İstanbul'da Fal - Falcılar

bebişim söyledi mi bari duymak istediklerini hayır cidden çok merak ediyorummm
Ya ayrıcana benim neyim eksik sizdenbende gidecem haftasonu zaten kasım da bitti

arkadaşlar merhaba,
bu akşam beşiktaş symbol de gökhana gttm gayet başarılıydı ben ve ark ım memnun kaldık
bana bugüne kadar gttklerim(pelin,remziye,meryem,neşe) olumlu derrken esas oğlan için bu çocuk olumsuz dedi ve mantık çerçevesindeydi
aranızda giden var mı ona tutuyo mu
bi de 2 sene ewwel taksim symbol batuya da gtmiştm o zaman bilmişti ama esas kişi için olmıcak gelecek demişti de sallamamıştım ama şimdi tuttu sanki

bebişim söyledi mi bari duymak istediklerini hayır cidden çok merak ediyorummm
Ya ayrıcana benim neyim eksik sizdenbende gidecem haftasonu zaten kasım da bitti

evet duymak istediklerimi söledi, hemde tescilli falcı naber ? falı çıkanlar konuşsun haydi bakalım :)) kızma angel bana bak sakın heeeeeeeeeeee

Son düzenleme:
Evet Kasım da bitti. Yarını zaten saymıyorum çünkü erken saatte bir sınava girip hemen eve döneceğim diğer sınavıma çalışmak için. yeni aşk falan yok. Sadece Tarık değil başka 2 falcı da ya aynı süreyi vermişti. Ama OLMADI. Hiç şaşırtıcı değil tabi ki. Beklenen bir durum. Yazmak istedim yine de.

Her şeye rağmen bir başka falcı Şubat başına kadar süre verdiği için hala umudum var benim. Tarık için ya da diğerleri için kötü bir şey söyleyemem kesinlikle. Zamanı tutturamadılar ne yazık ki.

çıkkk çıkmadı
yanlız tekrer özet geceyim Yiğitin tanıscan diye isim verdiği 4 harfli kişinin bıtısık 2 harfını harflerini içeren biriyle tanıstım
Tarıkın basından yüzük gecmıs dedıgı kısı de hayatıma girdi
Ha birde tüm görüşmediğim eskiler aradı geri dönmek istedi ki 6 ayı geckın süredir görüşülmüyodu bu şahıslarla
pekı falların asıl amacı ne oldu derseniz kasımda dönücegi söylenen esas oglandan hiçç ses yokkk
Ve Gülün dediği hiçbirşey cıkmadı,ne demıstı dönecek kasımda,baska da bısı demedı kı zaten
Offf offf offfffff aha buna benzedim gercekten

Kızlar uzun süredir fal baktırmıyordum yani bana göre uzun. Çünkü 1 günde 7-8 fal baktırdığımı hatırlarım. Neyse bugün bir arkadaşım kanıma girdi. Pek isteksiz gittim ama şok olmuş bir halde kaklktım ve epey uzun da konuştuk falcıyla. Bu siteyi kuran da arkadaşıymış. Adını falan söyledi. Bildiğim bütün falcıları saydıkça o da hepsi hakkında ayrı ayrı doğru yorumlar yaptı. Ben yaklaşım 4 aydır ayrıldığım kişi adına baktırdım falı ve ona sadece aşk için bak dedim. tarot bakıyo bu arada. BHiç renk de vermedim. Adam yaşadığım her şeyi tek tek tüm ayrıntısına kadar söyledi. Eylülden beri toparlnam içindesin ama aslında Şubat sonundan başlayan bir durum bu dedi. Ve evet 3 yıl önceden yaşadığım bir ilişki hakkında dahi doğru yorum yaptı. 1 ay beraber olduğum bir kişiyi de sordum şimdi ayrı olduğum. Onun hakkında da benzer tarzda yorumlar yaptı. Ancak gelecekle ilgili Ocak sonu Şubat başı tarih verdi ki bekleyip göreceğim. Beyoğlu Mis sokakta Beyoğlu Cafe. Girişte sağda erkek berberi var onun yanında bu cafe. Falcının adı Alper. Gideniniz varıdr sanırım daha önce. Ya işte böle

Ama herkes burada... Garip bir Kasım özeti mi yapılıyor hafiften ne? Angel, LAdy, Mor, smile, tryamour.....Kızlar evet Kasım yarın bitiyor ve benim için denen bişey çıktı paylaşayım. 3 yıllık beraberlikten ve 4 aylık bi ayrılıktan sonra biriyle beraber olmaya başlamıştım balık burcu. Ancak bu adamla olmak istemeyeceğimi söylemişlerdi. Evet bitirdim onu. Çıkan bu işte, ne yazık....ühühühühühüh keşke diğerleri de çıksa

Zaten anca böyle şeyler çıkıyor. Bana da eski sevgili olayıyla ilgili hep dönecek dendi ama hiçbir şey olmadı başka erkekle konuşacaksın ama istemeyceksin sen onu deyince oldu. Yeni aşk istiyorum mesela onu da söylüyorlar ama olmuyor. Zihnimizden geçen istekler yansıyor fincana bence. Onlar da olacak gibi görüyor ve öyle yorumluyorlar bu yüzden ama asla olmuyor.
Ben eskiyi boşverdim yeniyi istiyorum sadece, o olur diye düşünüyordum ama yok yok yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi akşamlar kızlar
Ortaköyde ra cafe diye bir yer varmış...arkadaş fal bakan kadının adını bilmiyor.hiç duyan oldu mu aranızda?

Belgin Kostak'ın telini verebilir misin. Nerde bakıyor?

cnm kımlere gitmistin sen kım dedi doncek die

iyi geceler arkadaslar,sitede benden iranlı Elmira'nın numarasını isteyenler oldu baktıran oldumu yorumlarınızı paylasırmısınız?

Belgin Kostak'ın telini verebilir misin. Nerde bakıyor?

benim arkadaşım gitti Belgin Hanıma...mevcut durumu..isimleri vs çok iyi bilmiş..ama eşi ile ilgili söylediği birşey...maalesef tam tersi çıktı....ki bu konuda çok iddialı konuşmuş...yani Belgin Hanım'ın gelecek ile ilgili söylediklerinin başarı oranı iyi olmadığı yorumlarını çok sık duydum...

paylaşmak istedim!

iyi akşamlar kızlar
Ortaköyde ra cafe diye bir yer varmış...arkadaş fal bakan kadının adını bilmiyor.hiç duyan oldu mu aranızda?

ben duydum kadını gazetelerde çıkan bi kadın adını hatırlamıyorum birazda pahalı imiş ama kötüymüş, hiçbiri çıkmyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…