İstanbul'da Fal - Falcılar

tabıı kı lady evlencek seneye ona suphem yokk canımmm benımm de bu kadının demesıyle olmaz demek ıstedım ben,yoksa kuzucugumun dugunu yakındır yanı ondan eminiz

Simdi anca okudum yazanlari uzuldum gercekten ben beklemedeyim once bende atiyo demistim 7 ay sonra dank etti dedikleri anlicagim seylerde 1 2 aya anlarim alla alla valla uzuldum benm isim is bugunde laf cafe halil e gittim durmam lazim artik :S

kızlar selam .. ist dan geldım dedım ya o gun yazamadım sıze.
ırmak dıye travestı bı kadına fal baktıranoldumu taksımde hıc..? yada adını duydunuz mu ?

oldu cnm oldu=))) o ırmak beşiktaş symbol'de ayhan adıyla fal bakıyordu. o zaman gitmiştim 2 kez. o anı iyi biliyor ben beğenmiştim ama gelecekle ilgili bir iki şey dışında diğerleri çıkmadı. o an söylediği önemli bir detayında gerçek olduğunu sonra öğrendim. ama çok sinir bozucu bir tiptir.

lady kuzu suzan ın resım mevzusunun detayını ogrendıkten sonra sana dıyorum ki şekerim o kadının bı haltı cıkmaz ben sana söyliyeyimm.....

ben onu okumadım yaaa, amaaan hiç bişey moralimi bozamaazz benim ben pozitif bi insanım , bütün olumsuzluklara rağmen pozitifimm poizitifimm hersey güzel olacaak hepimiz çok mutlu olacağızz :))

perihan'ida eledim uff kime gidicem ben simdi gerci salidan once gidemem ama soyle tarihleri tutan dedikleri cikan biri yok mu yaa(

haklısın lady pozitif olmak lazım zaten ben inanıyorum ki falcılarımızın da dediği gibi 2011 yılında sevdiceklerimizle evlenmiş olacağız

esmer böyle gözlerini aça aça konuşuyor sözmu kesmee şekerrrrr dıyor mesela...
ben cok gec saatte ordaydım hatta bu katya varya aşk ı memnunun hızmetcısı .. o sureklı gelıyormuş ona. cok memnunmuş orda karşılaştık kadınla
yegenımle katyanın yanındakı kadın tanışıyorlarmış hatta o da unlu ama onu ben tanıyamadım
neyse ıstee onlar konuşurken sorsana nasılmış dedım
o katyada cok ovdu..yalnız sozunu kesmeyın dedı
tam bunları anlatırken ırmak orda bı kadınla kavga etmeye başlamasınmı
kadın yukardan geldı ırmakta yukarda bı yerde bakıodu orrdan kadına bagırıyor fln. acayıp tırstık nasıl bıyere duştuk bız fln olduk :)))))))
bırde bı tarafı kahve cok kötu cok salaş bı yerdı
kendımı pavyona duşmuş sandım dedım kızlara :))) ıcerı acayıp kılıklı adamlar gırıodu hıc begenmedım ortamı
ara vermesı gerekırken benı ıcerıye aldı adam yukarı cıkardı adam bı bagırdı yanımda.. ben motormuyum nasıl ust uste fal bakayım fln dıye
ama benı cok sevdıgını soyledı normalde renklı gozlulerden ıyı elektırık alamazmış :)
ama dedıgım gıbı cok hızlı ve karısık konuştu.. bışeyde soramıyorsun kı kadına

Son düzenleme:
bende karar veremedim kime gideceğime ..
karar verdim gitmicem ..
yaşayıp göreyim bakalım ..
ya da caydım :) ben şu geçen yıl baktırdığımı bulayım ..
haftaya bi gideyim o cafeye ..

eveet bugün ayaklarım bilin bakalım beni nereye götürdü? Yiğit'e. fiyaskooooo! öncelikle söyleyeceği her konu için soru sordu. şu an hayatında biri var mı? hayır. o zaman çıkacak. emin misin hiç kimse yok mu? aklımda biri var. N var mı içinde? var. baş harfi şu mu(3-4 harf sordu). hayır. baş harfi ne? (öyle bir harf ki zaten topu topu 3 isim falan var o harfle başlayan). çok seviyor seni ama olmaz. toparlama şansımız yok mu? var, toparlarsanız evlenir mutlu olursunuz, çalışıyor musun? kardeşin var mı? işin ne? ne söylersem ona uygun bir şeyler buldu koydu önüme. sonucu harikaydı. sayı tutturdu içimden falın başında bir de dilek, şimdi sayıyı doğru bilirsem dileğin olacak dedi. bilemedi sayıyı. sonra tuttuğun sayı fincanında var olabilir de dedi. bir de mutlu günler seninle olsun diyip elini uzattı. siz söyleyin şimdi bunun neresi fal. ailemden bir kişiyle ilgili detay da verdi, bana söylediklerini söyledi, o kişile görüşmüyorum bile:)))

eveet, bakırköy'e gitmek trafikte 1,5 saat, fal 20 tl, geleceğini karıştırıp koyması pahası biçilemez.

bana tutmadı herhalde frekansı. kısmettttt, kısmeeeeeeeğğğğğttttt

bana cep numarasını verdı su falına bakması ıcın gereken kısılere verıyormus resımle gel dedı .. bakalım ...........

hahhahahaaa o falmı ayol .. bnm yıllardır baktıgım bır fal var rum falı ıskambılle bakılıyor ama bugune kadar kıme baktıysam dogru dedı..
ben bıle daha guzel bakarım ..!

ahahahhaa:)) deli o. geçen de çantasıyla birine saldırmış onu anlatıyordu. malum arkadaş şu tvlerde gördüğümüz polise falan saldıran travestilerden, maşallahı var ama benden alımlı. acayip asabi. eğer kafasını toplarsa o anı çok iyi anlatıyor aslında doğruya doğru şimdi. gelecek için dediğim gibi 1-2 şey çıktı. gidilebilir ya, bugün gittiğim yiğit'den daha iyi.

o cafe öyle ben de gittiğimde pavyona düşmüş hissi kaplamıştı içimi, mahsunlaşmıştım köşeme çekilmiştim:) bak orada tasula'nın kızı var roza. o bana mükemmel baktı mesela, hatta hayatımdaki öyle bir detayı bildi ki bunu bana daha önce hiç kimse söylememişti. ne yaşadıysam anlatmıştı kız. arkadaşım gitmiş çok memnun kalmamış. ama ben her söylediğine evet öyle öyle demekten yorulmuştum. ama ambiyansı çok kötü, sağdan soldan laf atıyorlar birbirlerine, falı kesiyorlar bölüyorlar. bu işi en güzel en ciddiye alarak gözünü sağa sola dikmeden bahar yapıyor. bravo kıza cidden.

yiğit'ten sonra fincan cafe ye gittik, zuhal'e...oyyy fiyaskolar üst üsteee.

birileri geçenlerde niko'yu sormuş. aman diyim mülteci kılıklı insan. bir de sandaletli ayaklarına bastım. tüm fal dişlerine bakıp diş ipiyle müdahalede bulunmayı geçirdim aklımdan. geyik bir yana çevir kazı yanmasın şeklinde baktı falı. söylediği yerimde olmayan ben'imi de alıp uzaklaştım yanından.

ırmak ı ben cok sevdım .. bana bagırp cagırmadı. bendn once arkadasımı soktum cunku dıger kadınla yenı kavga etmıstı :))))))))))))
bırde kızın hava alanına yetısmesı gerekıodu sen gır de hemen gıt gec kalma didimm :))))
o baktırıp gıttıı hemen ben cıktım konusamadık sonra arkadasm benı aradı hersyı bıldı pesss dıyorum dedı
ztn onun arkadası tavsıye etmıstı bız taksımde dolasırken. bızde oraya gıdelım dedık
benımde gecmısımı ve suan hayatmda kı seylerı bıldı . gelecekle ılgılı ıse bı kac tarıh verdı tam hatırlayamadıgım tarıhler ama ay olarak sadece

Laf cafe halil i deneyen oldumu ??????

ben denemedim ama çok önceleri birinin deneyip beğendiğini tavsiye ettiğini hatırlıyorum
ya kızlar merak ettim herkes en iyi falcısını yazsınmı bi daha kime gitmeye kararlı sadece bi isim bakalım en çok oy kime çıkacak
ama milattan önce gidip de tutanı değil son dönemde bu karmasada gidip de tutan

halil deyince face den bı arkadasım msj atmıs bana (ist dan cocukluk arkadasım.)
halil amca dıye bırı varmış telde para almadan fal bakıomuş onu arıcam ıyıyse sızede onerırım

ama sanırım adam sorunları olan kısılere bıseyler yazıyor ..
resım ıstersede kargoyla yolluyormussun . arkadasım cok begenmıs denıcem yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…