İstanbul'da Fal - Falcılar

aa ilk defa duyuyorum cidden mi(

çok çok çooook doğru söylediği, az ve aralıklarla fal baktırdığımda hepsi çıkardı. bence karar verelim hep beraber ve bekleylim bir müddet, sinerji yaratırız belki. bu haftasonu herkes yapacağını yapsın snr fal orucuna başlayalım

size yine soyluyorum sık fal baktırmak olacak bi şeyin tarihini ileriye atar..

Bunu ben de düşünüyorum aslında. Tarihi ertelemiş oluyoruz sanki sık sık yapınca. Ama sadece bir düşünce işte...
Size biri mi söyledi bunu yoksa kendiniz mi düşündünüz böyle oluyor herhalde diye?

bana dini bütün biri soyledi hemde birgün böyle pat diye.. dediğim gibi beni seven ve sevdiğim ve guvendiğim biri

bana dini bütün biri soyledi hemde birgün böyle pat diye.. dediğim gibi beni seven ve sevdiğim ve guvendiğim biri

yanlış anlamayın ama merak ettim hani genelde dindar kişiler falla ilgili olumsuz düşünür ya (yanlış anlaşılmasın) peki bu kişi falla ilgili neler düşünüyor...yani geleceği falcılar bilebilirmi ki?

ben artik cafelerde fln baktirmicam cok iyi referans olmadikca,ama su edirnede bi kadin vardi ona gitmeyi dusunuyorum,bide ankara yaparim izmirdede buldugum iyi falcilar var ..adim adim falci aricam turkiyede:)))

Harika ya...fal orucuna başlayalım...insanın istediği şeyler en ummadık anda çıkarmış ya...

valla cnm diyaloglar aynen yukarıdaki gibiydi, yazdım size de, bu durumda beğenmemem normal mi siz karar verin. ben mi acaba yanılıyorum diye düşünmedim de değil.

tabıı kı begenmemen normal hayatımm,keyfı yerınde degılmıs adamın demekkı ben 2 yıldır sektırmezdım ona ama küsüm diye gitmiyorumm,yoksa iyidir gercektenn,atmıs ıste sana bilememişş

tabıkı hayır.. bılemezler ama bazı seyler hıssedılebılır. soylenıldıgınden yıllar sonra cıkan fallar var.
ama tarıhler verıyorlar ya sımdılerde şubat mart nısan dıye uzayan tarıhler..
onların hepsı yalan

katre ırmak ın gelecekle ılgılı dedıklerı cıkmıstı dedın sure ne kadar dı uzun mu ?

katre ırmak ın gelecekle ılgılı dedıklerı cıkmıstı dedın sure ne kadar dı uzun mu ?

o an için söylediği bir şey vardı ve bilgim yoktu, meğer öyleymiş onu öğrendim...bir de o an var olarak söylediği şeyin 1,5 ay sonra çıktığını farkettim. hep söylüyorum zamanlara çok takılmamak lazım. sen de yazmışsın yukarıda ayın bilmem kaçı diyorlar direk geçiniz ondan daha sonra çıkabiliyor. zamanı bilemiyorlar çoğu zaman. ırmak 100% tutturmadı dediğim gibi ufak tefek şeyler.

tabıı kı begenmemen normal hayatımm,keyfı yerınde degılmıs adamın demekkı ben 2 yıldır sektırmezdım ona ama küsüm diye gitmiyorumm,yoksa iyidir gercektenn,atmıs ıste sana bilememişş

ne bileyim belki de doğrudur diyecem ama o kadar çok soru sordu ki, yani şu anı ve geçmişi bilse tamam diycem kesip sesimi oturucam, ama onlar da tutmadı hep soru hep soru, güvenemedim, objektif yorumlarınız için yazdım buraya detayı, şimdi bu fal caiz midir değil midir diye

soru soruldumu zaten bende tüm heves o an da ucup gidiyorr,o yüzden pek caiz degıldırrr

ermeni kilisesinin orde dediğin kafe çingenemi?

Bide cingene cafemi var baktirmsmiydin sen

Hahaha harbi koptum hissetceksin arkadasim boyle tariflere bayiliyorum gosterip elletmemek gibi bisi oluyooo : D

Yaaaa gecmisi degil yakin gelecegi bilsin birde kimsenin tutturamadigi gonul islerini :)))

iyi de sevgili arkadaşım, biz bu falcıyı vahiyle mi bulcaz?? hangi kafe, adı ne?

eeeee kızlar nerde bugün yaa kimsecikler yok mu huhuhuhhuuuuuuuuuu :))))

İsmi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx yalnız kızlar en son gıttıgımde bır ıkı kısı daha vardı baktıran ama ben Talin Abla derim.. fıyatı 25 lira:))
direk ismini vermekten cekindim kızlar .hanı bana super bakıyor butun goturdugum arkadaslarım cok memnun ama hanı ne bılıyım olursa bir begenmeyenız olur ..vebal almaya dıye ulu orta yazmayayım özellikle ısteyen olursa ozelden yazar dıye dusunmustum kusura bakmayın..

ahaha ben yıllar once dejavu kafede duygu dıye bır kıza baktırmıstım:)) hala ordamıdır acaba gıdenınız bılenınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

iletişim bilgileri için teşekkürler cnm
ben duyguya baktırmıştım fos.

Son düzenleyen: Moderatör:

diyorum ben yiğite çok güvenmiyorum diye ama bu sefer gittiğimde çok mutlu etti beni geçen sefer üzüp ağlattığınımı hisstti ne olduysa artık :)
hiç birşey sormadan kendi anlattı giteyin gitmeyin dedim ama yine gittim hayırlısı hepimiz için
istedikleriniz çıksın istemediğiniz fallarınız çıkmasın inşallah

gecen benı de aglattı,ama ben gidemiyom halaaa.
bu arada duygu hikayee aynen katılıyorum
süper dilek iyi fallar çıksın,kötüler çıkmasınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…