İstanbul'da Fal - Falcılar

şu halimizi bir görseler esas oğlanlar:KK1:
gecenin şu vaktinde biz onlarla ilgili umutlarımızı sürdürme arayışındayken eminim çoğu özellikle benimki rahat rahat uyuyordur...:84:

Birde dönecek dönecek hani kasım 15 ten sonraydı,dönüyordu şimdi aralık oldu,Aralık ta gideyim Ocak olucak:KK37::KK37::KK37:
haftasonu gidecem hepsıne teker teker fırsatım olursa Gül harıc ona yeni gittim ya,bakalım sımdı Kasımlar Aralık olacak mııı:KK51::KK51:

ya kızlar işte sorun burda,siz güle seçenekli sorular soruyorsunuz,işe girecekmiyim cevap evet dir yada hayırdır.:KK51::KK51:Bunu her falcı bilmeli zaten,ayrıca atarsın %50 tutar yada tutmaz.
Falcılık bu degılkı ben soruyorum mesela Güle ,neden ayrıldık biz diyorum.:KK33::KK33:Haydi bakalım nedenler çeşitli... bilsin, bana desin ki sen bunu yapmısın,yada adam seni aldatmıs,yada kavga etmıssınız,yada aılesı yüzünden bir çok neden sayılabilir.....peki Gül nediyor hiçççççççççççççççç:KK53::KK53::KK53:
Fal budur arkadaslar bence,işte ben bu olayı tarıkta yasadım benle yasamıs sankı mübarek,ayrıntısıyla çocugun kelimeleriyle anlattı olanları kendiliğinden sormadan....
Ha gelecek derseniz bilemem cıkar yada cıkmaz ama bildi mi bildi...
O yüzden 2 seceneklı sorular %50 tesadüf diyorum ben
Olay anlatsın bana bakalım,ben mi zorluyorum bu kadını diyorum bazen ama yok yanii sayfalarca konustuk kasım bitiyor nerede çıkan fal haberleriii

Evet bende aynı şeyi istiyorum... Durumu çok iyi analiz etmişsin =) Ve evet Tarık biliyor dediğin gibi... Ama geleceği de biliyor olsa keşke =)

arkadaşlar birşey söyleyeyim mi gül hakkında son söylenenlerden sonra biraz burulmuş olsam da yine de inanıyorum ben o kıza nedense
yani dedikleri çıkmayacak olsa da bir elektrik ne bilim bi kıpırdanma yarattığı kesin
biz gecen hafta sonu 3 kişi gittik 3ümüze de mevcut durumu çok iyi bildi
bana bu kişiden dalga bile gelmior biraz bişe gelse umutlanacaksın dedi bu hafta baya bi dalgalanma oldu
diğer arkadasımın eski sevgilisinin en yakın arkadası (aylardan sonra ama biz güle gittikten 2 gün sonra) arayıp o kişi hakkında bilgi verdi arkadasımdan bilgi aldı
diğer arkadasım küsken ertesi gün yüzük taktılar
bütün bunların bir tesadüf olduğuna inanıp fazla umutlanmamak istiyorum ama napim yani bir de bizimki çok umutsuz vaka değil sık sık küsüp ayrıldığımız için sadece ben düzene ne zaman gireriz diye sordum mayıs haziran dedi ona da

Birde dönecek dönecek hani kasım 15 ten sonraydı,dönüyordu şimdi aralık oldu,Aralık ta gideyim Ocak olucak:KK37::KK37::KK37:
haftasonu gidecem hepsıne teker teker fırsatım olursa Gül harıc ona yeni gittim ya,bakalım sımdı Kasımlar Aralık olacak mııı:KK51::KK51:

Tarık'a da gidicen mi tekrar? Gidersen yorumunu kesinlikle bekliyorum... Benimde tekrar gitme düşüncem var gene bir önceki kadar tutarlı olacakmı merak ediyorum...:KK39:

ya kızlar işte sorun burda,siz güle seçenekli sorular soruyorsunuz,işe girecekmiyim cevap evet dir yada hayırdır.:KK51::KK51:Bunu her falcı bilmeli zaten,ayrıca atarsın %50 tutar yada tutmaz.
Falcılık bu degılkı ben soruyorum mesela Güle ,neden ayrıldık biz diyorum.:KK33::KK33:Haydi bakalım nedenler çeşitli... bilsin, bana desin ki sen bunu yapmısın,yada adam seni aldatmıs,yada kavga etmıssınız,yada aılesı yüzünden bir çok neden sayılabilir.....peki Gül nediyor hiçççççççççççççççç:KK53::KK53::KK53:
Fal budur arkadaslar bence,işte ben bu olayı tarıkta yasadım benle yasamıs sankı mübarek,ayrıntısıyla çocugun kelimeleriyle anlattı olanları kendiliğinden sormadan....
Ha gelecek derseniz bilemem cıkar yada cıkmaz ama bildi mi bildi...
O yüzden 2 seceneklı sorular %50 tesadüf diyorum ben
Olay anlatsın bana bakalım,ben mi zorluyorum bu kadını diyorum bazen ama yok yanii sayfalarca konustuk kasım bitiyor nerede çıkan fal haberleriii

canm valla kendimden hep örnek veriyorum venkorkuyorumda reklam yapıyorsun suçlanmasınndan ama şu anda gülden başkasına gitmediğim iiçin sadece ondan örnek verebiliyorum.. Gülü az buçuk çözdüm diyebilirim ve burda bir kaç arkadaşın dediği gibii direk sonucu söylüyor çok detaya girmiyor. o iş olayında ise patronumun dört kolla her yere saldıracağını işi kurtarmak için çok çırpınacağını ama bu şirketin sonunu göremediğini ve kapanacağını söylemişti ki aynı dediği gibi gerçekleşmişti. patronum en az onlarca kez denedi ortaklık almak için ama her seferinde bir sorun çıktı ve malesef kapandı şirket. ve şimdi yeni bir yere başlıyorum hayırlısıyla..

ama angel ben sana katılmıyorum o konuda gül bana şok olmuş bir şekilde görüyorum dedi siz şöyle yapıyorsunuz sonra çocuk böyle yapıyor sen şöyle düşünüyorsun telefon açıp şöyle şöyle diyorsun dedi ve birebir benim cümlelerim yani o kadar seçenekli ki
tarık da aynı kişi için dengesiz dedi başka birşey demedi
ya ne diyorum işte ben de kararsız kaldım bekleyecem bakalım sonuçların çıkmasını
geçen sefer de tarihler yaklşaınca umutsuzluğa kaplıp bir sürü şey söylemiştim ama çıkıverdi örneğin bayramda bişi olucak dedi arefe günü olmuştu

Tarık'a da gidicen mi tekrar? Gidersen yorumunu kesinlikle bekliyorum... Benimde tekrar gitme düşüncem var gene bir önceki kadar tutarlı olacakmı merak ediyorum...:KK39:

Tarık favorim yerim onu ben,3 falın 3 ü de aynı sadece eklemeler yapmıs,1 ay oldu bu kadar bekledım gidecem insallah,ya dinletebilsem falını size birde anlatsam durumumu dersiniz yok artık:KK53::KK53:Ben zaten direk sen nasıl birşeysin öyle dedim çocugaa:KK52::KK52:şimdi tek olay gelecek çıksın o kadar da güzel anlatmıskı olacakları çıksın ya ne olur yanıııı:26::26:
Birde işte bahar,Nihal ve burcu yu denemek istiyorum
Ha birde dilek olayları bildi,tarihleri bile bildi ama kişiyi karıstırdı,gercı cok sorarak bakıyor ama bır ısık var o kadında
Yiğite küstüm zaten gitmiycem:KK53::KK53::KK53:

valla pearl fusun haklısın canım hani kızlar beni tanımasalar bana da derler reklam yapıo ama oldu
mesela çok değişik bi örnek de benden biz yine 1 aydır küstük dediki kavgayla başlayan bi barışmanız olacak dedi
ben bizimkiyle küsken öyle bir kıyamet kopardım ki nasıl bi kavga ama 5 dk sonra dünyanın en mutlu çifti oluverdik
ama bu seferki barışmamız kavgayla olmadı bu sefer de gül öyle birşey demedi mesela

:emir_bebek:

selam arkadaslar eskıden bır arkadasım bostancıda hatice hanıma baktırmıs kadının evı sonra basılınca kaybetmıs kadını.10 yıl once evlenecegı kısıyı anlatmıs daha bırcok sey bılmıs boyle bırını tanıyorsanız paylasırmısınız

gul o anı cok ıyı bıldı ama sonrası cıkmadı beklıyorum mari dıye bır kadına baktıranıınız varmı?

Tarık favorim yerim onu ben,3 falın 3 ü de aynı sadece eklemeler yapmıs,1 ay oldu bu kadar bekledım gidecem insallah,ya dinletebilsem falını size birde anlatsam durumumu dersiniz yok artık:KK53::KK53:Ben zaten direk sen nasıl birşeysin öyle dedim çocugaa:KK52::KK52:şimdi tek olay gelecek çıksın o kadar da güzel anlatmıskı olacakları çıksın ya ne olur yanıııı:26::26:
Birde işte bahar,Nihal ve burcu yu denemek istiyorum
Ha birde dilek olayları bildi,tarihleri bile bildi ama kişiyi karıstırdı,gercı cok sorarak bakıyor ama bır ısık var o kadında
Yiğite küstüm zaten gitmiycem:KK53::KK53::KK53:

Ben bu gazla Cuma giderim Tarık'a o zaman :KK52:

Alevko ve pearl ınsallah çıkar fallar ne diyim ama şimdi güzel şeyler söylenince inanmak gelıyo ıcımızdendogal olarak
Bende istiyorum Gülün her dediği çıksın çokta birşey demiyor gercı ama :KK6::KK6:

inşallah kim ne istiyorsa O çıkar...Ama bu fal işi elektrik meselesi...Arkadaşım da Tarık'a baktırmıştı ama Gül'ü daha çok beğendi...ilginç bir karsılaşmaları vardı eski sevgilisiyle...daha doğrusu karşılaştıkları yer...ve onu bilmiş Gül mesela ...
gerçi Tarık da mevcut durumu iyi biliyor kesinlikle...kimisi beğeniyor kimisi beğenmiyor...fal işte...

Son düzenleme:
ben birisinin kafasındaki düşünceleri okuyabilecek bi falcı istiyorum gelecek geçmiş değil
şu an benim için en önemli şey o
desinki sen böyle demişsin o da şöyle düşünüo falan filan
var mı bole bi tane
hani şöyle de analizci olmasın dengesiz de gelir de gider de seni seviyor ama dı dı dı da bunlar sıktı artık

Böyle bir falcı var ise ben de istiyorumm

valla pearl fusun haklısın canım hani kızlar beni tanımasalar bana da derler reklam yapıo ama oldu
mesela çok değişik bi örnek de benden biz yine 1 aydır küstük dediki kavgayla başlayan bi barışmanız olacak dedi
ben bizimkiyle küsken öyle bir kıyamet kopardım ki nasıl bi kavga ama 5 dk sonra dünyanın en mutlu çifti oluverdik
ama bu seferki barışmamız kavgayla olmadı bu sefer de gül öyle birşey demedi mesela

canm gül benm olayımıda iyi analiz etmişti. anı birebir anlatmıştı bana, hatta öyle şeyler söylediki ilk gittiğimde birebir yaşayınca şok olmuştum ama sonraları fazla umutlanmamak için bende tesadüf deyip geçiştirmiştim ama galiba bu kadına malum oluyor :))) ben gene umudumu sürdürmek istiyorum.. gülün elektriği bizmle tutuyor demekki ben devam edicem zatn ayda 2 defaya düşürdüm fal olayını. diğer türlü falcı falcı gezmek psikoloji bozmaktanbaşka bişey değil

Biri beşiktaş symbolde gay falcıyı sormuş. eylül başında oradan ayrılmış olan bir ayhan vardı, en son taksim kapris cafe de gördüm onu ırmak adıyla çalışıyor, eğer oysa. bir de bülent vardı, gay mi değil mi bilmem ama eğer oysa aradığın bulursan da gitmeni önermem. gözümün içine bakaaa bakaaa sallamıştı nasılda emindi kendinden.

zihin okuyan falcı nihal olabilir alevko. düşündüm de benim değil benim adamın düşüncelerini okumuş bana. nerden biliyorum, söylediği her cümle ona aitti.
leventimmm bir de leventim var:KK61: inci dişli leventim, azı dişinde benim de payım olduğu leventim:82: gece gece hopladı sinirlerim, iyi geceler kızlar

Katre son bölümü anlayamadım şimdi leventi sevdin mii,naptın çok manidar oldu:KK6::KK6:Sinirlerin niye hopladı:KK8::KK8:Gidecem levente gitmeyimmi yahuuu

yok sevgimden mani düzdüm kendisine ayaküstü. severim levent'i ben. ilk dediği 100% çıkan favori falcım. zaten ilk baktığında da uzuuun bir geleceği kapsamıştı. hepsi çıktı. sonraki aşamaları bekliyorum. leventim inci dişlim:KK52:

X