İstanbul'da Fal - Falcılar

fal baktırmıycam artık sizlede konuşmuyorum hıh!! :)

Çok kalabalık oluyormu bu alper . bakması nekadar sürüyor

Çok kalabalık oluyormu bu alper . tarot bakması nekadar sürüyor

cnm kımlere gitmistin sen kım dedi doncek die

Gittiğim falcıların hepsi. Ben daha çok Ankara'da gittim orda yaşadığım için.
Eski sevgilin gelecek meselesi külliyen yalan.
17 ay geçti yahu. Koskoca 17 ay. Ve hiçbir şey olmadı.

Şimdi de ne diyorlar biliyor musun, sen bu çocukla ne zamandır görüşmüyorsun? 1,5 yıldır diyorum. 'E o zaman gelmez' cevabını alıyorum. Tam komedi ya. Yani hemen ayrılık sonrası falcılara gidince zihnimizde sadece o problem olduğu için öyle yansıyor bu falımıza ve falcılar da olumlu konuşuyor. Yalan dolan. Artık eskiyi unuttum zaten. Falcılar arada bir umut verdi o kadar. Ki bu umut malesef çok yıpratıcı oluyor.
Ama aşk acısı çeken genç kızlar için bir nevi rahatlama da sağlıyor. Eee bakıyorsun ki gelen falan yok,
bu durumda zaten istesen de istemesen de unutuyorsun eskiyi.
Artık hiçbirine inanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
pİNK 7' nin bu mesajı için alıntı yapmıştım önceki su falıyla ilgili mesajımda mosmor. Ben de bilmiyorum kim.
Alevko korktum valla ben hep tek giderim fal baktırmaya nasıl bir yer acaba adresini facebook sayfasından bulmaya çalıştım ama facebooka üye değilim sadece cafe resimlerini bulabildim.Ben takım elbiseyle gidersem baya ilgi çekerim demek ki :79:. Nasıl insanlar var acaba içerde hatırlıyorum da Gülün ilk fal baktığı yer olan cafe pinke gidip geri çıkmıştım içeri karanlıktı, bilardo masaları ve 3 adam vardı Gül de henüz gelmemişti. Bekleyen kimse de yoktu. Ondan da korkunç demek ki gşden arkadaşlar bana fayton cafenin tarifini ve içerinin kalabalık olduğu saatleri söyleyebilr mi acaba?

yarın bi suya bakan biri var bikere gitmiştim yarın tekrar bulmaya çalışıcam çok net bi soru sorucam eğer bilirseee yakasını bırakmıcammm (= zaten en geç 2 aya anlıyacagım bişey sorucam bakalım

yok ya ayakaltı bi yer ama gulun cafesinden korktuysan burayada girmeyebilirsin nargile cafe gibi vi yer belkide ben sevmediğim için ole mekanları
bu arada cok canım sıkkın bazı olaylar hiç istedıgım ve falcıların dedigi gibi gitmiyor bugün bizim bi tanıdık benim için yıldızname gibi bişey baktırmış kızınız çok ii biri bu adamdan lütfen uzak dursun demiş her gordukleri yerde birbirleribi ısırıolar demiş aslında dün bende kaear vermiştim bırakmaya ama falcı soyleyince uzuluor insan

Kasım ayı bitiyor. Eski baktırdığım falların yorumlarına baktım da kimse bilememiş. Hayatım 1 hafta öncesine göre daha farklı hele 1 aya göre çok daha farklı. Falcılar bence de zihnimizi okumaya çalışıyor.

Çıkmayan fallara örnek: Gül ve birçok kişi kasım ayında yeni bir iş dedi. Gül Mehmet diye birisinden 5 ay önce bahsetti, çıkmadı.
Levent, Biriz, Burcu, Tarık, Gül ve daha birok kişi şu ana kadar olanları bilemedi. Bunları şimdilik örnek veriyorum çünkü baktırmamdan bu yana 3 ay ile 7 ay arası geçti.

Yarın belki Alper'i denerim ama kimseden umudum yok.

Bu Alper eskiden symbol'de bakan Alper'mi? açık kumral hafif sarışın gibi beyaz tenli orta boylu? hafif kibarca? Eğer o ise şu anı iyi bilir ama dedikleri çıkmaz. O değilse ben de bir uğrasam aslında..

Alevko kim o nerde, bana da umut vermeyen biri lazım. Bir ara karar verdim bana istemediğim sonucu söyleyen falcıya gittim, tekrar duyayım ki hepten vazgeçeyim diye, adam 2. gidişimde istediğim sonucu söyledi bu kez.

Var mı şöyle baştan aşağı sıvayıp gönderecek bir falcı acaba?

bu arada biri vardı burada, dadılı uşaklı II. abdülhamit'in son varisi gibi konuşan kimdi nereye gitti ki?

selam bende alpere gıtmıstım gelecek cıkmadı su an ıcın ıyı

bugün Kadıköy Angel's ta Naz'a baktırdım kahve falına...genelde sohbet ettik...Bazı şeyler çıktı geleceğe dair söyledikleri umarım çıkmaz..Yiğit'in tam aksi şeyleri söyledi..Kıyaslarsam tabii ki Yiğit çok çok iyi..Arkadaşımın bugün yaşadığı olayları bildi..Ona isim ya da harf vermedi..Bana harfler verdi ve tuttu..en son ayrıldığım kişinin tipini birebir tarif etti..uzun bakıyor sayılır..17.5 lira...gitmek isteyen varsa paranız bolsa gidin yoksa ondan daha iyilerini araştırın derim..

Sıvayıp gönderecek biri hemen öneriyorum... Kadıköy Cafeinn Cafe Semra... Şuan hoşlandığım kişi ile ilgili bunun niyeti kötü, o yüzden olmucaksın bunla dedi... Eskisi de dönmek isteyecek ve seni yokluyacak tekrar olur mu diye ama onunla olursan mutsuz olucaksın dedi...
Aslında baya doğru bildi... Ama işime gelmedi inanmak istemedim =(

cafeın semra su anki durumu ve kısılerı bıldı ama gelecek cıkarmı bılmem

pek makbule geçti hemşire, kadıköy'e yolum düştüğünde gidicem, geçmiş yok şu an yok, mis gibi bilinmezliğe kucak açtırıyor kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…