İstanbul'da Fal - Falcılar

Katılıyorum kesinlikle bende kişiler hakkında en cok nokta atışı yapan benim ruh halimi bilen ben zaten geçmiş bi olay için baktırdığımdan en nokta atışları yapan kişiydi gelecek içinde bir söylediği cıktı bir söylediği de gerçekleşmek üzere bakalım gerçekleşir mi ben aralık ocak gibi baktırmıştım.
Bende de gelecek cikan tek yorumcu Falci Mars su anda. Bir falin %100 cikmiyor zaten hicbir zaman ama cogunlugu cikti onda.

Berk’te kahve falı marsta katina baktırdım arkadaşlar üç gün arayla ikisinin bu kadar noktası virgülüne aynı şeyleri söylemesi beni şok etti valla aynı kişi misiniz sorusunu sorsam yeri. Anda inanılmaz iyiler gelecek için vadeleri de aynı çok çok şaşkınım burdan bu iki arkadaşı yorumlayan herkese çok teşekkür ederim en azından benim param boşa gitmedi. Hoşlandığım kişiyle ilgili çok spesifik şeyler söylediler her ikisi aynı şeyleri. İlginç bi deneyim oldu uzunca bi süre fal baktırmicam baktırırsam bu iki arkadaşa baktırırım.

Mars olumsuz yorumlar negatifi basar diyenlerin çokluğuna güvenip bari olumsuzu duyup beklentilerimi bırakayım diye baktırdım. Fazlasıyla pembe bir tablo çizdi :KK70: Tek olumsuz yanı verdiği vadenin 2025 olması. Onun dışında şaşırtıcı derecede olumlu.
Ben bildiklerimden devam etme kararı aldım. En azından vadeleri 2025 değil 😄

Berk’te kahve falı marsta katina baktırdım arkadaşlar üç gün arayla ikisinin bu kadar noktası virgülüne aynı şeyleri söylemesi beni şok etti valla aynı kişi misiniz sorusunu sorsam yeri. Anda inanılmaz iyiler gelecek için vadeleri de aynı çok çok şaşkınım burdan bu iki arkadaşı yorumlayan herkese çok teşekkür ederim en azından benim param boşa gitmedi. Hoşlandığım kişiyle ilgili çok spesifik şeyler söylediler her ikisi aynı şeyleri. İlginç bi deneyim oldu uzunca bi süre fal baktırmicam baktırırsam bu iki arkadaşa baktırırım.
Ikisi benim de favorim, bende Berk ve Mars farkli yorumladi biri daha olumsuz biri daha olumluydu ama ikisinin de henuz olacak dedigi sey olmadi. Anda gecmiste ikisi de cok iyi Mars bende karsi tarafta anda daha iyi.

Beylikduzu serpilin numarasi varsa paylasir misiniz? Forumda bir kac kisiye sordum ama ulasamadim, avrupa yakasinda olacagim bugun, firsat olursa giderim

Ikisi benim de favorim, bende Berk ve Mars farkli yorumladi biri daha olumsuz biri daha olumluydu ama ikisinin de henuz olacak dedigi sey olmadi. Anda gecmiste ikisi de cok iyi Mars bende karsi tarafta anda daha iyi.
Berk fal sonrası sorumu yanıtlamadı sizde böyle bir şey olmuş muydu ? Veya çok sonradan yanıtladığı.

X