İstanbul'da Fal - Falcılar

Yaaaa gecmisi degil yakin gelecegi bilsin birde kimsenin tutturamadigi gonul islerini :)))

çingene kafe dejavunun yan tarafında.ben hiç baktırmadım ama bi arkadaşım baktırmıştı söylenenler hi. çıkmamış.hatta kadın fal bakmaktan çok dertleşti bizimle kendi yaşadıklarını anlattı fln demişti

Hahaha harbi koptum hissetceksin arkadasim boyle tariflere bayiliyorum gosterip elletmemek gibi bisi oluyooo : D

evet evet bu tarıfler,aman da benımkı en ıyısı sok oluyorum ama ısmı sırr,bıraz ugrasınca cafe adı,az daha ugrasınca ısım cıkıyoo,sankı nostradamus mümarek,alt tarafı falcı iştee.....

evet evet bu tarıfler,aman da benımkı en ıyısı sok oluyorum ama ısmı sırr,bıraz ugrasınca cafe adı,az daha ugrasınca ısım cıkıyoo,sankı nostradamus mümarek,alt tarafı falcı iştee.....

ben bu tarzda yazanların falcıların kendisi yada tanıdıkları olup reklam yaptıklarını düşünüyorum genelde kulak asmıyorum bunlara

arkadaşlar birini sormak istiyorum. eskiden kadıköy tiryaki cafede bakan havva hnm vardı. sarışın,zayıf ellili yaşlarda biriydi.ordan ayrılalı epey olmuş.ona baktırıpta şu an nerde çalıştığını bilenler yardımcı olurlarsa çoook sevinirim.bu zamana kadar bana geleceği en iyi tutturan kişiydi ama maalesef izini kaybettim.

Üsküdar'a su falı için giden olmadı mı hala? Ben anca ayın 20si fln gibi gidebilicem ama o sırada sizden haber bekliyorum =)
Pink msjını aldım çok teşekkürler adres için... =)

haydi kendimiz fal bakalım :))

SU FALI
Su falının birkaç çeşidi vardır. Herkesin uygulayabileceği su falı şudur:

Bir tas su ya da bir bardak su doldurulur.

Suyu, falına bakacak kimsenin doldurması şarttır.

Sonra sessiz, sakin ve fazla ışık olmayan bir yerde oturulur. Niyet edilir. Mesela, "İşe gireceksem, suyun içinde Ay doğsun!" denir. Sonra, dikkatle mümkün olduğu kadar göz kırpmadan suyun içine bakılır. Bir süre sonra suyun içinde şekiller belirir.

AY FALI
Bu fala genellikle kısmeti çıkmamış, evlenememiş kızlar için bakılır. Evlenememiş kız, yanında güvendiği biri olduğu halde, Ay'ın 3-5 günlük olduğu gece, dışarıya, sessiz ve tenha bir yere çıkar.

Arkadaşı, elindeki cep aynasını Ay'a doğru tutup, Ay'ın görüntüsünün aynaya yansımasını sağlar. Bu sırada, kısmeti çıkmamış kız, sürekli olarak Ay'ın aynadaki görüntüsüne bakar. Bu sırada yanında bulunan arkadaşı da sessizce bildiği duaları okur.Bir süre sonra, kızın kısmeti çıkacaksa, yani koca bulacaksa aynadaki Ay'ın yanından erkek yüzüne benzeyen bir gölgenin geçtiği görülür. Bu, o kızın kıs*****in çıkacağına işarettir. Kız evde kalacaksa, hiç bir şey görülmez veya insan yüzüne benzemeyen şekiller görülür

Son düzenleme:
kızlar selam .. ist dan geldım dedım ya o gun yazamadım sıze.
ırmak dıye travestı bı kadına fal baktıranoldumu taksımde hıc..? yada adını duydunuz mu ?

ben 2 kere gittim burcuya seviyorum onu ben :) çıkıyor bana falları tutarlı kısa öz bakar

Arkadaşlar dün param kalmadı vs.. bi sürü şey dedim ama sonunda Perihan Hanıma bu sabah gittim. Yani ben daha ayrıntılı bir fal bekliyordum ama ayrıntısı azdı gelecek için söylediği şeyler hemen hemen diğer iyi baktığını söylediğim cafe falcılarının aynıydı ama tarih konusunda ve söylediği ufak farklı konularda birebir tutturursa bu hususları forumda yazıcam ama verdiği tarihler çok uzak. Geçmiş konusunda bazı hususlarda bazı cafe falcılarının tam tersini dedi ama onlar da kanıtlayamayacağım şeyler olduğu için hangisi doğru söylüyor tam bilemiyorum.
Çok hızlı konuştuğu için dediklerini pek yakalayamadım.
Başka giden arkadaşların yorumlarını bekliyorum acilennnnnnn

Son düzenleme:
hızlı ve karma karısık konusmak da falcıların yenı taktıgı sanırım..
bend eıstanbulda ıkı kısıye fal baktrdım ayyy ne dedıklerını anlamadım yaa
neysekı bırını arkadasom odedı.!
bırıde o dedıgım travestı ırmak tı ..
cokkarısık cok hızlı konuştu ki .. arada yakalayabıldıklerımle yorumlama gerekırse
guzeldı ..!
bırazda sert bırı bu ırmak.. sozunude asla kesmıceksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…