İstanbul'da Fal - Falcılar

ya sen nası bi insansın ama yaa hanı baktırmıyodun fal hanııı
simdi sen bize kuaföre gittim föne bu arada da falıma baktılar da dersin kesinnn

yaa röfle yaptırmam gerekiyor benim ben kuaförü o yüzden sordum adam beni boşayacak dipler geli çingane gibi geziyorum öyle :)) ne falı kardesim falla filan işim olmaz benim :)) alevko serkana bi git de sende değerlendir bakalım had haber et bana :))

sen varya sennn şu tarihi ögrenecen diye sen bu gidişle saçına kaynak ta yatıracan canımmm;aman bosamasın adam seni sonra bu sefer ne zaman donecek,ne zaman arayacak diyee gezicen durucannn
Alevko git canım Serkana sen zira Bu serkan bizim lady ye tarih vermiş, merak tan çatlayacak bizimkiii

kız serkana gitmem için işten izin almam lazım senin gibi
ama sen yusufa gitceksen gel bugün gidelim beraber ama cafedeyse giderim evde, kuaförde bakan falcıya gitmemeye yeminliyim

ne işiniz var canlarım kuaförlerde yaaa,bekleyin bakalım biraz sankı her yenı falda olucaklar biraz daha erteleniyo gibi geliyo bana

kız serkana gitmem için işten izin almam lazım senin gibi
ama sen yusufa gitceksen gel bugün gidelim beraber ama cafedeyse giderim evde, kuaförde bakan falcıya gitmemeye yeminliyim

cafede değilmiş ki kuafördeymiş öyle yazmışlar hakkında yorumda yok ki fazla bi kişi bahsediyor kendiisinden insanın aklına acaba da geliyor elbet
serkana bende pazar günü gitmiştim sabah 10 da ordaydım vallaa bi kerede öğleden sonra gideyim dedim bi gittim anaamm kaç kişi vardı biliyomusun önümde 28 :)) tıklım tıkış olmulştu cafe yuh dedim beklemem dedim çıktım :)

Son düzenleme:
Ay Alevko senin olayların tam bir pembe dizi gibi he valla takıp etmeden duramıyorum musaıt oldugumda . allah hayırlısını versin hakkında

sorma buraya bir de rahat rahat yazamıyorum tabi
bir de dinlesen ooh bir dizinin 5 yıllık senaryosu hazır elimde
osmanın falı kötü mötü ama sadece su lafı dogruydu falında sen her ne kadar beladan uzak durmaya çalışsan da o seni nasıl oluyorsa bir şekilde buluyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…