Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

cnm allah şifa versin yaşlılık böyle iste herkes aynı durumlarla karşılaşıor daha kötü durumdakileri düşün moralini bozma cnm

canlarım bende kurstan şimdi geldim
yorulmusum mirmirmirmir
bugun güzel bi gündü benim için herkes çok tatlıydı 2.bulusmada göreşmek üzere :1closedeyes:
anteranörcümm o iskelede çengelköy iskelesiymiş üsküdar iskelesi sirkeci durağna daha yakınmıs delikafadulden
sarp cok tatlısın maşallah :nazar:
annesi gibi :nazar:

İnce sözlerin için teşekkürler, sende çok tatlısın, çokda narin.:1hug:

öncelikle deryacık çok emeğin geçmiş ve işini ne de güzel bir ciddiyetle yapmışsın maşallah =)herşey için çok teşekkür ederim.emeğine sağlık ve taş house sahibi ve çalışanlarınada çok çok teşekkürler=)kızlar herkes tahmin ettiğim gibiydi önce bir sessizlik sonra yavaş yavaş konuşmalar ve sonra kıkırdamalar başladı...kendi payıma çok keyif aldım zaten mekan çok hoştu gelen tüm arkadaşlarımda o hoşluğa çok yakıştılar.gelemeyenler çok şey kaçırdı bunu söyleyebilirim..biraz erken ayrılmak zorundaydım malum işe devam=)herksei öpüyorum=)bu arada ıyre gerçekten avatardaki kız gibisin ince narin kibar=)bebişimizde annesini başta biraz yordu ama sonra uykuya dalınca annesine sıra verdi=)ayaklarına sağlık seninde o tatlı anneninde bebişini kokla benim için =)kızlar inşallah tekrarlarız sevgiyle kalın=)

belinayım çok üzüldüm yaaaaaaa
İnşalah geçer canım
drum ardır mutlaka bi bildiği yarın ayrıntılı sor aklına ne takılıyorsaaaaa

Resimler hazırlanıyor kızlar yaaaaa sabredin azıcıııııııııkkkk

tamam deryaammmm yarın sabah 8.30 gibi gidicez kan vermeye o sırada iner ortapediye sorarım.... Ben resimleri bekliyorum ondan sonra yaatıcammm deryamm çünkü sizi aşırı merak ediyorummm

İnşalah geçer canım

sabırla bekliyorumm
eminim çok komik çıkmışımdır bennn hehheeee:roflol:
fotoda heç beyenmem gendümülülülülülülü

derya şimdi mi koyucan kız
ders çalışmaya öbür odaya gidiyorum kapatmıyım pc yi
arad bakıyım

Bi türlü yakamızı bırakmıyor şu olumsuzluklar şu dertlerrr.. nezaman feraha çıkıcaz nezaman ağlamicam ben

Kızlar biliyisonuz diğer konumdan annemle babamm babaannemin vefaatı dolayısıyla memleketimize giresuna gittiler, 7 gün orda kaldılar ve bu süre içerinde annemin bir gün sağ ayağı burkulmuş ve ayak bileği şişmi.. bikaç gün basamamış ağrıdan duramamış annem ve dedemle annemde annemi kırıkçı çıkıkçı diyebilinen bir adama götürmüşler maksat ayağı düzelsin annemin sözde ayağını iyi edicek bu adam.. neyse orda adam annemin ayağındaki ağrıyan yerleri bastırmış neresi olduğunu öğrenmek için bulmuş ve annemin sağ ayağını çekmiş bağırttmış annemi çığlık attırmış ağlatmışş...sonra annem eve dönüyor ve sakın çocuklarıma bişi demeyin die annanemle babamı tembihliyor ve ablamla bana söylemiyorlar üzülmeyelim die.. Annem memleketten döndüğünde sağ ayağına basamadığını farkettim ve sağayağının bileği şişmişti resmen kemik gözükmüyordu neyse bengay sürdüm ve bandaja sardım dilendirdim hiç bastırmadım ayağını bi kaç gün ama baktımki geçicek gibi değil dün ortapediden randevu aldım ve bugün göttürdüm doktora, anneciğim diyorki sakın ayağımın çekildiğini söyleme olurmu dedim söyleyelimki tedavi şeklini ona göre yapsınlar bilsinler ne olduğunu dedim.. (kızlar birde benim annemde iltihaplı romatizmada var vebunun adını doktorlar prenses hastalığı dedi bize yani yorulmicak çok gezmicek çok ayakta kalmicak..ve anneciğimde şekerle kolestrolde var) neyse girdik doktora annem ayağını açtı başladı anlatmaya durduğum yerde dönüyo oğlum yatakta yatarken bile ayağım dönüyo kemiklerimden ses geliyor ama bu son burkulmada şu son 3 gündür ayağıma bastıkça ağrısı belime kadar ağrılar vurmaya başladı oğlum dedi ve ben girdim lafa dedimki doktor bey annem memleketteydi ve 1 hafta önce orda ayağını çektirmmiş yerine gelir ağrısı diner diye dedim.. doktor çok kızdı olurmu öyle şey teyzecim sen şeker hastasısında şeker hastalarında belirli bi zaman sonra kemikler inceleşir ve burkulmalar olur amaa sen böyle ayağını çektitrirsen kırılır çıkar, senden şimdi röntgen ve kan tahlili isticem ve buna göre ayağını dondurmaya alıcam büyük bir ihtimal dedi....
Röntgen bölümüne geçtik ve anneme röntgen çekildi sonra birdah çağırdılar ve tekrar çektiler röntgeni.. yarında kan tahlili yaptırcaz.. Kızlar röntgen sonucumuzda şu yazıyor

TANI: Hastanın Diz eklem ve ligamentlerinin çıkık,burkulma ve gerilmesi... Bu nedir allah aşkına biri bana yardım etsiin doktor olan varmı aramızda yada aynı bu durumu yaşayan ailesinden biri bu durumu yaşayan veya annesi bu durmu yaşayan?? ve şu ayağını dondurmaya alıcaz nedemek inanın beynim durdu..... annemi eve bıraktım yukarı çıkardım eve bırakttım ve ablamın evine gittim ağladıkça ağladımmm nedir bu bizim son günlerde çektiğimiz, babam babannemin vefaatından sonra çöktü köşesine çekildi eski neşesi yok ben deseniz evdeki olayları unutmak için karamsarlığa kapılmamak için ve eve biraz daha olumlu hava yaymak için babama biraz daha pozitif enerji verebilmek için günlerdir sitedeyim ve burda kafamı dağıtıyorum azda olsa uzaklaşmak için ve kızlardan destek alıyorum burda,annem deseniz bunca ağrısına rağmen kaç gündür sesi bile çıkmadı hep hizmet etti hep ayaktaydı sonunda dayanamadım olucak gibi değil doktora götürdüm ve işte sonuçç.... RABBİM SEN BİZE YARDIM ETT NE OLURRR

varmı arkadaşlar bana yardım edebilecek biri??:Saruboceq::Saruboceq:senağlama

olmuyoo deryaamm olmuyooo yakamı bıakmıyorr iştee bu olumsuzlukkk.. en sevdiklerim gözümün öndünde eriyooo işteeeeeee senağlama

canım geçmiş olsun
bir arkadaşımın başına geldi
2 hafta alçıda kaldı ama 45 günde anca yürüdü
sanırım düştü.allah daha beterinden korusun

amiinnn canım çok sağolasınnnn annem iyi olsundaa ben onu hiç bastırmammmmmkiiii :KK43:((

kızlar bende gelemedim .
babamlar geldi retinası yırtılmıştı
dün gene bir operasyon geçirdi.
herşey bittikten sonra haberim oldu .
gün boyunca bende oldukları için gelemedim ama
yüreğimde sizlerle kaldı.senağlamasenağlamasenağlama

İnşalah geçer canım

beklioz heycanan şakkıdı

kıss deryoş heycan yapıyorum bak
panik atağımın nevri şaştı hihihiiiiii

deryaa kırcam kafanı hee nerde kaldı resimler yahuu tamam çatlicamm şimdi az kaldı.. oturduk annemle beraber resimleri bekliyoruzz tüm gün aklım sizdeydi anneme anlattım durdummmm hadiiiiii

belinaycım annenin durumuna çok üzüldüm bu aralar çok sıkıntı yaşadın diğer topiclerden biliyom rabbim annene tez zamanda şifa versin bencede sen resimleri merakla bekle çünkü senin sandelyen vardı ve seni andık

X