İstanbul'da Fal - Falcılar

katina falı bildiğim kadarı ile sadece aşk falı. kartların çıkış şekli bile kaybolan kocasının ardından çizim yapan bir kadının hikayesi üzerine. yani falcı olan ne çeksen bakar o ayrı ama kart falı bakıyorsa zaten öyle bir yeteneği yoktur diye düşünüyorum ama grne de bakana danışın derim.

Gülistana fal baktırdım kızlar enerjimiz uymadı sanki olmadı yani dedikleri çıkmadı şimdi başka falcıları deneyeceğim acaba kendi falcım beni tanıyor diye mi demiştim ya babama baktırdım onu bildi 😂annemle kavgasını bile söyledi şok oldum benim haberim yoktu çünkü bahshaha Gülistan harici şimdi siteden yorumlara bakıp yeni bir falcı bulcam ya da yine Birgül

merhaba, evlılık ve cocuk ıcın fal baktırmak ıstesem, kımı tavsıye edersınız. bırden ıcımden geldı , evlılıgımın gıdısatı da, cocuk sahıbı olup olmamak da acaba fal da nasıl cıkar dıye merak edıyorum

Uzaya baktırdım kızlar 10 dk bedava ya 36 tl gitti ama yani bana geçmedi değmez para versem üzülürdüm

Ya peşimden koşuyorlar koşuyorlar sonra ben evet deyince azıma tükürüyorlar
Hayır acaba tanıyınca berbat biriymiş deyip vazmı geçiyorlar

Bakıyor bana çıkmıştı ama 700e yine de değmez.
Bence de falcilara bu paralari vermeyin iyice normallestirmeye basladilar falsepeti falan da cok pahali. astrocenter bir de euro ile hesapliyor burasi turkiye uro ne alaka. bir fal 300'den fazla etmemli. Yuzyuze hadi 400 olsun. Benim sinirim bu, maximum o da.

safiye telefonda bakıyor mu
Ben baktirdim, tavsiye etmiyorum. Cok kisaydi, mevcut durumda bildi dedigim birsey olmadi. Soru cevap seansi da kisaydi ve gelecekle ilgili soylemleri de iyi diyemem. Esim ozel sektorde calisiyor, ticaretten eline para gececek dedi. Mumkun degil, ailede ticaret yapan yok, maasi artacak dedi ama sene ortasi maas artisi olmaz bizde. Ben begenmedim, genel cumleler kurdu hep

X