İstanbul'da Fal - Falcılar

Katre son bölümü anlayamadım şimdi leventi sevdin mii,naptın çok manidar olduSinirlerin niye hopladıGidecem levente gitmeyimmi yahuuu

Valla burda Leventle ilgili çok güzel yorumlar duydum... Gittim okuldan iki arkadaşıma anlattım... Onlarda heycanla hemen gittiler... Ama hiç beğenmemişler ikiside, bende vazgeçtim öyle olunca gitmekten...

gece gece fal takip ediyorum bir taraftan sarsılan bütçemi düşünüyorum, ondan zıpladı cnm. kaçtım ben şimdilik

Valla burda Leventle ilgili çok güzel yorumlar duydum... Gittim okuldan iki arkadaşıma anlattım... Onlarda heycanla hemen gittiler... Ama hiç beğenmemişler ikiside, bende vazgeçtim öyle olunca gitmekten...

önceden de konuştuk zaten bunları. normal. herkese her şeyi bilen falcı yok işte. kimine tutuyor elektriği bakıyor kimine olmuyor. levent çok özel şeyler söylemişti yaşadım bizzat. ayhan da öyle onu da yaşadım. ama ikisinin de bakıp da çıkmayan fallarını da biliyorum başkalarına.

bir de şu var!!!: onların falının çıktığı zamanlarda ben ikisine 1 er ay arayla gitmiştim ve sonra hiç fal baktırmamıştım. bu kadar az baktırınca daha yolunda gidiyor. ikisi de o an hoşlandığım çocukla kesinlikle olmayacağını söylediler. ondan sonra karşıma çıkan kişiye aşık olacağımı söylediler vs vs. ( bunlar detay bile değil hatta, işinden yaşına nereli olduğuna burcuna hepsini söylediler çıktı. ayrılma şeklimize kadar.) çok üzülmüştüm eve gelip ağlamıştım, başkasıyla olmaz diye. sonra dedikleri kişi karşıma çıktı ve aşık oldum, eskisi aklıma bile gelmiyor iyi ki de olmamış diyorum. hayat böyle bir şey işte.

yatacaktım ben, yatıyorum artık.

Hehe hepimiz aynıyız ya çok komik... Benimde en son gittiğim Semra ne eski sevgilinle, ne de şuan hayatındaki kişiyle pek uzun bi beraberliğin olmucak, başkası çıkıcak karşına ona aşık olacaksın demişti... Bende başkasıyla olmaz diye üzüldüm, inanasım da gelmedi Semra'ya... Ama diğer bi yandan Zeynep ve Tarık hoşlandığım çocukla olacağımı söylemişti... Ayhan da bambaşka şeyler söylemişti, onun dediklerini unuttum bile...
İyi geceler canım sana =)

Semranın demesine göre 2 yıl sonra ya evleniyorum... Zeynep'e kalsa 1 yıl içinde evleneceğim adamı bulmuş oluyorum... Ayhan da o tip bişey demişti sanırım... Tarık o konuya girmedi ama mutlu bi ilişkim başlıyordu ona kalırsa kasım aralık... =) Bencede irtibatı koparmayalım bakalım hangilerin falları çıkmış olacak?

Bak unutmuşum Kayışdağı Angels Çetin de öyle demişti... Haha 2 yıla evleniyorum ben yaaaa falcıların dediğine bakarsak...

Son düzenleme:
Ben Yeditepe'de okuyorum ama hiç duymamıştım ya.Bakıyım bi.

Valla ben de son sene öğrendim böyle biri olduğunu... Hatta Çetin sana nasıl bakmamışım, bakmadığım insan kalmadı yeditepede sanıyordum fln dedi... Ama bana kalırsa çok da gidilmesi gereken biri değil... Ama işin eğlenceli tarafı aklında ne soru varsa soruyorsun cevap veriyor... Bazen bilmiyorum da diyor sallamak yerine...

kız katre leventin günahını alma kız
sen öyle dedikten sonra iki kez gittim levente ağzının içine baktım dişini falan yaptırmamış ben diş konusunda tecrübeliyimdir
o kadar zengin olmamış anlayacağın bizim paralarla
levent bana da umutluperiye de ilk falında anla biten isimli biriyle tanışacağımı burcunu işini vs söyledi o anki kişiyle evlenmeyeceğimi başkasına aşık olacagımı seninki tutmuş işte bu kişi aban haziranda gelecekti hala gelecek
sonra aklı ne dediyse leentin sonraki 3 falında sen bu kişiden başkasıyla yapamazsın kaderin bu ha geldi ha gelecek diye bekletmeye başladı ben de dedim ha şunu bi bileydin
kardeşime bu sene okulu bitiremeyeceksin mezun olamayacaksın dedi 1 ay sonra aldı diplomasını
artık levente gitmiyorum symbolde ben

kızlar nikoya fal baktıranız oldu mu gelecekte cıktı mı cok sey soluyor bıldıgıde oldu ama sacma sapan taraflarıda... size sorim dedim..

kızlar birde gule gittim o eski erkek arkadasımın su anki hayatındaki kızın ismini bildi sacma sapan bi isimdi hemde bende aklında o mu var ondan mı biliyosunuz dedim hayır kız senin aklında dedi... ismi yeni öğrenmiştim ama aklımda degildi...orasını anlamadım sızce neden ısmı bilmiştir... bi de bu cafede biraz rahat olamıyor...cok ortalık bi yerde bakıyor kendini tam veremiyor...daha önce daha cok sey solemişti...

birde daha önce gittiğimde gercekten ismi bilmiyordum o da bişi dememişti acaba cocugun aklında mı ondan mı bildi anlamadım hayır ole diil dedi ama senin öğrendiğin seyi soluyorum dediii...

Yeni yeri iyi hos en azından bir cafe ancak bende sana katılıyorum kapı agzında oldugundan her girenle selamlasmaktan vede calan müzikten konsantre olamadıgını düşünüyorum ve ayrıca benim bildiğim 3 harfliler çagırmak la gelır,duası vardır,öyle yanda gezip heran yanında durmazlar

Ya birde Yesilköyün göbeğinde kapı agzında oturup ta fal baktırmak çok da karizatik birşey değil,ben rahatsız oldum acaba bir tanıdık görür mü diye

Ve çiçek eger senin aklında değilse o isim demekki çocugun aklında,yani ikinizden birinin aklında yoksa nasıl bilecek

Gül e gitmeyi Çok istiyordum bende nezamandır ama izin durumlarım cok dengesız ve yogunum deng dusuremedım bi turlu . Şimdi bide yeni yerindeki durumu uluorta oluşu gibi yorumlardan sonra isteğim kırıldı biraz :/ keşke en cok ttulan bu falcılarla kendı ortamımızda rahat sakin huzur dolu bi ortamda fal baktırma imkanımız olsa

aslında her gidenimiz güle bunu söylese bişey yapar belki. Bende çok rahatsız oluyorum, her gelen slm veriyor kadın tam konsantre olmuşken oda slm vermek zorunda kalıyor..
Bu arada isim bilme konusunda şöyle bi yorum yapabilirim, ben erkek arkadaşımın yanında dolaşan artık dostumu kankasımı bilmiyorum bir kızın adını biliyordum, ondan şüpheleniyordum acaba aralarında bişey varmı diye, güle gittim sordum, o kızın adını biliyorum ama senin söylemeni istiyorum dedim, 2 tane isim çıkardı bir tanesi benm öğrenmek istediğim isim bir taneside erkek arkadaşımın etrafında dolaşan ama benm daha önce hiç duymadığım bir kızın ismi..benm hiç duymadığım kızın ismini bildiğine göre erkek arkadaşımdan aldığı enerjiyle öğrenmiş bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…