İstanbul'da Fal - Falcılar

eveet bugün ayaklarım bilin bakalım beni nereye götürdü? :p Yiğit'e. fiyaskooooo! öncelikle söyleyeceği her konu için soru sordu. şu an hayatında biri var mı? hayır. o zaman çıkacak. emin misin hiç kimse yok mu? aklımda biri var. N var mı içinde? var. baş harfi şu mu(3-4 harf sordu). hayır. baş harfi ne? (öyle bir harf ki zaten topu topu 3 isim falan var o harfle başlayan). çok seviyor seni ama olmaz. toparlama şansımız yok mu? var, toparlarsanız evlenir mutlu olursunuz, çalışıyor musun? kardeşin var mı? işin ne? ne söylersem ona uygun bir şeyler buldu koydu önüme. sonucu harikaydı. sayı tutturdu içimden falın başında bir de dilek, şimdi sayıyı doğru bilirsem dileğin olacak dedi. bilemedi sayıyı. sonra tuttuğun sayı fincanında var olabilir de dedi. bir de mutlu günler seninle olsun diyip elini uzattı. siz söyleyin şimdi bunun neresi fal. ailemden bir kişiyle ilgili detay da verdi, bana söylediklerini söyledi, o kişile görüşmüyorum bile:)))

eveet, bakırköy'e gitmek trafikte 1,5 saat, fal 20 tl, geleceğini karıştırıp koyması pahası biçilemez.:KK52:

bana tutmadı herhalde frekansı. kısmettttt, kısmeeeeeeeğğğğğttttt:KK5:

gerçeten mii??yiğit'i burada beğenen çok vardı:KK43:..demek ki gerçekten elektrik işi şu fal işi:)

eveet bugün ayaklarım bilin bakalım beni nereye götürdü? :p Yiğit'e. fiyaskooooo! öncelikle söyleyeceği her konu için soru sordu. şu an hayatında biri var mı? hayır. o zaman çıkacak. emin misin hiç kimse yok mu? aklımda biri var. N var mı içinde? var. baş harfi şu mu(3-4 harf sordu). hayır. baş harfi ne? (öyle bir harf ki zaten topu topu 3 isim falan var o harfle başlayan). çok seviyor seni ama olmaz. toparlama şansımız yok mu? var, toparlarsanız evlenir mutlu olursunuz, çalışıyor musun? kardeşin var mı? işin ne? ne söylersem ona uygun bir şeyler buldu koydu önüme. sonucu harikaydı. sayı tutturdu içimden falın başında bir de dilek, şimdi sayıyı doğru bilirsem dileğin olacak dedi. bilemedi sayıyı. sonra tuttuğun sayı fincanında var olabilir de dedi. bir de mutlu günler seninle olsun diyip elini uzattı. siz söyleyin şimdi bunun neresi fal. ailemden bir kişiyle ilgili detay da verdi, bana söylediklerini söyledi, o kişile görüşmüyorum bile:)))

eveet, bakırköy'e gitmek trafikte 1,5 saat, fal 20 tl, geleceğini karıştırıp koyması pahası biçilemez.:KK52:

bana tutmadı herhalde frekansı. kısmettttt, kısmeeeeeeeğğğğğttttt:KK5:

canımmm cok kötü olmus yaaa,ben inanmıyorum bu frekans işine ama işin de tuhafı 2 yıldır hiç sektirmedi bende sölediği harfler direk tutar,ısmı soler çat diye,soru da sormaz pek,yanı gelecek neyse de an da gecmıste cok iyidir ancakkkkk sende fena patlamıs tabüüüküüüü:KK37::KK37::KK37::KK37:

ahhaaaa bir de şu mutlu günler olayı nedir yaa benim yiğit boyut mu değiştirmis o nedır ole mutlu günlerrr kapanıs cümlesi yapmıs kendınee:)))

yiğit'ten sonra fincan cafe ye gittik, zuhal'e...oyyy fiyaskolar üst üsteee.

birileri geçenlerde niko'yu sormuş. aman diyim mülteci kılıklı insan. bir de sandaletli ayaklarına bastım. tüm fal dişlerine bakıp diş ipiyle müdahalede bulunmayı geçirdim aklımdan. geyik bir yana çevir kazı yanmasın şeklinde baktı falı. söylediği yerimde olmayan ben'imi de alıp uzaklaştım yanından.

ama adasuri hep fincan cafe arzu dedi aylarca sen ne diye gittin zuhale
seninlki tam benim gecen haftaki ev falcısı osman zeliş üçlemesi gibi olmuş hafızamdan siliverdim o iğrenç falları

bence o mutlu günleri bi halt bilmeyen falcılar yapıo
benim bildiğim fal sonunda elini uzatıp falını kusmak istediğim tasula, osman, işte bugünkü perihan adamıo çökertiolar ya akıllarısıra moral mi veriolar ne yapıolar

hahahhaha ben evlıyım ya kızlar evllılıkte aceleye gore bişey yok.. tabı 30 u aşmadıysanız :KK6:

yiğit'ten sonra fincan cafe ye gittik, zuhal'e...oyyy fiyaskolar üst üsteee.

birileri geçenlerde niko'yu sormuş. aman diyim mülteci kılıklı insan. bir de sandaletli ayaklarına bastım. tüm fal dişlerine bakıp diş ipiyle müdahalede bulunmayı geçirdim aklımdan. geyik bir yana çevir kazı yanmasın şeklinde baktı falı. söylediği yerimde olmayan ben'imi de alıp uzaklaştım yanından.

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyy anammmmm hanı ıyıdı ayol nıkoooo offfff,benımde kalbım temızmıs nıkoyu sordum baktım yukarda nıkooo:KK53::KK53::KK53:katre kıme gıdeyım yaa bahar a nıhale gıdecem yarın baska kesmez bunlar benııı:KK52::KK52::KK52:

ama adasuri hep fincan cafe arzu dedi aylarca sen ne diye gittin zuhale
seninlki tam benim gecen haftaki ev falcısı osman zeliş üçlemesi gibi olmuş hafızamdan siliverdim o iğrenç falları

hadi yawww, akıl mı kaldı kuzum baktırmaktan, tühhh neyse...

gerçeten mii??yiğit'i burada beğenen çok vardı:KK43:..demek ki gerçekten elektrik işi şu fal işi:)

valla cnm diyaloglar aynen yukarıdaki gibiydi, yazdım size de, bu durumda beğenmemem normal mi siz karar verin. ben mi acaba yanılıyorum diye düşünmedim de değil.

halil deyince face den bı arkadasım msj atmıs bana (ist dan cocukluk arkadasım.)
halil amca dıye bırı varmış telde para almadan fal bakıomuş onu arıcam ıyıyse sızede onerırım

ama sanırım adam sorunları olan kısılere bıseyler yazıyor ..
resım ıstersede kargoyla yolluyormussun . arkadasım cok begenmıs denıcem yarın :KK51:

yaaaa bende istiyorum

canımmm cok kötü olmus yaaa,ben inanmıyorum bu frekans işine ama işin de tuhafı 2 yıldır hiç sektirmedi bende sölediği harfler direk tutar,ısmı soler çat diye,soru da sormaz pek,yanı gelecek neyse de an da gecmıste cok iyidir ancakkkkk sende fena patlamıs tabüüüküüüü:KK37::KK37::KK37::KK37:

ahhaaaa bir de şu mutlu günler olayı nedir yaa benim yiğit boyut mu değiştirmis o nedır ole mutlu günlerrr kapanıs cümlesi yapmıs kendınee:)))

amaaaan sağlık olsun, çok yi bilseydi de gelecek çıkar mıydı ki baksanıza hala aranıyoruz burada:) frekans cidden ya da o anki modu da önemli falcının. birebir gördüm bunları. boşver valla kimse varoluşun sırrını vermiyor, kapak olsun bana da. hayatın sırrını veriyorlarmış bakırköy'de kalk git deseler gitmem. falcı duyunca fizana kadar yol gidiyorum, ohhh olsun:KK55:

ben denemedim ama çok önceleri birinin deneyip beğendiğini tavsiye ettiğini hatırlıyorum
ya kızlar merak ettim herkes en iyi falcısını yazsınmı bi daha kime gitmeye kararlı sadece bi isim bakalım en çok oy kime çıkacak
ama milattan önce gidip de tutanı değil son dönemde bu karmasada gidip de tutan

kesinlikle katiliyorum ama hepimizin ortak sorunu mevcut durumu biliyolar ama gelecek fos nasil olcak:KK43: bana gelecekle ilgili soylenen hicbisey cikmadi maalesef oyle oluncada onermek sacma oluyo

ben arıyım sıze ıyımı kötumu soylerım kızlar bende yalan yok
zaten numara ıstanbul deıl..
bırde bışeyler yazarsa ona para oduyormuşşsun blemıyorum ne kadar.
ben para ıstemıo adam deyınce şok oldum ınanmadım
yarın herşeyı açıklığa kavuşturucam işte..

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyy anammmmm hanı ıyıdı ayol nıkoooo offfff,benımde kalbım temızmıs nıkoyu sordum baktım yukarda nıkooo:KK53::KK53::KK53:katre kıme gıdeyım yaa bahar a nıhale gıdecem yarın baska kesmez bunlar benııı:KK52::KK52::KK52:

valla nihal düşünce mi okuyor ne okuyorsa kadın tutturuyor o anı, hem de karşı tarafın cümleleriyle söyledi bana. 1-2 şey de çıkmıştı ufaklarından. bahar'ı tavsiye ederim gönül rahatlığıyla, verdiği zamanlara çok takılma ama iyidir bahar özellikle güzel tarot bakar ciddiye alır.

ben arıyım sıze ıyımı kötumu soylerım kızlar bende yalan yok
zaten numara ıstanbul deıl..
bırde bışeyler yazarsa ona para oduyormuşşsun blemıyorum ne kadar.
ben para ıstemıo adam deyınce şok oldum ınanmadım
yarın herşeyı açıklığa kavuşturucam işte..

heyecanla senden hbr bekliyoruz o zmnn:))

valla cnm diyaloglar aynen yukarıdaki gibiydi, yazdım size de, bu durumda beğenmemem normal mi siz karar verin. ben mi acaba yanılıyorum diye düşünmedim de değil.

kesinikle haklısın tabii:)...sadece çok şaşırdım..angel çok beğenmiş mesela...soru sormuyor dedi...sen de maşallah ..falı soru üzerine inşaa etmiş:)..
işte yaa...fal beklenti ve elektrik ile ilgili birşey...biz daha nicee 800 sayfa yorum yapacağız bu durumda:)

X