İstanbul'da Fal - Falcılar

Angelcım günaydın. Şimdi Lady ile özelden yazıştık ve cidden denemenizi öneririm. Ben çok inançsız oturdum ama şok olarak kalktım masadan. Yani bana göre iyi falcı mevcutu, geçmişi ve kişilik analizini doğru yapandır çünkü bu aynı zamanda gelecekle ilgili dediklerinin teminatıdır. Bi de çocuk çok sıcak kanlı ve olumsuzları dahi öle yumuşak geçişlerle söylüyor ki. Zaten fal olayında erkek falcıları daha çok tutuyorumben çünkü kadınlar duygusal oldukları için bazen hislerini karıştırıp bizi yanlış da yönlendirebiliyorlar oysa erkek falcılar dosdoğru diyorlar olumluyu ve olumsuzu. Muck:87:

Angelcım günaydın. Şimdi Lady ile özelden yazıştık ve cidden denemenizi öneririm. Ben çok inançsız oturdum ama şok olarak kalktım masadan. Yani bana göre iyi falcı mevcutu, geçmişi ve kişilik analizini doğru yapandır çünkü bu aynı zamanda gelecekle ilgili dediklerinin teminatıdır. Bi de çocuk çok sıcak kanlı ve olumsuzları dahi öle yumuşak geçişlerle söylüyor ki. Zaten fal olayında erkek falcıları daha çok tutuyorumben çünkü kadınlar duygusal oldukları için bazen hislerini karıştırıp bizi yanlış da yönlendirebiliyorlar oysa erkek falcılar dosdoğru diyorlar olumluyu ve olumsuzu. Muck:87:

Canım deneyecem dün aklıma takıldı zaten yanlızzz zaten bizim lady bu konuyu atlasaydı ben çok şaşıcaktım,yaniii:KK52::KK52::KK52::KK52:

burdan tel verilmiyo sanirim ama belgin kostak yaz internet sitesi var orda iletisim bilgilerini bulabilirsin,bahcesehirde bakiyo

Canım deneyecem dün aklıma takıldı zaten yanlızzz zaten bizim lady bu konuyu atlasaydı ben çok şaşıcaktım,yaniii:KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK33::KK33::KK33: al sana al sana angel ! :) dior sende niye söylüyosun özelden yazısrtık diee aaaa gizli saklı bi iş de yapılmaz oldu bu foprumda , angel olruda canım sıkılır taksimde filan boş boş dolanmam bende oturur kahve içerim dimi ??? :) tarot mu kahve mi dior olurda gidersem filan bi uğrarım bende :)))

benim arkadaşım gitti Belgin Hanıma...mevcut durumu..isimleri vs çok iyi bilmiş..ama eşi ile ilgili söylediği birşey...maalesef tam tersi çıktı....ki bu konuda çok iddialı konuşmuş:KK43:...yani Belgin Hanım'ın gelecek ile ilgili söylediklerinin başarı oranı iyi olmadığı yorumlarını çok sık duydum...

paylaşmak istedim!

aaaaa cidden mii umarim benim eski erkek arkadasimla ilgili soyledigide dogru cikmaz:)

bu anlattığın falcı kim ve nerde bakıyor öğrebilir miyim bende?

:KK33::KK33::KK33: al sana al sana angel ! :) dior sende niye söylüyosun özelden yazısrtık diee aaaa gizli saklı bi iş de yapılmaz oldu bu foprumda , angel olruda canım sıkılır taksimde filan boş boş dolanmam bende oturur kahve içerim dimi ??? :) tarot mu kahve mi dior olurda gidersem filan bi uğrarım bende :)))

ama sennn bıraktım ayaklarıyla kandırık yapıyon bizeee,sonra hergun fal hergün fall:KK53::KK53::KK53::KK53:barı toplanıp gıdelım anasını satıyımmm:KK52::KK52::KK52::KK52:Dıor anlat canım sen anlat butun kk bılsınnn:63::63::63:

ama sennn bıraktım ayaklarıyla kandırık yapıyon bizeee,sonra hergun fal hergün fall:KK53::KK53::KK53::KK53:barı toplanıp gıdelım anasını satıyımmm:KK52::KK52::KK52::KK52:Dıor anlat canım sen anlat butun kk bılsınnn:63::63::63:

Anlatayım.....seneler seneleeeeeer evvel ben daha henüz babamdayken.....Once upon a time ..... Kızlar bigün cidden buluşalım he. Zatenbelki de bu malum falcıların birinde sanırsam mutlaka görmüşüzüdür birbirimizi diye düşünürüm ciddi cidd. Hele biz 3 falahşörler :84:

çıkan fal: kızlar benm esas oğlan yurtdısında . levent aralıkta burda demisti bende sasırmıstım ne alaka demıstm sımdı aldıım bı habere göre bi kac gün icinde istanbulda olcakmıs :)

Anlatayım.....seneler seneleeeeeer evvel ben daha henüz babamdayken.....Once upon a time ..... Kızlar bigün cidden buluşalım he. Zatenbelki de bu malum falcıların birinde sanırsam mutlaka görmüşüzüdür birbirimizi diye düşünürüm ciddi cidd. Hele biz 3 falahşörler :84:

ok bak bulusalım levente burcuya falan gıdelım sonra su alper e tarıka hepsıne gıdelım 1 gundeee:KK66::KK66::KK66::KK66:

benetton on sokağımı? dioorr söle bakim bi :))
ne hergün falı yaaa :)) ayrıca falla ilglienmezsem bu siteye girmezsem sizlerle de muhabbet edemem ehh madem ben gideyim ne yapayım oldu o zaman size iyi günleeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr

Son düzenleme:
benetton on sokağımı? dioorr söle bakim bi :))
ne hergün falı yaaa :)) ayrıca falla ilglienmezsem bu siteye girmezsem sizlerle de muhabbet edemem ehh madem ben gideyim ne yapayım oldu o zaman size iyi günleeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr

hahh gittinmiiii.:KK66::KK66::KK66:......tak takkkkk ladyyy:KK53::KK53:tak takkkkk kız ladyyyy:KK53::KK53::KK53:
bööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö:KK53::KK53::KK53:
sen nası bişeysin ama nası bişeysin söle banaa,hımmm yanı sımdı fal baktırmanın amacı bu siteye girip bizle sohbet etmekkk:KK53::KK53::KK53::KK53:ay yirimm ben seninn nazını ulennnnnnnnnnnn:84::84::84:

Kızlar Alperin olduğu sokağı yanlış yazmışım size. Mis sokakta Beyoğlu Cafe. Şimdi Taksimden aşağı inerken sağda Fransız konsolosluğu hizasından yürüyün. Biraz aşağıda Mis sokak göreceksiniz oraya sapın sanırım Benettonun sokağı orada yine sağad erkek berberini göreceksiniz hemen onun yanında.

bu alper benettonun yanindaki sokakta hemen sagda beyoglu mis cafe var ordaki alper mi,bana da bi arkadasim bahsetmisti ama gidemedim bi turlu

Bilmem Mis cafe mi nedir ama Mis sokakta sağda erkek berberi var hemen onun yanında. (Bu arada bu erkek berberi de rayting yaptı burada bi bilse!)

Bilmem Mis cafe mi nedir ama Mis sokakta sağda erkek berberi var hemen onun yanında. (Bu arada bu erkek berberi de rayting yaptı burada bi bilse!)

bende mis sokak mi yoksa cafenin adimiydi bilmiyorum ama tam tarif ettigin yerde bana kismet olmadi baktirmak cafeye kdr gitmistim gec saate kdr burda dediler bikac isim vardi onlari halledip giderim dedim isim cikti :KK43: ama ilk firsatta gidicem gerci tarotta iiymis tarot baktirmayi sevmiyorum ben ama yinede dayanamayip denerim:)

X