İstanbul'da Fal - Falcılar

Bugun güle gittim bir arkadaşımla.. arkadaşımın evliliği ile ilgili sorunları vardı, ilk defa güle baktırdı..Eşinin adının falan bildi, evliliğinde sorunlarn olduğunuda bildi gelecekle ilgili bişey dedi arkadaşıma şu anda sölemicem ama şu andaki durumda olabilme ihtimali yüksek her ne kadar arkadaşım kesinlikle olmaz deyip kabullenmesede..
Arkadaşımdan sonra beende baktırdım ve geçen söylediklerinin aynısını söyledi yani bir yanılma falan olmadı ama burdaki yazılanları okyunca acaba diye hep kafamda soru işareti oluştu gerçi bana dediği çoğu şey tuttu ama hepsi kısa vadede olanlardı. mesela şirketimin kapanması söz konusuydu gidip sormuştum şirketin durumu ne olur diye, bana uzun soluklu görmüyorum, şimdi değil ama kapanacak demişti ve yaklaşık 1 ay sonraa kapanmıştı..
Bnm için büyük bir olayı bekliyorum, gülün ısrarla üzerinde durduğu ve son 2 faldır kesin konuştuğu bir olay. O olursa haber vericem size kızlar

Bu arada yanılmıyorsam alevkoya çıkmıştı, galiba kişiden kişiye göre değişiyor bu olay

bende 2 kere güle fal baktrdım ilk falı beğenmemiştim çok kısa ve ilgisiz olması çok bişey söylememesi hoşuma gitmemişti söylediği bir şey çıktı daha sonra tekrar gittim yanlış düşünmüşüm gül hakkında dedim ilk falıyla tutarlıydı fakat verdiği iki tarihten biri geçti diğeri kasım sonu bakalım çıkarsa bende paylaşıcam

evet bana bugüne kadar dediği herşey harfiyen çıktı son gidişimde şubat tarihi vermişti birşey için
sonra tam kalkmak üzereydi bir soru sordum aynı olayla ilgili önce bu hafta dedi sonra geçen hafta olmuş dedi sonra duyacaksın dedi sonrada araştır öğren olmuş zaten dedi öğrendim ki olmamış bu hafta içinde o olayla ilgili gelişmeler oldu bayagı bir aslında ama bir iki yerde de atmasyon var yani keyfin yerine gelsin diye sanırım o da
çıktıkça yazıorum zaten kızlar
zeynep de bişey için illaki 26 kasım dedi bakalım 2 gün kaldı

Offff ben nihalden umutluyummmm aralik i bekliyorummm vallaa

ben nihale iki kez gittim ikisinde birbirinden tam alakasız fal baktı çünkü iki gidişimde kafam çok başka olaylara takıktı
sanırım nihal beyin okuyor ben ona kanaat getirdim

dediğim gibi asıl beklediğim olay dışında benm sorupta onun olacak dediği çoğu şeyi yaşadım hatta hepsini yaşadım. Mesela bugun iş görüşmesine gittim kabl edildim işe, bilerek onu sordum ne olacak bu görüşmenin sonucu diye, sanki olumsuz gibi görünüyor ama olacak dedi yani kabl edilecekmiyim dedim evet dedi.. Tekrar söylüyorum benm beklediğim büyük olay gerçekleşirse gidip öpücem onu ilk günden bugüne kadar ısrarla olacak dediği için :)

taksim cadı cafe emine hanımı duyan var mı? bugün bir arkadas toplantısında kendisinden söz edildi bende dedim ki belki forumdaki arkadaslarımın bu hanımdan bilgileri vardır.. arkadasımın iki sene sonrasında kedi alacağını dahi bilmiş yani :)) haa birde ben gecen aralık ayında symbol serkan a fal baktırmıştım, güzel şeyler sölemişti daha dedikleri için zaman var tabiki, ama bi arkadasım baktırmış onada 2011 sonlarında ciddi bişeyler olacağını sölemiş, valla bi 5 gün oldu nişanlanalı :) duyrulur ama bi yerde de birilerini duymuştum kendi aralarında konuşurken nostradamus cafede işte o adam benim yanımda yetişti, nasıl fal bakıyor biliyormusun bi kitaba çalışmış harfleri o kitaptan buluyomuş vs. filan die kolpa falcı demişti ben bunu duyuncada çok üzülmüştüm, hatta erkek arkadasım bak fal baktırcam diye tutturuyosun adamların hepsi sahtekar demişti :)) bilse bide baktırdığımı valla sonum olur heeeeeeeee, yani adam müşteri çekmek içinde yapmış olabilir çünkü orda da fal bakılıyor biliyorusnuz kiiiiiiiii

Son düzenleme:
ben birisinin kafasındaki düşünceleri okuyabilecek bi falcı istiyorum gelecek geçmiş değil
şu an benim için en önemli şey o
desinki sen böyle demişsin o da şöyle düşünüo falan filan
var mı bole bi tane
hani şöyle de analizci olmasın dengesiz de gelir de gider de seni seviyor ama dı dı dı da bunlar sıktı artık

Son düzenleme:
Gene üzerime kaç sayfa ilerlemiş... Sizi bırakmaya gelmiyor valla... Hala bulamadık mı yılın falcısını? =)

ben bişey sorcam kızlar beşiktaş symbol cafe de gay bir arkadas varmış adının sanını bilen var mı?

bu arada benim bi arkadaşım gül'e fal baktırmıştı....çıkacak gibi görünüyor inşaallah.....

ben nihale iki kez gittim ikisinde birbirinden tam alakasız fal baktı çünkü iki gidişimde kafam çok başka olaylara takıktı
sanırım nihal beyin okuyor ben ona kanaat getirdim

Himmmm gelecekle ilgili hicmi dedigi cikmadi nihalin baya ovuluyodu bu sitede bende o sekilde gitmistim

bu arada benim bi arkadaşım gül'e fal baktırmıştı....çıkacak gibi görünüyor inşaallah.....

gülle ilgili böyle haberler moralimi yükseltiyor çünkü benm olay için morale ihtiyacım var :))
canım gülün dediği şey normalde olabilecek bişeymi yoksa olması zor olan bişeymi

gülle ilgili böyle haberler moralimi yükseltiyor çünkü benm olay için morale ihtiyacım var :))
canım gülün dediği şey normalde olabilecek bişeymi yoksa olması zor olan bişeymi

arkadaşımın umudu varmıydı yok muydu tam olarak net bişey söyleyemem...ama mevcut durumu çok iyi bilmiş...kasım bitmeden arayacak demiş...gerci çocuk msnden yazmış...görüşmek istemiş arkadaşımla....

ne kadar bir süre görüşmüyorlardı cnm bilgin varmı

üstelik gül'ün fanları varmış sanırım sürekli ona giden...arkadaşım baktırmak için sıra beklerken konuşmuş bi kaç kişiyle baya seveni var diyo...hatta bi bey varmış ben hep gül'e gelirim dedikleri çıkar demiş....

ya kızlar işte sorun burda,siz güle seçenekli sorular soruyorsunuz,işe girecekmiyim cevap evet dir yada hayırdır.Bunu her falcı bilmeli zaten,ayrıca atarsın %50 tutar yada tutmaz.
Falcılık bu degılkı ben soruyorum mesela Güle ,neden ayrıldık biz diyorum.Haydi bakalım nedenler çeşitli... bilsin, bana desin ki sen bunu yapmısın,yada adam seni aldatmıs,yada kavga etmıssınız,yada aılesı yüzünden bir çok neden sayılabilir.....peki Gül nediyor hiçççççççççççççççç
Fal budur arkadaslar bence,işte ben bu olayı tarıkta yasadım benle yasamıs sankı mübarek,ayrıntısıyla çocugun kelimeleriyle anlattı olanları kendiliğinden sormadan....
Ha gelecek derseniz bilemem cıkar yada cıkmaz ama bildi mi bildi...
O yüzden 2 seceneklı sorular %50 tesadüf diyorum ben
Olay anlatsın bana bakalım,ben mi zorluyorum bu kadını diyorum bazen ama yok yanii sayfalarca konustuk kasım bitiyor nerede çıkan fal haberleriii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…