İstanbul'da Fal - Falcılar

bulsam gönderecektim melahat'in telefon numarasını isteyenler hala aklımda ....ama canım bulamadık numarasını....eğer ulaşırsam buradan iletirim...

Son düzenleme:
gözüküyor umutluperi en tepede
of ben de eski hayatımı özledim
sıkıldım artık faldan da falcılardan da herseyden de

arkadaşım anlatmıştı 40-45 dakika mı ne bakmış geçen yıldı sanırım...20 liraymış galiba....çok memnun kalmıştı...zaten edirnede kıyıklı köyünde kime sorsan gösterirmiş evini...aslında istanbulda evi varmış ama burada fal bakmıyormuş....

gözüküyor umutluperi en tepede
of ben de eski hayatımı özledim
sıkıldım artık faldan da falcılardan da herseyden de

ben de alevko ben de...hereyden çok sıkıldım....istanbuldan ayrılmayı bile düşünüyorum hatta o derece mutsuz ve umutsuzum....

ben de alevko ben de...hereyden çok sıkıldım....istanbuldan ayrılmayı bile düşünüyorum hatta o derece mutsuz ve umutsuzum....

sıkılan bir siz değilsiniz, bende sıkıldım herşeyden ama ne gelir elden. insan geleceğini merak ediyor, bu yüzden sardık bu fal olayına kafayı.
bende hem mutsuz ve umutsuzum. aynı psikolojiyi paylaşıyoruz şu anda. ne fallar baktırdım ve hayal kırıklıkları yaşadım. galiba geleceği gerçekten kimse bilemiyor. ama yinede süper bir falcı bulmak umudu ile her gün giriş yapıp bütün yorumları okuyorum....

Smile sen baktirmismiydin edirnede melahate gelecekle dedikleri cikmismi
ben melahate fal baktırmadım...arkadaşım anlatmıştı...gelecekle ilgilidedikleri çıktımı hatırlamıyorum...uzun zaman oldu görüşmeyeli ulaşırsam kendisine bilgi veririm...ama burdan bir arkadaş da baktırmış dedikleri çıkmamış O'na mesela...

valla ben sende potansiyeli gördüüm,Kazen sen bizim falımıza bakacak gibisin,en son bir fal baktım demıstın ya hanıı eskı esıne mı neee
kaldı benım aklımda yanıııı

evet çoğumuzun derdi aynı...ben bi ara bu foruma da girmemeye başlamıştım dayanamam iyi birini duyar tekrar giderim diye...ama sonra dayanamadım...uyuşturucu gibi oldu artık...bırakınca dayanamıyorsun tekrar başlıyorsun...rahatladığını zannediyorsun ama aslında sadece zarar görmüş oluyorsun....
biliyorum içinizi baydım arkadaşlar ama gerçekten şu an bunalımdayım birileriyle paylaşma ihtiyacı hissettim....

Kızlar görüldüğü gibi fal ugruna kazen ı bile yoldan çıkarmaya calısıyorum,her an ceza gelebilir ama her şey sizler için canlarımmm

bu falcılar umut tacırı ben diyorum kendime ama işte nafile çok kaptırma canım, genelde pembe fallar çızıyorlar,yok yılın askı olacak,yok 3 cocuk olacak....bu konuda erkek falcıları daha dürüst görüyorum

ben artık gülle ilgili çıkan fal haberi duymak istiyorummmmmm sayfalar dolusu bahsettik gülden çoğumuzda baktırdık herkese mutlu son yazıyor gül ama çıkan yok henüz galiba merakla beklemekteyim kasımın bitmesinede az kaldı gerçi bana verdiği tarihlerden bir tanesi geldi geçti birde kasım sonunu bekliyorum

sizin bir arkadaşınıza dedikleri çıkmıştı değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…