İstanbul'da Fal - Falcılar

Bildi mi ani falan sizde mars
Berk bende gecmis ve benle alakali su anda inanilmaz iyi bildi ama sordugum kisiyle ilgili soyledikleri faldan sonra dogru olmadigini gordum gelecek de pek cikmaz sanmiyorum, Falci mars anda cok iyiydi onun da gelecek cikar mi son fali bilmiyorum ama 2 sene onceki fali cikmisti hem de soyledigi sirada olaylar durumlar yasadim, bende Mars bir tik daha iyi o yuzden

Kartlara bakmiyor o pek daha cok hissiyleyorumluyor yzuden kariyer de sorulabilir katina’da

bana da dediği birsey dogru galiba ya
Damla bos degil kesinlikle hisleri var, enerjisini de seviyorum. Bana son fali cikmadi yani simdilik oyle gozukuyor, sonucu pembeye baglasa da anlik ve yakin gelecek icin baktirilabilir bir de ozenerek bakar yani her soruya cevap verir, en az 15 dakika bakiyor fiyat olarak da diger yorumcularin yarisi kadar.

ya ben Mars'a kahve baktırdım hep gelecek odaklı demiş bilemedim. Ama bir harf vermiş, bçyle biri ile ilişki demiş. Sordum kim diye, bildiğin biri, aklında olan bir ilişki dedi.Öyle biri yok ama. Acaba geçmiş insanın kafasını kurcalıyor ondan eskisi mi çıktı dedim, çünkü harf uyuyordu. Geçmişe dair sorular için katina denedim indirimde, o kişi ile tekrar ilişki yok dedi. Yani aklımda olmayan ve bilmediğim birini varmış gibi anlattı kahve falında, ben beğenmedim sanırım.

Bana da gelecek odaklı bakmış. Anda bir şey dememiş. O yüzden ben de begenmedim

Mars genelde olumsuza bagliyor ama anlik ve yakin gelecekte iyi. Damla nasil pembeye bagliyorsa Mars da olumsuza bagliyor sonucu genelde ikisine de sonuca cok fikslememek lazim cunku sonuc iki tarafli davranis fikir vs gore degisebilir enerjiler, kararlar ve duygular degisiyor gelecek de degisiyor.

Bana da gelecek odaklı bakmış. Anda bir şey dememiş. O yüzden ben de begenmedim
Gelecek icin soyledigi seyleri daha once yasamistim uzun vadeli olani degil ama birkac ay icinde olacaklari soylemisti hepsi olmustu o falin yarisi cikmisti diger yarisi vadesiz uzun bir tarihti belki o da cikar zamanla.

Gelecek icin soyledigi seyleri daha once yasamistim uzun vadeli olani degil ama birkac ay icinde olacaklari soylemisti hepsi olmustu o falin yarisi cikmisti diger yarisi vadesiz uzun bir tarihti belki o da cikar zamanla.
Nasil seyler bunlar hepsi olmuştu dediğiniz? Çünkü bana sadece bir şey demis. Klasik sakız falı gibi geldi.

gelecek neyse de anı bile bilemedi ki, aklımda kimse yokken aklında olan bir ilişki, tanıyorsun dedi. fazla iddialı bir önerme bence. neyse ki fiyatı uygun ve hep indirimde denedim.

Nasil seyler bunlar hepsi olmuştu dediğiniz? Çünkü bana sadece bir şey demis. Klasik sakız falı gibi geldi.
2 sene once birini sormustum ne olur diye onunla sureci soylemis onun en yapacagi sonrasinda ne olacagi ve sonuc, detayli bri seydi ve o dedikleri oldu hemde sirasiyla. Bence Mars'a biri icin baktiriliyorsa ismini ve burcunu soyleyip merak ettiklerinizi sorun genel yorum almaktan daha dogru cikiyor. Sorularimi sorduktan sonra genel bir yorum da alabilirmiyim ask hayatim hakkinda diye de eklemistim ikinci kisminda da tanisacagim kisi ozelliklerini nasil tanisacagimi falan soylemisti henuz olmadi ama vadesi yok, gerci hayatinda olmayan enerjiyi insani goremiyorlar genelde ama ilk kisim cikt, merak ettiginiz kisi veya durum hakkinda biraz sorular sorun bence daha net bakiyor o zaman. Bir de bence mars iliskiler ve insanlar konusunda daha dogru cikiyor, is kariyer vs konularinda daha az tuttu benim.

Katılıyorum kesinlikle bende kişiler hakkında en cok nokta atışı yapan benim ruh halimi bilen ben zaten geçmiş bi olay için baktırdığımdan en nokta atışları yapan kişiydi gelecek içinde bir söylediği cıktı bir söylediği de gerçekleşmek üzere bakalım gerçekleşir mi ben aralık ocak gibi baktırmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…