İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar perihani arada durdurup nasil yani demek lazim ben ole yaptimm ayrintili bakisi kisi yada biseye detay isteyince yapiyo ben kisi sordum tutarsa yazicam burdan

Arkadaşlar dün param kalmadı vs.. bi sürü şey dedim ama sonunda Perihan Hanıma bu sabah gittim. Yani ben daha ayrıntılı bir fal bekliyordum ama ayrıntısı azdı gelecek için söylediği şeyler hemen hemen diğer iyi baktığını söylediğim cafe falcılarının aynıydı ama tarih konusunda ve söylediği ufak farklı konularda birebir tutturursa bu hususları forumda yazıcam ama verdiği tarihler çok uzak. Geçmiş konusunda bazı hususlarda bazı cafe falcılarının tam tersini dedi ama onlar da kanıtlayamayacağım şeyler olduğu için hangisi doğru söylüyor tam bilemiyorum.
Çok hızlı konuştuğu için dediklerini pek yakalayamadım.
Başka giden arkadaşların yorumlarını bekliyorum acilennnnnnn

evet arkadaşlar dediğim gibi bende gittim bu gün ama sonuç bana göre eh boşuna gitim sadece bana söylediği bir şey vardı bence tek o söylediği doğruydu --bende dahil omak üzere falcıymış hocaymış gitme dedi--- ki tek doğrusu buydu resimler konusundada bir test yaptım kendisine bir resim gösterdim ama resimle ilgili söylediği sonuç fiyaskoydu diğer gittiğim kafe falcılarından pek bir farkı yoktu gitmeye değmezmiş benim için bunu anladım ama sizleri etkilemek istemem küçük bir odada bakıyor orda başına bir şey örttüyor banada örtü verdi takayım diye bir tasa su koydu sonra fal bitince bir güzel suyu içti en çok orada rahatsız oldum neyse artık bu işlere kesinlikle ve kesinlikle bir son vereceğim en azından parayla fala bakan birine kesinlikle gitmem

Su falı için Perihan hanıma gitmek isteyen olursa yanında kendine ait bir şeyde götürsün çünkü falın başında sana ait bir şey ver bana dedi ben telefonumu verdim bilseydim başka bir şey alırdım yanıma

angel-edalim sence yiğit düşünceleri hisleri okuyo olabilir mi,gtmedm daha ama merak ediyorum.
sen hiç öle hissettin mi

Ben dusence okuduguna ınanmıyorum çünkü benım haberım yokken aynı sırketten bırısı benden hoslanıyormus bunu bana Yiğit söyledi ve adını da bildi
Ayrıca bu esas oglanın adını bılememıstı ılk falda ıkıncıde bılebılsın dıye ben ıcımden sürekli olarak çoçugun ismini tekrarladım ki söyleyebilsin diye:KK37::KK37:(ne alakaysa sankı ısmı bılınce daha mutlu olacam)ama gene bilemedi ismi,demekki düşünce okuyamıyor orada emın oldum.Bu arada ısmını bılemedıgı tek kısı esas oglan buda cok manıdar yaaa:KK69::KK69::KK69:

Ve çıkan fal haberiiii....hayret bende sasırsım ama cıkan bır fal oldu
symbol beyoglundakı mehmet sehırdısına,dogdugum yere solemıyım sımdı adını ,resmı bır evrak ısı ıcın gıdecegımı soylemıstı..hıc beklemedıgım bısı oldu bugun paşa paşa gıdıyorum hıc aklımda yokken ve ıhtımal dahılınde bıle degılken:KK55::KK55::KK55:

ya kızlar ıyıde su falı oyle bakılmaz kı amaa,ılk defa mı baktırıyorsunuz,o fal çakma su falı ben size söyleyeyim.Su falı evet bır bardak suda bakılır ama 3 harflıler cagırılır ole falcı sıkıntıya gırer dogal olarak duasını okur sıkıntılı bır surectır,suyu ıcmek,kendın bardagı doldurmak falan yok boyle seylerr:KK51::KK51::KK51:

ya kızlar ıyıde su falı oyle bakılmaz kı amaa,ılk defa mı baktırıyorsunuz,o fal çakma su falı ben size söyleyeyim.Su falı evet bır bardak suda bakılır ama 3 harflıler cagırılır ole falcı sıkıntıya gırer dogal olarak duasını okur sıkıntılı bır surectır,suyu ıcmek,kendın bardagı doldurmak falan yok boyle seylerr:KK51::KK51::KK51:

Angelcım zaten hayatımda ilk defa su falı baktırdım nerden bileyim nasıl olur bu işler zaten fal bitiminde o tastaki suyu içti ya o zaman dedim ne işim var benim burada ama biraz geç oldu 30 lirayı verip çıktım bir dahamı tövbe:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Angelcım zaten hayatımda ilk defa su falı baktırdım nerden bileyim nasıl olur bu işler zaten fal bitiminde o tastaki suyu içti ya o zaman dedim ne işim var benim burada ama biraz geç oldu 30 lirayı verip çıktım bir dahamı tövbe:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

ayy şükürler olsun yaşasın yaşasın
hayatımda hiçbir zaman bir falcıdan çıkınca bu kadar mutsuz olduguma bu kadar sevinmemiştim
anlamadınız anlatayım bugün biz de maalesef cafe falcısı dışında falcıya gitmeyeceğime söz vermeme rağmen su falıdır bir ilktir çıkar diyerekten paşa paşa perihanın yolunu tuttuk sonuç benim için berbattı
çok klasik bir fal baktı herkese söylesen tutabilecek şeyler anlaşılmaz seyler söylüyor kafa karıstırmaya mı çalışıyor pink senin dediğin gibi pek çok kez nasıl yani ne demek bu şimdi gibi sorular sordum ama bunları açıklamaya çalıştıkça battı
falın başında beni yurtdısına kalıcı olarak gönderdi falın sonunda istanbuldan ayrılmayacaksın dedi
oysa ihtimaller dahilinde büyük ihtimalle istanbuldan ayrılmam gerekecek bi süre sonra ama yurtdısına gitmek için de hiç çabam yok
bana evleneceğim kişinin kol düğmelerinin rengini söyledi bu kadar iyi görüyorsan adını sanını nerde tanıscagımı söyle de hazırlanayım
bir sürü de kötü olay söyledi ben de ona telefonumu verdim bu tele yazık olacak kaybedeceksin dedi nokia siyah bi tlf alacaksın dedi ki ben 10 yıldır tlf kullanırım hiç nokia almadım tlf alacakken nokiaya bakmam bile şeklini begenmediğim için yani gereksiz zaman harcama ve moral bozukluguydu benim için

Son düzenleme:
evet arkadaşlar dediğim gibi bende gittim bu gün ama sonuç bana göre eh boşuna gitim sadece bana söylediği bir şey vardı bence tek o söylediği doğruydu --bende dahil omak üzere falcıymış hocaymış gitme dedi--- ki tek doğrusu buydu resimler konusundada bir test yaptım kendisine bir resim gösterdim ama resimle ilgili söylediği sonuç fiyaskoydu diğer gittiğim kafe falcılarından pek bir farkı yoktu gitmeye değmezmiş benim için bunu anladım ama sizleri etkilemek istemem küçük bir odada bakıyor orda başına bir şey örttüyor banada örtü verdi takayım diye bir tasa su koydu sonra fal bitince bir güzel suyu içti en çok orada rahatsız oldum neyse artık bu işlere kesinlikle ve kesinlikle bir son vereceğim en azından parayla fala bakan birine kesinlikle gitmem

bence pek çok cafe falcısı perihandan üstündü en azından geçmiş ve şimdiki zaman için dogru seyler söylüyor perihan ise sadece gelecek söylüyor bugun ve geçmiş adına sorduklarınızın yanıtını da sallıyor ayrıca bir sürü de soru sordu bana ne bir isim bildi ne kişi ne burc ne kişilik sadece uzak gelecek
bana da kahve fincanından uzak dur dedi hakikaten son boş falcılardan sonra bende bıraktım bu işleri favori falcılarımdan başka falcıya gitmeyecem onların da bu yıl sonuna kadar tarihleri var bakalım oldu oldu olmadı fal olayı da ex aşk olayı da benim için ölmüştür

hayatımda hiçbir zaman bir falcıdan çıkınca bu kadar mutsuz olduguma bu kadar sevinmemiştim
anlamadınız anlatayım bugün biz de maalesef cafe falcısı dışında falcıya gitmeyeceğime söz vermeme rağmen su falıdır bir ilktir çıkar diyerekten paşa paşa perihanın yolunu tuttuk sonuç benim için berbattı
çok klasik bir fal baktı herkese söylesen tutabilecek şeyler anlaşılmaz seyler söylüyor kafa karıstırmaya mı çalışıyor pink senin dediğin gibi pek çok kez nasıl yani ne demek bu şimdi gibi sorular sordum ama bunları açıklamaya çalıştıkça battı
falın başında beni yurtdısına kalıcı olarak gönderdi falın sonunda istanbuldan ayrılmayacaksın dedi
oysa ihtimaller dahilinde büyük ihtimalle istanbuldan ayrılmam gerekecek bi süre sonra ama yurtdısına gitmek için de hiç çabam yok
bana evleneceğim kişinin kol düğmelerinin rengini söyledi bu kadar iyi görüyorsan adını sanını nerde tanıscagımı söyle de hazırlanayım
bir sürü de kötü olay söyledi ben de ona telefonumu verdim bu tele yazık olacak kaybedeceksin dedi nokia siyah bi tlf alacaksın dedi ki ben 10 yıldır tlf kullanırım hiç nokia almadım tlf alacakken nokiaya bakmam bile şeklini begenmediğim için yani gereksiz zaman harcama ve moral bozukluguydu benim için

ıyı de ben anlamadım bunu pınk onermemısmıyı,ıyı dememısmıydı ben mı karıstırıyorum,ayrıca alevko sen bu falı duzeltmek ıcın bı 10 falcı daha gezmelısın,bu ne yaa bole fal mı olurmuss

en kötüsü fotoğraf için yaptığı yorumdu ya bu kadar atılmazdıki saat kaçta oradaydın Alevko ben birde karşıdan oraya geldim dönüşdeki trafikde cabası oldu bana bir tek şöyle bir vapurla kaşıya geçtim tek sefam o oldu neyse kadın bugün bizler sayesinde en az bir 90 TL götürdü:KK53::KK53::KK53:

gıttı 30 tl ler en az 10 kısı gıtmıs olsa masallah vallaa,yazıkkk...sanırım yogun calısıyor oldugum ıcın en gec ben baktırıyorum bu durumlarda kurtarıyorum bıraz:KK37:

en kötüsü fotoğraf için yaptığı yorumdu ya bu kadar atılmazdıki saat kaçta oradaydın Alevko ben birde karşıdan oraya geldim dönüşdeki trafikde cabası oldu bana bir tek şöyle bir vapurla kaşıya geçtim tek sefam o oldu neyse kadın bugün bizler sayesinde en az bir 90 TL götürdü:KK53::KK53::KK53:[/QUOTE

biz 6:30 gibi ordaydık bizim kız beğendi falı ama sanırım onu mutlu edecek şeyler söyledi de ondan
ben de resim getirdim dedim ama hiç takmadı bile yok angelcım yok artık öyle falcı falcı gezmeyecem haklısın valla kötü falı düzeltmek için en az 10 falcı gezmek gerekio

en kötüsü fotoğraf için yaptığı yorumdu ya bu kadar atılmazdıki saat kaçta oradaydın Alevko ben birde karşıdan oraya geldim dönüşdeki trafikde cabası oldu bana bir tek şöyle bir vapurla kaşıya geçtim tek sefam o oldu neyse kadın bugün bizler sayesinde en az bir 90 TL götürdü:KK53::KK53::KK53:[/QUOTE

biz 6:30 gibi ordaydık bizim kız beğendi falı ama sanırım onu mutlu edecek şeyler söyledi de ondan
ben de resim getirdim dedim ama hiç takmadı bile yok angelcım yok artık öyle falcı falcı gezmeyecem haklısın valla kötü falı düzeltmek için en az 10 falcı gezmek gerekio

bana pek saçma seyler söyylemedi yada aslında alevko dediğin gibi belki duymak istediklerimi söylediği için beğendim ne bileyim ki :) ama zaten bu sondu daha da baktırmam :)))

lady kuzu:KK1::KK1: suzan ın resım mevzusunun detayını ogrendıkten sonra sana dıyorum ki şekerim o kadının bı haltı cıkmaz ben sana söyliyeyimm.....

X