İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar safiyeyi bosverin cidden kadın kendini bisey sandı gitti 400 dü bi ara burada paylastık aynı hafta 500 yaptı şimdide 700 yapmıs tüccarlar bunlar.

Tellwe de Zeyzeynep'e bakım yaptıran var mı?Bana çok net bir açılım yapmış

Merhaba kızlar ben fal baktırma konusunda pek deneyimli biri olmadığım için yeni üye olmuştum birçok ismin numarasını aldım baya baya baktırdım herkese . Cafe falcıları Safiye’ler onlar bunlar . Hepsi ilişkim hakkında aynı şeyi söyledi . Hepsi olumlu konuştu ama tatmin etmiyordu beni çünkü eski erkek arkadaşımın nasıl biri olduğunu çok iyi biliyordum . Normalde baktırmayacaktım artık ama astrocentere girdim bakındım ve ilk defa böyle sitelerden baktıracaktım bir o kalmıştı çünkü :) ama şuana kadar duyduklarımdan daha ayrı daha gerçekçi şeyler söyledi . Ayrı olduğumuz için barışır mıyız acaba diye baktırıyordum bu arada :) tanıdığım insanı bana en iyi anlatan , toz pembe dayanamaz gelir o siz evleniyorsunuz diyenlerden olmayan . Ruh haliyle ilgili nokta atışları yapan ve evet bu benim erkek arkadaşımı anlatıyor tam anlamıyla böyle dediğim o kişi Cudi oldu . İlk defa biri duymak istediklerimi değil de gerçekten olabilecekleri söyledi ve içim ilk defa rahat etti diyebilirim . O da vade verdi çıkar mı bilmem ama benim için fal baktırma mevzusu belli süre kapandı :) ilişkimi en yakından bilen insanlardan bile daha iyi anlattı her şeyi. Duyduklarım bu sefer diğerleri gibi toz pembe hayallerle mutlu etmedi ama rahatladım . Olumsuz yorum yapan biri değil bence olanı diyen birisi . O kadar kişiye baktırmış biri olarak kesinlikle denenmeli diyeceğim isim o . Gelecekle ilgili dedikleri çıkarsa yazacam tekrardan

Cudi'nin vadesi tam çıkmıyor ama dediği çıkıyor genelde. Astrocenter dışında baktığı yer olsa tekrar baktırmak istiyorum ama yok. Hatta tavsiye ettiğim kişiler de oldu buradan

Cudi'nin vadesi tam çıkmıyor ama dediği çıkıyor genelde. Astrocenter dışında baktığı yer olsa tekrar baktırmak istiyorum ama yok. Hatta tavsiye ettiğim kişiler de oldu buradan
Ben baya beğendim . Diğer falcılara verdiğim para yerine Cudiyle bir saat konuşmak isterdim şahsen :) denemeyen kesinlikle denesin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…