tatlı dilli güzel yüzlü arkadaşım
annen umarım daha iyidir ALLAH acil şifalar versin ve umarım yakın zamanda feraha kavuşursun bitanem son zamanlarda hep sıkıntı yaşadın çünkü:teselli:
selametle..

ana!! ilk ben mi dönmüşümkafamçokkarıştı
Güya en uzakta da bizler oturuyozkaydirigubbakcemile3
Nan geziyonuz mu yoksa halaakaydirigubbakcemile

Evet beklenilen buluşma gerçekleşti..kaydirigubbakcemile5
Çok keyifliydi.
Herkese tek tek teşekkür ediyorum vakit ayırıp geldikleri için..a.s.
Gelemeyenlerde inşallah bir daha ki sefere..
yerimseniben

Herkes öyle sıcakti ki:asigim:
Mekanda süperdi..
Bizbize kalabildiğimiz ve herşeyiyle dört dörtlük bir mekandı..cokacimcoook
Derya'm sana ayrıca teşekkür ediyorum canım.:1hug:
Bizi bir araya getirmek için gösterdiğin emek ve seçtiğin mekan için..
Devamını bekliyoruz canım
yerimseniben

Bu arada bebiş Sarp'ın güzeller güzeli annesine ve anneannesine de teşekkür ederiz..
Küçük kuzularıyla bize eşlik ettikleri için
:asigim:

Aybike'm ve Belinay'ım sizi de andık merak etmeyin:1hug:

ben çok gelmek isterdim ama maalesef gelemem bebişim var 2 aylık bırakamam ama sizlere iyi eylenceler.....

Ben teşekkür ederim canım.
Sarpım arabada hep uyudu, geldik, salıncağını kurduk, o mutlu ben mutlu yaşayıp gidiyoruz.
Çok hoş bir buluşmaydı, katılan tüm arkadaşlar harikaydı, ben bu buluşmadan ve tanıştığım tüm arkadaşlarımdan çok hoşlandım.
Gelen herkese teşekkürler...
En kısa zamanda tekrarlamak dileğimle...

çok güzel ve yorucu bir gündü benim için sabahın sekizinde yengemle yollara düştük (ev taşıma telaşındayızda)işleri hallettik sayılır çok güzel bir gündü deryam çok teşekkü
rrler çok nezih bir mekandı muhabbet çok güzeldi daha çok şey yazmak istiyomda çok yorgunum biraz dinleniyim özet geçcem

aybikem yoktu ama bebiş bırakmadı yanımıza gelsin olsun sen sağlıklı olda

Canım benim..
Sanada yengene de teşekkür ederim.
O koşuşturma arasında vakit ayırıp geldiğiniz için
:1hug:

aklım sizde kızlarsenağlama
gece ne giycemi belirleyip kocişe ütülettim herşeyim hazır olsun diye hevesim kursağımda kaldı zaten başıma ne gliyosa bu kursaktan gelio:çok
üzgünüm:

Canım beniiiiimmmm sen iyiyim de yeter kiiiiiii bir daha buluşuruuuuuuuzzzzzzz alıştık zaten:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

Yvaru kuzuuuuummmm kşke olsaydın yanımızda çok güzeldiiiii harikaydıııı mütişti
Resimler büyük ihtimalle yarın yüklenecek kızlaaarrrr kimse hemen yüklemesiiiinnnn azıcık merak etsinler zaten gelmeyenler gelemeyenler çok şey kaçırdınızzz

kafamçokkarıştıBen çatlarım ama yakaydirigubbakcemile3

buluştular mı acep CADIARZU
biri bana yazsın

Buluştuk tabiiii

valla bende cok merak edıyorum
ve dortgozle resım beklıyorum

ana!! ilk ben mi dönmüşümkafamçokkarıştı
Güya en uzakta da bizler oturuyozkaydirigubbakcemile3
Nan geziyonuz mu yoksa halaakaydirigubbakcemile

Valla yeni geldiiiiimmmm en uzakdakiler gitmiş benim evim hemen arka sokakda olmasına rağmaen yeni girdim eee hava güzeldi azucuk dolaştıııımmm kocişimle

zaten sen geldiysen yengenle herkes gelirdi diye düşünüyorum beeeeeeennnnn-tatlicadiarzu- koştura koşturaaaaaa geldiler bir telaş yorgunluk sormayın ama yanımızda olmalarının keyfi bir başka Şeniz
hani resimleriniz kıslarrr :CüvCüv:

ZAMAN AYIRIP GELEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER MÜTİŞ BİR GÜNDÜ ÇOK KEYİF ALDIM ÇOK UZATMADAN BULUŞALIM YİNE KIZLAR

RESİMLERİ YARIN SABAH BEN YÜKLİCEM İSTEYEN O SAYFAYA YÜKLESİN OLUR MU KIZLAR YİNİ BİR KONU AÇALIM RESİMLER İÇİN

:lepi::lepi::lepi:

kafamçokkarıştıBen çatlarım ama yakaydirigubbakcemile3

Kızım sana noluyor sen yanıbaşımdaydın yaaa kuzuuummm
Bırakalım azıcık merak etsinler
Hele belinayyyyyyyy söylemeyin sakın sandalyesinde ne olduğunuuuuusırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…