İstanbul'da Fal - Falcılar

Hadi bakam ben de bir ik yorum yapayim. Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla falcılar o anki ruh haliniz neyse ona göre yorum yapıyor. Yani ben 5-6 falcının bana tutarlı bir biçimde kasımda şunlar şunlar olacak dediğini sonra hepsi aynı şeyi söylüyor acaba mı dediğimi ama kasım gelince de dediklerinin tam tersinin çıktığını iyi bilirim. Son maceramdan bahsedeyim size. En son Belgin Kostak a gittim. Evet kadın daha önceki sayfalarda söylenilen gibi isimleri biliyor ama o kadar. Tarihleri tutturamadı. Bana sulugöz dedi ki son üç yıldır hiç ağlamadım. Başka bir falcı ne var ne yok anlattı hayatımda bana. Tek noktayı es geçmeden ama gelecek sıfır.
Bir Demet var yalnız taksimde. Randevu alınıp gidiliyor. Çok kısa bakıyor. Eğer merak ettiğiniz birşey varsa bence gidin. Ama tekrar söylüyorum. Gelecekle ilgili söylenenlerin tuttuğuna ben rastlamadım. Belki raslarım diye çok falcı dolandım ama :KK66: Hala da dolanıyorum.

ben bi kere denk geldim her dediği çıkana :KK43:
ama ismini hatırlamıyoommmmmmmmmmmmmmmmmm delircem.
yeşilcam sokağında solda ki son kafe .
ayşegül müydü acep :KK43:

ewtttttt arkadaslar bugun uye olmus olsamda aylardir okuyorum yazdiklarinizi 829 sayfayi bitirmeden yazmak istemedim hepinizi taniyo gibi oldum ztn ,ben 5 ay oncesine kdr eglence icin fal baktiran biriydim ama maalesef 5 aydir psikopat gibi falci medyum arastiriyorum cogumuzun ortak sebebi gibi benimkide erkek arkadasimla ayrilmam oldu hala ayriyiz maalesef.simdi bende bu sur3 zarfinda birsuru isme gittim peki vazgectim mi hayir hala da arastirmaya devam ediyorum.oncelikle symoldeki bicok isme zamaninda baktirmisligim var ve melekler kahvesindekilere tarik,osman,levent,sengul,dilek ve birsuru isim
osman: hayatima yeni birinin girecegini ve icinde o,s,n harflerinin olucani soyledi kendi adiyla uyumu trajikomik bi turumdu:)tarik 2-3 yili var baktirmistim ama cikan bisey olmamisti.
levent:bu forumu okuyunca denedim ama ozel hayatimi o anki durumu bildi is hayatimda tamamamen cuvalladi ablamla gitmistik ondada iste tamamen salladi ,guya kasim sonu donucekti gerci hala 2 gunu var:)
angels burcu:cok tatli bi kiz cokta iyi niyetli depresyondan cikmami saglayan kisi agustosta gittigimde eylul soinuna kdr donuyo dedi ,eylulun ortasinda dayanamayip tekrar gittim ekimde donmus olur dedi gecen ay tekrar gittim aralik sonuna kdr donecek dedi :KK43: o anki durumu erkek arkadasimin adini burcunu tam tutturdu ama henuz bisey cikmadi ,ablami goturdum ona soylediklerinde cikanlar oldu ama moralim bozuk oldugunda terapi amacli gidicegim isimlerin basindadir hos bi sohbet olur en azindan:)
bi arkadasim vasitasiyla evinde tarot bakan birine gittim tanimadigini kabul etmedigi icin isim veremicem ,tarot baktirmayi sevmem kart secmek hosuma gitmiyo uzun bakti hep uzun vadede seyler soyledi ama umarim cikmaz diyorum soyledikleri cok iyi niyetli biri ama tekrar gitmeyi dusunmuyorum.
en son belgin kostak'a gittim gecen hafta 1 saat suruyo degisik biri bende biraz catlak oldugum icin iyi anlastik biz ailemin adi dogum tarihi yasadiklarimiz hicbirinde tek yanlis yok ,eski erkek arkadasimin adi d.tarihi ne zmn basladihgimiz ne zmn ayrildigimiz hersey tam isabet 2 universite bitirdim bolumune kdr soyledi cok guzel seyler soyledi gelecekle ilgili eski erkek arkadasimin naparsam yapayim donmeyecegini soyledigi an yikildigim o yuzden yanilmis olmasini diliyorum ,uzun tarihler verdigi icin bekleyip gorucem:KK43:
yeni isim arayislarim suruyo ilk gul'e gidicem bu hafta ici gittikten sonra durumu anlatirim sonrada yigit durumum vahim yani:)
birde belki aranizda giden vardir ben2 yil once tesadufen taksimde bi kafede gitmistim bi bayana adi sekerdi cok kisa bakmisti ama soledigi herseyi harfi harfine yasadim tekrar gittim ama ayrilmis nereye gittigini solemediler telefonuda yok bizde dediler bilen goren duyan varsa lutfen paylassin

Hadi bakam ben de bir ik yorum yapayim. Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla falcılar o anki ruh haliniz neyse ona göre yorum yapıyor. Yani ben 5-6 falcının bana tutarlı bir biçimde kasımda şunlar şunlar olacak dediğini sonra hepsi aynı şeyi söylüyor acaba mı dediğimi ama kasım gelince de dediklerinin tam tersinin çıktığını iyi bilirim. Son maceramdan bahsedeyim size. En son Belgin Kostak a gittim. Evet kadın daha önceki sayfalarda söylenilen gibi isimleri biliyor ama o kadar. Tarihleri tutturamadı. Bana sulugöz dedi ki son üç yıldır hiç ağlamadım. Başka bir falcı ne var ne yok anlattı hayatımda bana. Tek noktayı es geçmeden ama gelecek sıfır.
Bir Demet var yalnız taksimde. Randevu alınıp gidiliyor. Çok kısa bakıyor. Eğer merak ettiğiniz birşey varsa bence gidin. Ama tekrar söylüyorum. Gelecekle ilgili söylenenlerin tuttuğuna ben rastlamadım. Belki raslarım diye çok falcı dolandım ama :KK66: Hala da dolanıyorum.

Eger paradiso demetse aman diyim,kendısı tam bır sarlatan,daha once burada yazıldı zaten:KK47::KK47::KK47:

Rapunzel Hakan Fayton Cafedeki Hakan mı? Kadıköydeki yerini tarif edebilir misin? Geçen Kadıköy de bulamadım. Özel mesaj atacaktım ama sürekli sorunla karşılaşıyorum. Bir de kahve falı mı tarot mu baktı? Kahve falı nasıl bakıyor biliyor musun? Özel mesaj okumakta sıkıntım yok bana özel mesaj atabirsen sevinirim.
Bu arada bende bir tane daha çıkan fal!!!!
Buluşmak istedi malum ''ex''. Nesibe irtibat kuracak demişti ama buluşmak istecek dememişti tam olarak.Hakan ise buluşmak isteyecek demişti.Şoktayım bu gece konuştuk direk buraya yazıyorum :KK76: :KK16: :21:

Son düzenleme:
merakla sonucu bekliyorum çünkü su falına bakanlar en iyi şimdiyi bilebilenler. Onların geleceği tutturma yüzdeleri daha iyidir bence sonuçtan beni de haberdar et lütfen

symbol'deki serkan 5 dk bakıyor bakmıyor, isim neydi diyor, sonra başlıyor işinde çok yükün var diye düşünüyorsun ama geçecek, para sıkıntın son bulacak, biriyle ayrılmışsın isminin içinde a,n var mı, bunu seviyor musun bence hayır. bilmem ne zmn karşına biri çıkacak isminin içinde e,r var, boğa burcu. sormak istediğin bir şey var mı? tüm güzellikler seninle olsun diyip gönderiyor bir de yılansı bakışları var böyle kısık kısık bakıyor.

bir kere seviyorum ne demek bence hayır, sana ne kardeşim. e,r isimli boğa burcu biri çıktı ilk falından sonra olmadık adamın önde gideni. çıktıktan sonra bir daha gittim yine e,r boğa burcu. kaç tane varsa hepsi bana gelecek sanırım. iki falda da aynısını söyledi. ilkinde geçmişi bildi sadece.

söylediklerinin pek çıkmadığını duydum ben, bir de dalga geçer gibi 5 dk. bu a,n harfide maşallah hepsinin diline pelesenk olmuş. hatta bir kere üşenmedim isminin sonu an'la biten bir dünya erkek ismi buldum. illa ki biri tutar.

giden varsa paylaşsın cidden, dediklerini yaşadım diyen...:KK55:

geçenlerde biri de taksim symbol toprak'ı sormuş, ondan ne köy olur ne kasaba. bohem hayatının rüzgarında yalnız kovboy gibi salınıyor ortalıkta. bora desen ayrı; -bununla olmaz senin davranışların yüzünden; -peki davranışlarımı düzeltirsem? -o zaman olur!! bu nasıl fal.

bir ara beşiktaş symbol'de ayhan vardı, hafif saldırgan ve gay bir arkadaş. birileri çok kötü o demişti lakin dün öğrendiğim bir bilgiye göre gayette o anı doğru bilmiş, epey bir şey bilmişti, ama gelecek fosss.

bişeylerin çektiği konusunda sana katılıyorum :)

o çeken gülün meleği olmasın sakın:KK1::KK1:
beni de çekiyor ama gidersem çok fena hesap sorcam ona
fal konusunda biraz duruldum şu son gelişmelerden sonra, bir bahar kaldı aklımda çünkü ne zaman gitmek istesem bir engel çıkıyor vardır bunda da bir hayır
gitmeyim o zaman serkana
ya faytonun yeri kolay kızlar ama ben gördüm önünden geçerken ama içeri girmek isteyeceğiniz bir yer değil bar desen değil cafe desen değil içerde değişik tipler var ben gitmedim ama en azından yalnız gitmeyin derim

bence toplanıp nostradamus'un ruhunu çağıralım. en temizi. bu kadar para verdik toplansak telekulak çetesi üssü kurup istediğimiz bilgileri elde ederdik. hem de birinci ağızlardan...:KK35: pffff

Belki görünce hatırlarsın sen bi gitsen bidaha??

ı ıh hatırlamam canım ..
zira o kadar kötü bi ruh halinde gitmiştim ki güleç bi kadındı onu hatırlıyorum.
ama gidicem ayşegül diye biri varmıydı orda öğrenicem :KK37:
sevgilimden ayrıldığımı gözü yaşlıyım diye anladı ama ..
o kadar ayrıntı bildi ve verdiği tarihler o kadar tuttu ki
tuttukça yok artık diyip durdum :2:
sonrasında da uzun bi süre gidecek durumda değildim ..
acep 1 küsür yıl önceki hatun duruyomudur :KK31:

e yorumlarını anlat hangisi en iyi hangisi çıktı falan filan

tarkın dediği ufak tefek bişey çıktı. sonra majestik emrenin dedği bir şy daha cıktı aynı gün.. ama çok önmli bişi deil. diğerlerinin tarihlerini bekliyorm..bide toprak kotu dıolar ama bnm herseyimi bildi mesela.. kafam karıstı.. bu arada bugün dejavuya gittim yiğit izinliydi sarısın bi bayan vardı ismini tam hatırlayamıyorum .. .ya dilek ya zeynepti. oda iyiydi ama bekliycem bakalım daha süreler dolmadı..

kızlar çıkan bi fal haberi de benden.. belgin kostak annemin bi rahatsızlığını sölemişti direk ameliyat olacak ve alınacak, ama korkmayın ölüm ya da kanser yok dedi. hakkaten bgn kontrol die gittik acil hastaneye yatırıldı ve yrn ameliyat oluo annem ve dediği gibi bi oprerasyon olucak. doktor kanser fln yok içininiz rahat olsun dedi.

gerçi bi iki ufak dediği daha çıkmıştı aşkla fln ilgili ama en net bu oldu sanırım.

ı ıh hatırlamam canım ..
zira o kadar kötü bi ruh halinde gitmiştim ki güleç bi kadındı onu hatırlıyorum.
ama gidicem ayşegül diye biri varmıydı orda öğrenicem :KK37:
sevgilimden ayrıldığımı gözü yaşlıyım diye anladı ama ..
o kadar ayrıntı bildi ve verdiği tarihler o kadar tuttu ki
tuttukça yok artık diyip durdum :2:
sonrasında da uzun bi süre gidecek durumda değildim ..
acep 1 küsür yıl önceki hatun duruyomudur :KK31:

abatu git canım sen bi kontrol et arkandan da kk gelsin hobaaaaaaaa:))
alevko sende su serkana git yaa ne olcak herkese gittin zaten bi tane daha kötü fal göz çıkarmaz boşveR:)
divinecat geçmiş olsun canım , hayırlı olanlar çıksaymış daha iyiymiş tabi ama gene de Allah beterinden saklasın tabi..
başkaaaaaaa başkaaaaaaaa hee ben ne yaptım simdi angel kızıcak ama :79::79::79: angels a gittim zeynep e fal baktırdım tarot !! bence iyiydi , şimdiyi iyi bildi, gçmişe ihtiyacım yoktu ki zira o da bahsetmedi zaten gelecekle ilgili de gene beklemeniz gerekiyor ki çıktı diyeyim ooooooooooooofffffffffff :KK52::KK52::KK52: angel bak kızmak bağırmak yok! :KK45::KK45: tamam bu sondu bitti gitti :KK60::KK60:

Son düzenleme:
X