İstanbul'da Fal - Falcılar

şimdi kuzenımı aradım . o kadının kadıkoyde bı kafe actıgını ama ıkı yıl once orayı kapatıp kactıgını soyledı...
ama ona dedıklerıde cıkmıs.. uzun uzun konusamadık kuafor oldugu ıcın suan musterısıyle ılgılenıyormus. fakat
3 gun once taksımde kadınlar kahvesıne gıderken bı kafeye gırmısler orda burak dıye bır cocuk cok cok ıyı bır fal bakmıs kuzime. onu da tavsıye ederım dedı
ama kafenın adını bılmıyormus kız arkadasıyla gece 10 gıbı gıtmısler

Fal bakılan sitelerin isimlerini,linklerini vermek,falcı,medyum,hoca vb.kişilerin reklamını yapmak,telefon numaralarını,açık adreslerini paylaşmak,sitede polemiğe girmek,ikili tartışmalar içinde bulunmak yasaktır,uyarı alma sebebidir.

Banda gönderir misin iletişim bilgilerini. Umarım anlatığın kadar iyidir ve gittimizi değer...merci

Kisileri karistirdimmmm yanis bilgi icn kusura bakmayin

Son düzenleme:
Kizlar uskudarli serap icin katre mesaj atmis 75. Tl dioo ne diosunuz

Ya herkes birilerini met ediyor. Benimde kafam karıştı...Üsküdarlı Serap Kim??
İletişim bilgilerini bana gönderir misin, o eksik kalmasın. Liste oluşturdum zaten.... uzadıkca uzuyor liste....
Merci

pink7.... banada gönderir misin Seap'ın adresini?? herkes birilerini met ediyor...kafam karıştı...

Kizlar kisileri karistirdim yukardaki mesaji unutun

Son düzenleme:
nesibe hanımdan bahsedilmişti....unutuldu mu?:84:

2 ay evelsi nesibe ye arkadaşımla beraber baktırdık...nesibe den ben fazla memnun kalmadım...yani kötü değil... ama çok sıradan..o falı her yerde yakalayabilirsiniz...bana falın başında bir konu hakkında A demişti....falın sonlarına doğru....B dedi....çok dolu bir fal değil...

paylaşmak istedim:)ama karar sizin...

Melosmu diyosunuz bilmiyorum baya meshurmus nasil bakiyo bi fikrin varmi baya kavgalar cikip kuyruk oluyomus oylemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…